МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Стаття про полювання Януковича на кабанів в день Голодомору (/)

12/02/2006 | Віктор Уколов
02.12.2006 | 16:56
Смажений кабанчик на увічнення пам‘яті Голодомору?
Віктор УКОЛОВ

http://www.oboz.com.ua/news/2006/12/2/147236.htm


Психологи стверджують – невербальні жести та вчинки говорять про людину більше, ніж сотні її добре продуманих усних та письмових заяв. У дні, коли Михайлівська площа в Києві палала від сотень свічок і в Україні не було сім‘ї, де б не згадали про безневинні жертви голоду 32-33 рр., наш Прем‘єр-міністр уполював кабанчика. Як стверджує газета «Сегодня» бідолашна тварина, яка наразилася на кулю Януковича була символічно вгодованою – майже 500 кілограмів.


Недоречно подумалося, скільки людських життів міг врятувати той веприще в 1933 році. Може тому на Поліссі, яке межує з багатою на дичину Білорусією, все ж таки загинуло менше українського люду.


Втім, наш Прем‘єр також не з маленьких і, треба визнати, білоруське свинисько таки пасувало його чималій статурі. От тільки Голодомор, пам‘ять про який Україна відзначала в той день, заважав помилуватися мисливським фартом відомого білоруса з Донбасу.


Може тому, що в донецьких степах опухли від голоду сотні тисяч українських селян. А може й тому, що надміру цинічним і лицемірним виглядало полювання на свиню для лідера Партії регіонів, яка ще вчора організовано виступала в парламенті з пропозицією дати оцінку голоду 32-33 рр. Звичайно ж власним формулюванням. Але звісно ж регіонали не відкидають історичної пам‘яті, щоправда відзначаючи, що разом з українцями в наших селах загинуло і чимало представників інших народів.


Враховуючи, що білоруси є третьою за чисельністю національністю в Україні і мають у ній значний вплив (що зайвий раз доводить прем‘єрство Януковича), логічно припустити, що в 33-ому поруч з українцями пухли від голоду і брати-білоруси.


Коли Янукович зібрався в село Януки, я, треба визнати, на якусь мить почав поважати його радників, які розробили таку щемливу сцену. Український Прем‘єр виступає перед сільчанами, пояснюючи їм як багато білорусів загинули в українських селах, пропонує вшанувати пам‘ять жертв сталінського режиму і роздає усім київські торти.


Ні, звичайно київські торти він привіз. Але от перед людьми про Голодомор не розказував, натомість одразу ж заходився збиратися до полювання на оленів. Але, як стверджують журналісти «Сегодня», олені вже скинули на зиму роги і сябри підсунули українському Прем‘єру свиню. Чималого дикого кнура, якого не інакше як у пам‘ять про стихаючі вигуки «хліба» в українських селах, хвацько завалив Віктор Федорович.


Білоруси розповіли «Сегодня», як Янукович не хотів розлучатися з таким велетенським трофеєм і страшно переживав, коли лісники не змогли підігнати до туші джип.


Кажуть пам‘ять про той жахливий голод і досі живе у нащадках. Саме тому нам з дитинства втовкмачують, що треба все доїдати до останньої крихти. От і Віктора Януковича українські голодні традиції пройняли – в день Голодомору він не хотів залишати у білоруському лісі свого величезного, впольованого кабана.

Відповіді

 • 2006.12.03 | Andrij

  Мені здається це не привід для сміху. Це дуже схоже на зраду

  Янукович - прем"єр-міністр України, котрий публічно ігнорує день жалоби за мільйонами жертв Голодомору. Людина розважається, полює на кабана в сусідній державі у День Пам"яті. По суті це є плювок в обличчя українського народу. Ба більше, бо голова виконавчої влади мусить бути вірним свому народу. Він давав клятву вірності цьому народу. Ігнорування смерті 7 мільйонів жертв аж ніяк не схоже на вірність.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.03 | Мірко

   Кого яничар може зрадити?

   Для таких зрада це природне як віддих. Не сварю на кота коли пташки ловить. Не дивуюсь коли яничар, - яничаром. Новиною було б коли Янук свічку в цей день запалив.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.03 | Andrij

    Ось таке ставлення й дозволяє зраду

  • 2006.12.03 | Таля

   Офіційно 10 мільйонів жертв, Андрію.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua