МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Давайте відстежувати візит Януковича в США

12/03/2006 | Чучхе
просто, не розтікаючись мислію по дрєву, поскидаємо сюди всю інфу, яка нам трапиться, проаналізувавши її на предмет

1. наскільки Янукович неадекватний

2. наскільки це можуть сприймати США

Ось перша інфа, яка з"явилася

http://www.podrobnosti.ua/power/intpol/2006/12/03/373599.html

цікаво, чи з усіма запланованими особами він зустрінеться?

Чому не запланував відвідати свою альма-сматер - Каліфорнійську академію?

Відповіді

 • 2006.12.03 | damoradan

  Это не альма матер

  Чучхе пише:

  > Чому не запланував відвідати свою альма-сматер - Каліфорнійську академію?
  Он там просто член.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.03 | Чучхе

   В усякому разі, це етап його зростання, як проФФесора

  • 2006.12.04 | один_козак

   Це не суттєво ))

   У світлі "брудних наклемпів" на янгола Вітю в 2004 році було б дуже цікаво зріти його на зустрічі з колєгами-академіками.))
 • 2006.12.04 | Таля

  Українці Нью-Йорку і Вашінгтону,як у вас там з курячими яєчками?

  Але вважайте, випадково не забийте важким яйцем надію України...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.04 | Prosector

   Re: Українці Нью-Йорку і Вашінгтону,як у вас там з курячими яєчками?

   Це з серії "Кому кортить отримати в рило від US Secret Service?"

   Що дасть закидання будь-кого з його делегації яйцями? Те, що схід та деякі інші частини України стануть ще більше впевнені в тому, що їх "діаспора і западенці ненавидять через російську мову/східноукраїнське походження/щось інше" (підкреслити потрібну відповідь)? А про те, як відреагують російські ЗМІ я взагалі мовчу. Поясніть, будь ласка, (1) на фіга як громадянам України за кордоном так і діаспорі такий "чорний ПіаР" та (2) яких конструктивних цілей буде досягнено закиданням Януковича яйцями чи будь-чим іншим?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.04 | один_козак

    Не переймайтеся. То наша Таля.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.04 | Таля

     А то не "наш" козак...

     Націоналістом себе називаєте, пане Козак? Вже б давно України не було, якби наші герої-націоналісти були подібними до вас. Перепрошую звичайно.
   • 2006.12.04 | Таля

    А, ну тоді перепрошую, як там у вас з хлібом-сіллю?

    Це з серії "Кому кортить отримати в рило від US Secret Service?"

    Що дасть закидання будь-кого з його делегації яйцями? Те, що схід та деякі інші частини України стануть ще більше впевнені в тому, що їх "діаспора і западенці ненавидять через російську мову/східноукраїнське походження/щось інше" (підкреслити потрібну відповідь)? А про те, як відреагують російські ЗМІ я взагалі мовчу. Поясніть, будь ласка, (1) на фіга як громадянам України за кордоном так і діаспорі такий "чорний ПіаР" та (2) яких конструктивних цілей буде досягнено закиданням Януковича яйцями чи будь-чим іншим?


    РАБИ! Бідне,немудре і додому далеко!

    1. Як кацапи, чи хохли(!) на сході відреагують? Свідомі українці, підтримуючі демократичні процеси в Україні та той факт, що ЗЕК нам не прім"єр, а досягнення Універсалу великого гаранта, відреагують чудово! І при чому тут ненависть та східно-українське походження? А під час Майдану, коли проти Янука і його фальсифікацій всі повстали - це також була ненависть до східно-українського походження?

    А може, боронь Боже, урка бойкот діаспорі об"явить??? А може перестануть у шахти спускатися??? А може їхні ЗМІ та влада бандитів почнуть ЩЕ гірше відзиватися про западєнцев, бєндєровцев та борців за щасливе майбутнє незалежної держави? Аж страх подумати про наслідки!

    2. Як відреагують москальські ЗМІ??? Тут взагалі мовчу. Не журіться, будуть продовжувати оливати Україну брудом...

    3. Чорний ПіаР? А "на фіга" протестуючій діаспорі був "чорний піар" ще у 2001, коли куЧМО Юща з прем"єра зняв? А на фіга діаспорі був "чорний піар" у 2004 році, коли тисячі наших українських громадян протестували у кожному великому місті закордону? Може треба було тихо сидіти і вдавати вар"ята, що Україна - "незалежна", і що Янукович був "демократично обраним президентом"?

    Що це за бздура - "чорний піар"? Кого приймаєте? Того проти якого боролися у 2004 і котрий вас хохлами вважає? Ви думаєте американці дурні, не знають, хто прийшов до влади і на чиїх позиціях вони стоять? Ви власне з себе перед Америкою і перед країнами, які підтримали Майдан, вар"ятів робите... Рабів ніхто не поважає, чорнішого піару українцям вже бути не може.

    Але що тут говорити. Здається це ви казали, що у Вашінгтоні заробітчан мало, а самі студенти. З таких студентів Україна в майбутньому Зваричів отримає, з "гамериканською" освітою. Будуть пхатися в вершки суспільства, так як купа "вивчених" совків у сьогоднішній ВР.

    ПС Тільки дуже обмежена людина могла "дослівно" зрозуміти мій заклик до пртестів щодо візиту профффесора і супроводжуючих його пацанов. Маю надію, що ви їх там гарно приймете. Може разом відсвяткуєте приїзд ВАШОГО прімєра десь на Брайтон Біч. Ну щоб зі своїми, у дружнєй обстановкє!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.05 | Prosector

     Re: А, ну тоді перепрошую, як там у вас з хлібом-сіллю?

     Tertium non datur, так Вас розуміти? Або хліб-сіль, або яйцями закидати?

     Таля пише:
     > РАБИ! Бідне,немудре і додому далеко!

     Дякую за компліменти.

     > 1. Як кацапи, чи хохли(!) на сході відреагують? Свідомі українці, підтримуючі демократичні процеси в Україні та той факт, що ЗЕК нам не прім"єр, а досягнення Універсалу великого гаранта, відреагують чудово! І при чому тут ненависть та східно-українське походження? А під час Майдану, коли проти Янука і його фальсифікацій всі повстали - це також була ненависть до східно-українського походження?

     Ви давно розмовляли з людьми, які зараз живуть на сході України? Ви не знаєте, яка пропаганда ведеться на сході та в Криму? "Западенців" звинувачують у намаганні розколоти Україну, а деякі надто емоційні тільки цьому стереотипу допамагають, пишучи на ЖивомуЖурналі чи в інших загальночитаємих джерелах, що "краще хай той схід відділяється та приєднується до Росії, аніж ми таке в Україні будемо мати". Конструктивно, аж нема куди далі. Дивуюся з "націоналістів", які готові віддати українську територію комусь, так само як і з тих, хто сприяє поширенню стереотипів про "вуйків із лобзіком, часом і натхненням" (це стосовно "кацапів та хохлів"). З таким підходом Україна ніколи не буде об"єднаною, бо кому хочеться чути, що вони - другосортні громадяни?
     Щодо демократичних процесів: я щось не чув, щоби хтось сильно протестував, коли міжнародні (НЕ з СНД) спостерігачі сказали, що вибори у ВРУ пройшли без значних фальсифікацій... але ж перемогла ПРУ, ні? Хіба не вони більшість голосів набрали САМІ (без блокування)? Саме це і дає їм право (підсилене просиранням НУ+БЮТ будь-чого через неспроможність домовитися про портфелі) мати ПМ з їхньої партії.

     > А може, боронь Боже, урка бойкот діаспорі об"явить??? А може перестануть у шахти спускатися??? А може їхні ЗМІ та влада бандитів почнуть ЩЕ гірше відзиватися про западєнцев, бєндєровцев та борців за щасливе майбутнє незалежної держави? Аж страх подумати про наслідки!
     > 2. Як відреагують москальські ЗМІ??? Тут взагалі мовчу. Не журіться, будуть продовжувати оливати Україну брудом...

     То що, давайте їм підкинемо ще більше причин це робити? І "бандитським", і російським ЗМІ? Роботу їм полегшимо?

     > 3. Чорний ПіаР? А "на фіга" протестуючій діаспорі був "чорний піар" ще у 2001, коли куЧМО Юща з прем"єра зняв? А на фіга діаспорі був "чорний піар" у 2004 році, коли тисячі наших українських громадян протестували у кожному великому місті закордону? Може треба було тихо сидіти і вдавати вар"ята, що Україна - "незалежна", і що Янукович був "демократично обраним президентом"?

     Щось я не бачив юрб протестуючої діаспори у 2001 р. Багато й досі про УБК не знають (і про майдан.орг.уа, і про "Обличчя протесту", і про інші речі).
     Мирні протести проти фальсифікації виборів - це одне. Кидання яйцями у ПМ під час візиту, на думку тих же американських "поширювачів демократії" у Вашинґтоні (які теж вважають його демократично обраним), - поведінка ображеної дитини, а не когось, хто хоче щось змінити в країні.

     > Що це за бздура - "чорний піар"? Кого приймаєте? Того проти якого боролися у 2004 і котрий вас хохлами вважає? Ви думаєте американці дурні, не знають, хто прийшов до влади і на чиїх позиціях вони стоять? Ви власне з себе перед Америкою і перед країнами, які підтримали Майдан, вар"ятів робите... Рабів ніхто не поважає, чорнішого піару українцям вже бути не може.

     Американці все добре знають. Знаємо і ми. Непротестування ще не є ознакою змирення чи рабства, рівно як і відсутність атаки ще не означає поразки чи складання зброї. Дозвольте порадити почитати "Мистецтво війни", китайську класику зі стратегії, тактики та інших подібних речей.

     > Але що тут говорити. Здається це ви казали, що у Вашінгтоні заробітчан мало, а самі студенти. З таких студентів Україна в майбутньому Зваричів отримає, з "гамериканською" освітою. Будуть пхатися в вершки суспільства, так як купа "вивчених" совків у сьогоднішній ВР.

     Ці студенти відрізнятимуться від Зварича тим, що їхні дипломи будуть справжніми. Чому Ви вважаєте, що вони пхатимуться до "вершків суспільства"?

     > ПС Тільки дуже обмежена людина могла "дослівно" зрозуміти мій заклик до пртестів щодо візиту профффесора і супроводжуючих його пацанов. Маю надію, що ви їх там гарно приймете. Може разом відсвяткуєте приїзд ВАШОГО прімєра десь на Брайтон Біч. Ну щоб зі своїми, у дружнєй обстановкє!!!

     Мені приємно, що на форумі є багато людей, хто набагато менш обмежені, ніж я. Ми їх не приймаємо, цим займається Посольство та американці. Ми стежимо і аналізуємо.
     Це ПМ не мій, я голосував за зовсім інших людей. Як їх прийматимуть на Брайтон Біч не знаю, але люди, пов"язані із діаспорською організацією "Помаранчеве коло", роблять 6-го числа в Ню-Йорку бізнес-форум. Інфу подав в окремому повідомленні.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.05 | Таля

      Зрозуміло! Успіху вам, стежте і аналізуйте, штірліци ви наші!

      А так з цікавості, ви живучи в Вашінгтоні не знали про тисячі протестуючих українців у Вашінгтоні, в 2004 році?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.05 | Таля

       Бандері та Петлюрі теж треба було стежити і аналізувати !

       Може б живими сьогодні були. Бо таки не було за кого помирати!

       Ганьба совку!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.05 | stefan

        якби США та Європа не мали подвійних стандартів

        Між іншим, якби США та Європа не мали подвійних стандартів до СССР, УССР
        та національно - визвольної боротьби українського народу, починаючи з 1917р., Україна давно була би нормальною європейською державою, і жертв за цю боротьбу було би набагато менше.
        ***
        І жертв Голодомору 1932-33рр., зокрема.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.05 | Таля

         Re: якби США та Європа не мали подвійних стандартів

      • 2006.12.05 | Prosector

       читаємо уважніше

       Таля пише:
       > А так з цікавості, ви живучи в Вашінгтоні не знали про тисячі протестуючих українців у Вашінгтоні, в 2004 році?

       >> 3. Чорний ПіаР? А "на фіга" протестуючій діаспорі був "чорний піар" ще у 2001, коли куЧМО Юща з прем"єра зняв? А на фіга діаспорі був "чорний піар" у 2004 році,

       >Щось я не бачив юрб протестуючої діаспори у 2001 р. Посилання на УБК Вам нічого не підказало?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.05 | Таля

        Re: читаємо уважніше

        Та ви нічого в 2001, чи 2004 не бачили. Ви там штудуєте, нафіга вам та Україна!

        От наша місцева діаспора гарно прийме, цього прім"єра в Асторії. Гарне місце для гарних людей. Це до речі та ж діаспора, підримуючи куЧМО, в 2004 Юща не визнавала доти, доки затятий нарід на Майдан не гайнув. От тоді всі різко помаранчевими стали. Тоді куЧМО було гетьманом синам і донькам наших братів по крові закордоном. Сьогодні Ющ став дорогим донємогу! Ну нічого... Ми їм не судді, вони недалекі у питанні української політики і справедливості. Для них Україна-це розмова за філіжанкою кави, келихом пива, чи якась несуттєва допомога сиротинцям. Для нас Україна - ЖИТТЯ!

        А от ви вже могли б зорієнтуватися. ПР виграла? Виграли завдяки апатії до дій помаранчевих, а не підтримкою свідомого українського електорату! Москалі і хохли голосували не за ПР, а проти свідомого українства. Вдумайтесь!

        І що власне заслуговує на вашу привітність? Те, що вони в 2004 нас на мороз вигнали, сфальсифікувавши результати виборів? Чи те, що Янук і його рігіони стараються другу державну впровадити в Україні? Чи те, що за визнання Геноциду української нації не голосували? А може те, що розкрадають Україну та збільшують її заборгованість?

        То що ви там простежуєте та аналізуєте? Ще не знаєте, що україноненависні пацани при владі? Додому задзвоніть. Най вам бабуся розповість про реалії...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.05 | Prosector

         Re: читаємо уважніше

         Таля пише:
         > Та ви нічого в 2001, чи 2004 не бачили. Ви там штудуєте, нафіга вам та Україна!

         Щоразу дізнаюся про себе дуже цікаві речі, до того мені невідомі:) Особливо якщо взяти до уваги те, що я сам - не студент.

         > А от ви вже могли б зорієнтуватися. ПР виграла? Виграли завдяки апатії до дій помаранчевих, а не підтримкою свідомого українського електорату! Москалі і хохли голосували не за ПР, а проти свідомого українства. Вдумайтесь!

         В різних регіонах ПР виграла через різні обставини. В деяких випадках через поширення та сприйняття стереотипів щодо "страшних українських націоналістів" (тобто проти карикатури на свідоме українство; цікаво, що навіть деякі нардепи інколи більш схильні бачити карикатуру на націоналізм аніж справжню природу явища чи людини, також, багато з них узагальнюють і переносять з одного на всіх... але це "виліковується"), в деяких - через нормальну роботу місцевих органів, де на чолі стояли люди з ПР (Миколаївська область, дещо в Запорізькій, якщо не помиляюся), в деяких - просто тому, що ПР для них "місцеві", "свої". В деяких - тому що місцеві "помаранчеві" там ні фіга не були помаранчеві, а просто так назвалися, тож голосували проти них, а не проти ідеї.
         Але в той самий час в інших місцях голосували проти карикатури на "галубих", якою їх годували деякі наші політики...
         Як тут писалося неодноразово, надто мало громадян приділяло увагу аналізу (навіть читанню) програм партій та тому, як ті чи інші люди на списку партії поводилися раніше (за що голосували, як відвідували засідання рад відповідного рівня тощо). Надто багато дивилися на "лідерів", на персоналії, а дехто навіть виробив міні-культ особистості. І вийшло, що "маємо те, що маємо".

         > І що власне заслуговує на вашу привітність?

         Поясніть мені, з чого, що я написав, Ви зробили висновок, що буде привітність?

         > То що ви там простежуєте та аналізуєте? Ще не знаєте, що україноненависні пацани при владі? Додому задзвоніть. Най вам бабуся розповість про реалії...

         На щастя, усі мої баби й діди вже мертві, - на щастя, бо їм би від такого бардака в Україні було би дуже неприємно. А з Україною розмовляю по телефону та спілкуюся в інтернеті в різні способи, при чому з людьми з різних місць. Стежити за рухами та аналізувати їх - передумова будь-якої тактичної та стратегічної переваги. Know thy enemy (навіть якщо це і не "ворог", по якому стрілятимеш). Серйозно, почитайте "Мистецтво війни" (The Art of War by Sun Tzu).
      • 2006.12.05 | Prosector

       "стежте і аналізуйте"

       Чучхе пише в самому першому повідомленні: "поскидаємо сюди всю інфу, яка нам трапиться, проаналізувавши її..."
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.05 | Таля

        Дякую, я вже проаналізувала. Зрештою, ми вже з жінкою одного

        відомого журналіста розмовляли. Слава Богу, не тільки ви перебуваєте у Вашінгтоні...
 • 2006.12.04 | Свiдомий

  IМХО, вiн там знову бевкне, що "не готовий", як тодi в Брюсселi.

 • 2006.12.04 | Prosector

  кіна нє будєт, ілі... (також про те, що буде)

  ходять чутки про якусь зустріч діаспори з Януковичем у приміщенні Посольства у Вашинґтоні у понеділок увечері, але тут же ж ходять чутки про те, що ніби її не буде. щось там незрозуміле із планами...

  Що буде:
  STATESMEN’S FORUM WITH VIKTOR YANUKOVICH, PRIME MINISTER OF UKRAINE:

  WHAT:
  You are invited to a CSIS Statesmen’s Forum address by The Honorable Viktor Yanukovych, Prime Minister of Ukraine, on “The New Government of Ukraine: Priorities and Strategies”

  Viktor Yanukovych, Prime Minister of Ukraine, will discuss the drastic changes in the political landscape of Ukraine against the backdrop of the 2004 and 2006 elections, the country’s quest for European and Euro-Atlantic integration, relations with the United States and Russia, as well as the recent gas deal at a CSIS Statesmen’s Forum at 8:45 a.m. on December 4, 2006, 1800 K Street, N.W., B-1 conference level.

  Mr. Yanukovych was appointed Prime Minister of Ukraine for the second time in August 2006. Previously, he served as Prime Minister of Ukraine from November 2002 to December 2004 and was a presidential candidate in the November-December 2004 elections. He is the leader of the Party of Regions.

  The CSIS Statesmen’s Forum is designed to provide senior government
  officials and global political leaders the opportunity to present their views about critical policy issues before a group of U.S. executive and legislative branch officials, foreign diplomats, academic and regional experts, leaders from the corporate community, and the media. The forums give those who have professional responsibility for policy determination and interpretation a chance to assess the positions and perspectives of global leaders and to engage them in dialogue.

  WHEN:
  Monday, December 4
  8:45 a.m. - 9:45 a.m.

  WHERE
  Center for Strategic and International Studies
  B-1 Conference Level
  1800 K Street, N.W.
  Washington, DC 20006

  FOR MORE INFORMATION:
  Please RSVP (acceptances only) to the Russia and Eurasia Program by emailing rep@csis.org, calling (202) 775-3259, or faxing (202) 775-3199. RSVP required for admission. Space for this event is limited.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.04 | Свiдомий

   Re: кіна нє будєт, ілі... (також про те, що буде)

   Ну так обов'язково пiдiть на це шоу i прилюдно задайте йому наступне запитання:

   "Mr. Yanukovych, in October during a live television debate on the Ukrainian ICTV channel between the leader of the Ukrainian parliamentary opposition Yuliya Tymoshenko and the Minister of Energetics of your Cabinet Yuri Boyko, Mr. Boyko in response to Mrs. Tymoshenko's question about the names of the co-founders of "RosUkrEnergo AG", an intermediary company between Russian "Gazprom" and Ukrainian "Naftogaz of Ukraine" in the gas deal you have signed, stated that he had NO INFORMATION as to who the co-founders of "RosUkrEnergo AG" were and that he did not view this matter as vital. Subsequently, Mrs. Tymoshenko presented the audience with the company's formation document, on which, in particular, both yours and Mr. Boyko's names and signatures appeared among the names and signatures of its co-founders. In his turn, Mr. Boyko did not attempt to deny either the validity of this document or the validity of the information provided to the audience by Mrs. Tymoshenko. Please, comment."

   Блєск буде аццкiй!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.04 | QuasiGiraffe

    Re: кіна нє будєт, ілі... (також про те, що буде)

    Свiдомий пише:
    > Ну так обов'язково пiдiть на це шоу i прилюдно задайте йому наступне запитання:
    >
    > "Mr. Yanukovych, in October during a live television debate on the Ukrainian ICTV channel between the leader of the Ukrainian parliamentary opposition Yuliya Tymoshenko and the Minister of Energetics of your Cabinet Yuri Boyko, Mr. Boyko in response to Mrs. Tymoshenko's question about the names of the co-founders of "RosUkrEnergo AG", an intermediary company between Russian "Gazprom" and Ukrainian "Naftogaz of Ukraine" in the gas deal you have signed, stated that he had NO INFORMATION as to who the co-founders of "RosUkrEnergo AG" were and that he did not view this matter as vital. Subsequently, Mrs. Tymoshenko presented the audience with the company's formation document, on which, in particular, both yours and Mr. Boyko's names and signatures appeared among the names and signatures of its co-founders. In his turn, Mr. Boyko did not attempt to deny either the validity of this document or the validity of the information provided to the audience by Mrs. Tymoshenko. Please, comment."
    >
    > Блєск буде аццкiй!
    Не буде. Він англійською не зрозуміє :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.04 | Свiдомий

     Re: кіна нє будєт, ілі... (також про те, що буде)

     QuasiGiraffe пише:
     > Свiдомий пише:
     > > Ну так обов'язково пiдiть на це шоу i прилюдно задайте йому наступне запитання:
     > >
     > > "Mr. Yanukovych, in October during a live television debate on the Ukrainian ICTV channel between the leader of the Ukrainian parliamentary opposition Yuliya Tymoshenko and the Minister of Energetics of your Cabinet Yuri Boyko, Mr. Boyko in response to Mrs. Tymoshenko's question about the names of the co-founders of "RosUkrEnergo AG", an intermediary company between Russian "Gazprom" and Ukrainian "Naftogaz of Ukraine" in the gas deal you have signed, stated that he had NO INFORMATION as to who the co-founders of "RosUkrEnergo AG" were and that he did not view this matter as vital. Subsequently, Mrs. Tymoshenko presented the audience with the company's formation document, on which, in particular, both yours and Mr. Boyko's names and signatures appeared among the names and signatures of its co-founders. In his turn, Mr. Boyko did not attempt to deny either the validity of this document or the validity of the information provided to the audience by Mrs. Tymoshenko. Please, comment."
     > >
     > > Блєск буде аццкiй!
     > Не буде. Він англійською не зрозуміє :)
     Не хвилюйтеся, йому перекладуть. А мiсцева преса й без перекладу все зрозумiє. :)
   • 2006.12.04 | Prosector

    запізно прочитав, вже після ранкової зустрічі

    але там його питали про споріднене (50% Газпром, решта - Фірташ та укр.бізнесмени, як забезпечити прозорість, наскільки це надійне)... він сказав, що найголовніші домовленості йдуть з Газпромом, а решта - посередники, і що займаються механізмами прозорості встановлення цін та що ціна на кордоні з Росією ніби економічно виправдана.

    заохочував інвестиції по проектах альтернативних джерел енергоносіїв (Каспій), казав, що хочуть збільшити потужність магістралей на 20% (більше енергоносіїв переганяти до Європи), зменшити енергоємкість підприємств найближчим часом на 10% (здається, мінімум), роблячи останнє шляхом програм підтримки від уряду (тобто раніше олігархи за свої кошти це не хотіли робити, а зараз за рахунок держави будуть, бо вже зрозуміли, що чим більше енергоємкість, тим більше залежність від Росії, а це їм не в кайф).
 • 2006.12.04 | Igor

  Re: Давайте відстежувати візит Януковича в США

  Шановні "оранжохвилі" із Чикаго! Ви вже якщо переселилися жити у Америку, то не суйте свою, як то кажуть російською "морду лица", у наші справи! Хочете критикувати нашу владу - вертайтеся в Україну та ставайте до станків і працюйте!!! А ні, так не заважайте нам жити так, як ми хочемо!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.04 | Prosector

   Re: Давайте відстежувати візит Януковича в США

   Шановний п. Ігоре,
   В Чикаґо, як і в Україні і в інших місцях (і в діаспорі, і серед громадян України), є дуже радикальні люди, а є менш радикальні чи взагалі аполітичні. Багато є таких, хто хоч і переїхав, але хоча би раз на рік додому вертаються, та й навіть якщо й не вертаються, то все одно мільярди доларів в Україну пересилають або й вкладають у власні бізнеси в Україні, тим самим покращуючи економіку України. Тож ми теж маємо право впливати на події в Україні, особливо якщо збираємося за кілька років повернутися... а студенти, які повертаються за два роки, оскільки того їхні програми обміну вимагають, то й поготів, бо їм в Україні жити. З діаспорою питання окреме, бо з них дехто для України багато чого робить (або хоче робити), але інколи це важче, якщо вони громадяни інших країн, але тоді їхня роль у покращенні геополітичної позиції України може бути в тому, що вони займають якісь посади в уряді чи при уряді країн їхнього громадянства, які дозволяють їм позитивно впливати на ставлення тих країн до України (в США єврейська діаспора дуже вміло це робить).
   Може, краще усім українцям по всьому світі співпрацювати на користь держави (України, звичайно), а не лаятися і не вимагати футболок з написом "Я зробив для України більше, ніж усі інші разом взяті"? Як маєте ідеї, що тут можна зробити (напр., до чого Януковича підштовхнути), будь ласка, пишіть. І не звертайте уваги на неконструктив (хіба що маєте силу-силенну вільного часу).
  • 2006.12.04 | Таля

   Для Ігора!

   Ігарьок пише: Шановні "оранжохвилі" із Чикаго! Ви вже якщо переселилися жити у Америку, то не суйте свою, як то кажуть російською "морду лица", у наші справи! Хочете критикувати нашу владу - вертайтеся в Україну та ставайте до станків і працюйте!!! А ні, так не заважайте нам жити так, як ми хочемо!
   По-перше, ти краще вдома біля своєї Варки цим москальським жаргоном оперуй! Можеш "морду свого ліца" запхати там, де собі бажаєш, іншим не вказуй, бо слабо.
   Стоїш коло "станка" та й стій, поповнюй бюджет нашої держави своїми жалюгідними "на їжу, сігарєткі". з тебе більшого і не візьмеш.

   По-друге, воно й видно, що це ТВОЯ влада, ти на неї заслуговуєш.
   А нормальні люди будуть заважати ВАМ і "ВАМ-ПОДІБНИМ" жити так, як ви хочете, бо - громадяни України і мають право з СОВКОМ боротися і бандитську владу виганяти.
   ПС Краще кинь 50 грам на груди і відпочивай, патріот великий, завтра знову за "станок".
 • 2006.12.04 | один_козак

  Re: не запланував відвідати свою альма-матер

  Чучхе пише:
  > Чому не запланував відвідати свою альма-сматер - Каліфорнійську академію?

  Браво!)))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.04 | Свiдомий

   Вам же сказалi, шо он там тока члєн, а нє випускнiк.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.04 | Чучхе

    А может і нє члєн? Гдє єго діплом? Увага новинарям

    зверніть увагу, що до візити ув США всі відомості про Януковича з сайту Каліфорнійської академії витерто. Можете пересвідчитись на http://www.akademy.com/new/index.html і поставити в новини
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.04 | Раціо

     So! That is where he earned the Proffesor title!

     "New member of the Academy - Michael Gorbachev with diploma in his hands make speech how he is fill about his membership."

     http://www.akademy.com/new/activities/page1.htm

     Цe навіть нe автeнтичні амeриканські шахраї, а лишe російська підробка під амeриканських шахраїв. Якби я був проффeсором, я б образився.
 • 2006.12.04 | Мартинюк

  Найгірше чого можна чекати від візиту Януковича - інфляції

  Він може запропонувати сам або пристати на якусь тамтешню пропозицію і отроимати "добро" на реалізацію старої фікс-ідеї донецьких - "опущення гривни". Звичайно МВФ та республіканська правляча команда США навряд чи підуть на таке. Однак на таке можуть піти "нові люди" з демократів. Конкретно ті які повязані з Федеральним Резервним системою ( так зветься американський Нацбанк). Це держава у державі, якій законодавчо дозволено вести самостійні міжнародні дії, зокрема і розвідувальні.

  Стан доллара зараз поганенький , і перекачати в нього трохи свіжої крові від дурного українського гривневого бичка могло б тимчасово його підкріпити. Рецепт цього дуже простий - гривня валиться на 25%, а то й на всі 250%. Відповідно зростає попит на доллари, і з ринку відсмоктується надлишок "зайвих долларів". Вся процедура трохи нагадує лікування медицинськими пявками.Доллар оздоровлюється, донецькі братани балдіють від повторення халяви 93 року - головне встигнути до початку обвалу взяти всі можливі кредити - найкраще у держави, не тільки грошами, а й "натурою" - напр. щось приватизувати , а гроші віддати "пізніше".

  Наперед хочу заперечити представникам фінасового варіанту комплексу української меншевартості, які напевно спробують стверджувати що мов ми такі бідні, що коливання нашої гривні для доллара як мертвому припарка. Насправді це не так . Грошова маса яка привязана зараз до української фінасової системи набагато більша аніж та яка показується бюджетом, податками та обчисленнями валового продукту. Для вельми чутливого фінансового ринку це саме те що може вплинути на курс у світовому масштабі.

  Технічні проблеми лише дві - наявність Стельмаха на посаді Голови НБУ та можливість перемикання ажіотажного попиту на євро. З Стельмахом вже є досвід - пригадайте лише останню його відставку попередниками антифризових" у 2004 році і заміну на Тигипка . Стосовно негідного шаровика євро то в принципі це легко вирішується кількома незрозумілими для широкого загалу, але вельми результативними, постановами НБУ та уряду.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.04 | Чучхе

   Навряд чи. Доларова маса в Україні дуже незначна, порівняно з то

   ю, що обертається в світі. До речі, особисто: купи свіже число "Кореспонденту" і знайдеш там багато цікавого.
  • 2006.12.04 | Gemini

   Re: Найгірше чого можна чекати від візиту Януковича - інфляції

   Мартинюк пише:
   > Він може запропонувати сам або пристати на якусь тамтешню пропозицію і отроимати "добро" на реалізацію старої фікс-ідеї донецьких - "опущення гривни". Звичайно МВФ та республіканська правляча команда США навряд чи підуть на таке.

   чушь собачья. "Республиканской правлящей команде", по большому счету, плевать, что будет делать с гривней Янукович.

   > Однак на таке можуть піти "нові люди" з демократів. Конкретно ті які повязані з Федеральним Резервним системою ( так зветься американський Нацбанк).

   Хех. И нафига это им, не подскажете?

   Це держава у державі, якій законодавчо дозволено вести самостійні міжнародні дії, зокрема і розвідувальні.
   > Стан доллара зараз поганенький , і перекачати в нього трохи свіжої крові від дурного українського гривневого бичка могло б тимчасово його підкріпити. Рецепт цього дуже простий - гривня валиться на 25%, а то й на всі 250%. Відповідно зростає попит на доллари, і з ринку відсмоктується надлишок "зайвих долларів". Вся процедура трохи нагадує лікування медицинськими пявками.Доллар оздоровлюється, донецькі братани балдіють від повторення халяви 93 року - головне встигнути до початку обвалу взяти всі можливі кредити - найкраще у держави, не тільки грошами, а й "натурою" - напр. щось приватизувати , а гроші віддати "пізніше".

   Блин, ну нет слов просто. Вы хоть отдаленно представляете себе, насколько мизерными являются объемы международных валютных торгов по гривне? И еще: если принять вашу логику (скажем прямо, комичную), на фига "демократам, влияющим на Фед", оздоравливать доллар, тем самым помогая Бушу? ;).

   >
   > Наперед хочу заперечити представникам фінасового варіанту комплексу української меншевартості, які напевно спробують стверджувати що мов ми такі бідні, що коливання нашої гривні для доллара як мертвому припарка. Насправді це не так . Грошова маса яка привязана зараз до української фінасової системи набагато більша аніж та яка показується бюджетом, податками та обчисленнями валового продукту. Для вельми чутливого фінансового ринку це саме те що може вплинути на курс у світовому масштабі.

   Насправді украинской гривней торгуют там, где ей положено- в Украине. На международных рынках интерес к операций с ней, прямо скажем, близок к нулю. Уж поверьте человеку, которому в этом немного разбирается.


   > Технічні проблеми лише дві - наявність Стельмаха на посаді Голови НБУ та можливість перемикання ажіотажного попиту на євро. З Стельмахом вже є досвід - пригадайте лише останню його відставку попередниками антифризових" у 2004 році і заміну на Тигипка . Стосовно негідного шаровика євро то в принципі це легко вирішується кількома незрозумілими для широкого загалу, але вельми результативними, постановами НБУ та уряду.

   Ничего не понял. Но звучит значительно и внушительно ;).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.04 | Мартинюк

    В кожного з нас у кишені доллари від НЕОФІЦІЙНОЇ торгівлі

    Хочеми ми того чи не хочемо - долари, а після них євро є паралельним валютами, які перебувають у внутрішньому обігу України.Більше того цей обіг узаконений офіційно та інституційно, ознаками чого є незчисленні валютні обмінники на кожному куті і в найглухішій дірці України. Це є абсолютно ненормальним і нетиповим наприклад для Європи.
    У всякому разі я завжди мав проблеми з обміном долларів у Німеччині, Британії та Франції.

    Ці доллари прибувають в Україну аж ніяк не в результаті обміну гривни на доллари , а внаслідок обміну вивезення з неї товарів та послуг . Це як сумнівні операції з офшорами, так і цілком законний експорт та зарплата отримана за кордоном. Тому оцінювати кількість грошової маси за обсягами валютних торгів на світових біржах не зовсім правильно.

    Доллари в Україну прибувають мішками в нерозпечатаних пачках.Якщо доллари свіжо надруковані ( а це як правило так і є) то вони мають специфічний різкий запах. Це я Вам як спеціалісту ...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.04 | Раціо

     Уважно вивчив свою кишeню. Доларів нe знайшов

     Мартинюк пише:
     > У всякому разі я завжди мав проблеми з обміном долларів у Німеччині, Британії та Франції.

     А от я чомусь ніколи нe мав. Ви впeвнeні, що то була дійсно Европа? Бо в Закарпатті є такий бізнeс, коли нeлeгалів пeрeводять чeрeз "кордон із Европою", який будують посeрeд закарпатського лісу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.04 | Мартинюк

      Якщо доллари застряли в голові, то в кишені вони не заводяться

      Загалом відрізняю Лондон від словацького прикордоння. У Лондоні довелося побігати аби обміняти доллари на фунти і то з вельми невигідним курсом обміну .

      В Україні можна обміняти валюту навіть вночі, якщо Ви не на периферії. У фінансовому центрі світу, себто у Лондоні це треба встигнути зробити десь до години 16 за місцевим часом, допоки працють публічні банки. Інакше чекайте 10 ранку наступного дня.І знайти віділення банку яке міняє доллари на фунти також не так вже й просто, як здається. Банкомати - будь ласка. Але вони видають лише фунти.
    • 2006.12.04 | Gemini

     занимательно

     Мартинюк пише:
     > Хочеми ми того чи не хочемо - долари, а після них євро є паралельним валютами, які перебувають у внутрішньому обігу України.Більше того цей обіг узаконений офіційно та інституційно, ознаками чого є незчисленні валютні обмінники на кожному куті і в найглухішій дірці України.

     Скажу вам по секрету: доллар является широко принимаемой валютой не только в Украине, но и в большинстве стран Африки. Однако из этого не следует, что в Вашингтоне кто-то трясется от ужаса за судьбу зеленых в том случае, если местному диктатору захочится поиграть на курсе.

     > Це є абсолютно ненормальним і нетиповим наприклад для Європи.
     У всякому разі я завжди мав проблеми з обміном долларів у Німеччині, Британії та Франції.

     наличный доллар- мизер по сравнению с безналом. С учетом по безналу как раз все в порядке. Кстати, никогда не имел проблем с обменом долларов хотя бы потому, что обменники там не особенно нужны, так как везде принимают кредитки, работающие по нормальному курсу. Если очень нужно, найти обменники в том же Лондоне тоже никогда не было проблем.


     > Ці доллари прибувають в Україну аж ніяк не в результаті обміну гривни на доллари , а внаслідок обміну вивезення з неї товарів та послуг . Це як сумнівні операції з офшорами, так і цілком законний експорт та зарплата отримана за кордоном. Тому оцінювати кількість грошової маси за обсягами валютних торгів на світових біржах не зовсім правильно.

     Ну тогда покажите альтернативную оценку. Я так понимаю, что известна она только вам, избранному?


     > Доллари в Україну прибувають мішками в нерозпечатаних пачках.Якщо доллари свіжо надруковані ( а це як правило так і є) то вони мають специфічний різкий запах. Це я Вам як спеціалісту ...

     Ага. По спецзаданию демократов, желающих помочь Бушу укрепить доллар.
    • 2006.12.04 | один_козак

     ОК. Але все одно, невже це може бути така суттєва частка

     доларової маси, що обертається по світу, щоб америкоси могли використати її для власного монетарного регулювання???
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.04 | Мартинюк

      Фінасова рівновага є хиткою.

      Мушу сказати що за рахунок жорсткої привязки гривни до доллара ,ця гривна і так є стабілізуючим "якорцем" для доллара, оскільки НБУ останніми роками грає переважно в одні ворота - скуповує доллари в українських експортерів, емітуючи гривну. Аби скоректувати у 2005 році курс доллара з 5,25 до до 5,05 НБУ вистарчило лише на деякий час зменшити інтенсивність скупівлі долларів .

      Навесні 1993 року під виглядом дотацій в агрокомплес за рішенням Верховної Ради були видані величезні кредити, які негайно були конвертовані у бакси. Це стало початком гіперінфляції 90 років. Майже одночасно щось подібне почалося в Росії, Казахстані, Литві та інших державах які виникли з колишнього СРСР і де при владі збереглися генсеки місцевих ЦК ( у Литві -Ландсбергіс). Цікаво що у доллара в цей час були великі проблеми з японською єною.До середини літа доллар устабілізувався і паніка на світових валютних біржах вщухла.
     • 2006.12.04 | Gemini

      для сравнения

      каждый день на мировом ФОРЕКСе совершается операций с долларами на сумму порядка полутора триллионов долларов (именно по долларам). В то же время в Украине за весь МЕСЯЦ Нацбанк регистрирует операций на сумму около 9 миллиардов. Это включает в себя импортные поступления, покупку долларов населением в обменниках и т.п.
   • 2006.12.04 | Раціо

    Нe дивуйтeся, цe фірмовий стиль цього пана

    Gemini пише:
    > Ничего не понял. Но звучит значительно и внушительно ;).

    Гнати повну пургу із розумнив виглядом і вигадувати факти на її підтвeрджeння по мірі нeобхідности. Якщо нe сприймати сeрйозно - нормальна розвага.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.04 | Мартинюк

     Невже Ви надієтесь видатися розумним кажучи що хтось дурний?

     Якщо Ви щось не розумієте, чи вперше чуєте, це не означає що це дурниця, чи як Ви зволили виразитися "пурга".

     Взагалі то Ви мені трохи нагадуєте Леніна - він дуже пристрасно обгавкував всіх , хто йому видавався хоч трохи розумнішим від нього. Якщо Ленін ганить Маха, Богданова чи Юшкевича - значить їх твори варто прочитати...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.04 | Предсказамус

      Просьба (огромная)

      Как-нибудь можно придерживаться правил? В смысле спорить, как требуют правила, с идеями, а не с людьми?
      Спасибо за понимание.
     • 2006.12.05 | Раціо

      Цe наклeп. Дe я казав, що хтось дурний?

      Мартинюк пише:
      > Якщо Ви щось не розумієте, чи вперше чуєте, це не означає що це дурниця, чи як Ви зволили виразитися "пурга".

      Цe правда. Алe якщо я щось розумію, і знаю, що цe дурниця, то так і кажу. Можe Ви й дійсно мeлeтe дурниці із вeликою благородною мeтою, алe мeнe цe нe обходить. Шукайтe инші способи :-)

      > Взагалі то Ви мені трохи нагадуєте Леніна - він дуже пристрасно обгавкував всіх , хто йому видавався хоч трохи розумнішим від нього.

      Пeрша частина рeчeння протирічить другій :-)

      > Якщо Ленін ганить Маха, Богданова чи Юшкевича - значить їх твори варто прочитати...

      Цe Ваші критeрії. Я інакшe обираю, що варто читати. Я поняття зeлeного нe маю, що про кого писав Лєнін. Його практичні досягнeння достатньо відомі, щоб його думки нe становили інтeрeсу. Можу лишe поспівчувати тим, хто мусив цe всe вивчати.
    • 2006.12.04 | Предсказамус

     Модераторіал: п.0, попередження

 • 2006.12.04 | Чучхе

  Вчора він займався шопінгом (л)

  http://ru.obkom.net.ua/news/2006-12-04/0825.shtml

  > по дороге в Нью-Йорк Виктор Федорович сделал остановку для шоппинга в ирландском аэропорту Шеннон. Там он купил две упаковки духов «Полуночный шарм» от Кристиан Диор (по 100 баксов за 50 мл) для жены и невестки, а теще Виктор Янукович купил цветастый шерстяной плед.


  цікаво, невже цих речей в Києві не можна придбати, чи це пережитки "простого пацана з Єнакієво", залетівшого закордон (алгоритм поведінки - Нікулін в "Діамантовій руці"), чи бажання похизуватись перед пресою, якої там під три десятки осіб летить?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.04 | один_козак

   Гии...))) Колись я зустрічав одного "крутого", якого

   колєги подавали як справжнього мафіозо, так той любив поритися на смітнику й виколупати собі там щось цікавеньке. Коли одна тітонька з відром його там застукала, він з посмішкою сказав, що з дитинства полюбляє таке "тихе полювання".))
   Чи хто його зна, може він там шукав нез'їдені залишки листування конкурентів?))) Роки були 1990-ті, приблизно 1994й.
   А чоловік був дійсно багатий і могутній. Бо я точно знаю, що він інших крутих та крутуватих ганяв як цуценят.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.04 | Чучхе

    Такі звички дуже живучі

    згадаймо Кучму з гітарою. а Туркменбаші, кажуть, любить на нарадах їсти бутерброд з докторською ковбасою
  • 2006.12.04 | Свинья на радуге

   Не иначе тёща конкурс выиграла... (л)

   >
   > купил цветастый шерстяной плед

   Что такое ТКП?
   http://www.tkpled.ru
   История вопроса:
   http://z-m-z.livejournal.com/625936.html
   Конкурс:
   http://z-m-z.livejournal.com/798108.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.04 | Чучхе

    "Мягкоє крєсло, клєтчатий плєд, ненажатий воврємя курок..."

    Кресло у нього єсть (прем"єрське)
    Тепер і плєд - також

    а про курок я ні на що не натякаю...
  • 2006.12.04 | SpokusXalepniy

   По дороге в Нью-Йорк...

   ... он попросился выйти в Ирландии (вспомнил о тёще).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.04 | Михайло Свистович

    Re: По дороге в Нью-Йорк...

    SpokusXalepniy пише:
    > ... он попросился выйти в Ирландии (вспомнил о тёще).

    Пам"ятаю одного президента, який також попросився вийти в Ірландії, але напився й заснув, і його не змогли розбудити, а його там чекав оркестр та президент Ірландії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.05 | Чучхе

     Адміністрації дюті-фрі варто подивитись, чи все на місці?

     особливо щодо шапок. бо звички, як ми тут говорили з одним_козаком - є дуже живучою штуковиною...
 • 2006.12.05 | Prosector

  Ню-Йорк, 6-те грудня - Екон.форум з Януковичем

  UKRAINE BUSINESS FORUM
  The Waldorf-Astoria
  301 Park Avenue, New York City

  Wednesday, December 6, 2006
  9:00 a.m.- 6:00 p.m.

  FOR IMMEDIATE RELEASE

  Contact:
  Adrianna Melnyk
  adrianna.melnyk@gmail.com

  New York, NY – December 4, 2006 – A one-day Ukraine Business Forum will be held at the Waldorf-Astoria hotel’s Jade Room in New York City on Wednesday, December 6, 2006 from approximately 9:00am to 6:00pm. The conference will be the most significant North American gathering of Ukraine’s key economic policymakers and business leaders and their U.S. counterparts in recent memory.

  The Ukraine Business Forum will feature a wide array of Ukraine’s most influential government officials and business leaders, who will be visiting the U.S. as part of a delegation accompanying Ukrainian Prime Minister Viktor Yanukovych. Ukraine’s Minister of the Economy, Volodymyr Makukha, and Minister of Energy, Yuri Boyko, will give keynote addresses at the conference, and a major announcement is expected from Minister Boyko about the Ukrainian government’s plans to diversify its energy sources. Following Russia’s price hikes for natural gas and short-term interruptions of gas flow in 2006, the issue of Ukraine’s energy future is on the policy forefront, and both the public and private sectors have committed to increasing energy exploration and efficiency.

  The Ukraine Business Forum will bring together and create an opportunity for extensive business promotion contacts between the Ukrainian delegation members and North American investors. Confirmed participants from Ukraine include chief executives and decision-makers from companies such as UkrNafta, Ukrtelekom, the UKREXIMBANK, System Capital Management, Stirol, Concorde Capital, Renaissance Capital Ukraine, and Aerosvit Airlines, as well as senior representatives of other major Ukrainian corporations. The conference will also be attended by business leaders from a wide array of U.S. firms, including Cardinal Resouces, Vanco Energy, Chevron, Halliburton, Exxon Mobil, Port Vera Development, Julius Baer, Chadbourne and Parke, Draper Fisher Jurvetson, and J.P. Morgan. Former U.S. Ambassador to the UN Richard Holbrooke will also speak at the forum in the morning session.

  The Ukraine Business Forum is being organized by a steering committee whose members, in the last year, have hosted U.S.-based events for Ukraine's President Viktor Yushchenko, Prime Minister Yuri Yekhanurov, Naftohaz chief Oleksiy Ivchenko, Energy Minister Ivan Plachkov, and Foreign Minister Borys Tarasyuk, in cooperation with the Ukraine-US Business Council and other organizations working to strengthen Ukraine's links to the business and policy communities in North America. The conference will be held in conjunction with an address by Prime Minister Viktor Yanukovych, during a luncheon organized by the Business Council for International Understanding.

  This one-day event will be an important forum for anyone interested in Ukraine's dynamic economic sector. Registration is open until Tuesday, December 5th. Press is encouraged to pre-register if possible, though access will be granted upon presentation of press credentials. The Ukraine Business Forum can also help facilitate one-on-one interviews with conference participants for the media.

  For further information about the Ukraine Business Forum, please contact Adrianna Melnyk at adrianna.melnyk@gmail.com or (917) 364-4953. For further information about the Business Council for International Understanding luncheon event, which the forum organizers have been informed is not open to press coverage, please contact Alison Spitzer at a-spitzer@bciu.org or (212) 490-0460.

  **********

  UKRAINE BUSINESS FORUM
  PROGRAM OF EVENTS
  Date: December 6th 2006
  Time: 9 am - 6 pm
  Venue: Waldorf-Astoria / Jade Room

  9:00 - 9:20 AM Registration

  9:20 - 9:30 AM Opening Remarks
  Walter Zaryckyj (Ukraine Business Forum Steering Committee)

  9:30 - 10:00 AM First Focus Session
  Economic and Investment Conditions in Ukraine
  Featured Speakers: Jorge Zukoski (President, AmCham Ukraine)
  Michael Marrese (Managing Director, JP Morgan)
  Introduced by: Fred Kempe (President, Atlantic Council of the US)

  10:00 - 11:00 AM First Plenary Session
  Ukraine's Economic Future: The Views of Ukraine's Business Sector
  Remarks: System Capital Management
  Stirol
  UkrNafta
  Ukrtelkom
  Chair: Borys Chabursky (Chairman, SHI Capital)

  11:00 - 11:20 AM Second Focus Session
  Ukraine's Challenge: Deepening Democracy and Promoting Economic Growth
  Remarks: Richard Holbrooke (Former United States Ambassador to the UN)
  Introduced by: Adrian Karatnycky (Ukraine Business Forum Steering Committee)

  11:20 AM - NOON Third Focus Session
  Ukraine's Energy Future
  Featured Speaker: Yuri Boyko, Minister of Energy of Ukraine
  Introduced by: Gene Van Dyke (Chairman, Vanco Energy)
  Ukraine Business Forum
  Break
  BUSINESS COUNCIL FOR INTERNATIONAL UNDERSTANDING VIP EVENT & LUNCHEON

  NOON - 2:10 PM VIP Event and Luncheon
  Featured Speaker: The Honorable Viktor Yanukovych, Prime Minister of Ukraine Ukraine
  Ukraine Business Forum
  Resumes

  2:20 - 3:30 PM Second Plenary Session
  Investing in Ukraine: Opportunities and Obstacles
  Remarks: Robert Bensh (President, Cardinal Resources)
  John Imle (President, Vanco Energy)
  Roman Kyzyk (Managing Director, DFJ Nexus)
  Gregory Vaksman (President, Aerosvit Cargo)
  Chair: Tom Spellman (Director of Trade Finance Services, Halliburton)

  3:30 - 4:10 PM Keynote Forum Address
  Volodymyr Makukha, Minister of the Economy of Ukraine
  Introduced by: Ellen Levinson (Advisor to the Board, Port Vera Development Corp.)

  4:10 - 4:50 PM Third Plenary Session
  Ukraine's Finance Sector
  Remarks: Lucas Romriell (Equity Sales Associate, Concorde Capital)
  Millennium Capital
  E-Volution
  Igor Obozintsev (Advisor to the Chairman, UKREXIMBANK)
  Chair: Noah Gotbaum (Managing Director, New Spirit Capital)

  4:50 - 5:00 PM Concluding Plenary Remarks
  (Ukraine Business Forum Steering Committee)

  5:10 - 6:00 PM One-on-One Meetings and Sector-Specific Discussions [Rooms: Basildon, Norse]

  6:00 - 7:30 PM Patrons' Reception [Hoover Room]

  BUSINESS COUNCIL FOR INTERNATIONAL UNDERSTANDING
  PROGRAM for
  The Honorable Viktor Yanukovych, Prime Minister of Ukraine
  Venue: Waldorf Astoria / John Jacob Astor Salon

  12:10 - 12:40 PM VIP meeting with Prime Minister Yanukovych
  [Basildon Room]

  12:40 - 2:10 PM Luncheon and Address by
  The Honorable Viktor Yanukovych, Prime Minister of Ukraine
  Introductory Remarks: James Wolfensohn, Former World Bank President
  Hosted and Organized by the
  Business Council for International Understanding

  Ukraine Business Forum Steering Committee:
  Adrian Karatnycky, Walter Zaryckyj,
  Borys Chabursky, Noah Gotbaum, Diana Howansky, Roman Kyzyk, Susanne Lotarski, Adrianna Melnyk

  Ukraine Business Forum Patrons:
  Cardinal, Vanco,
  Chevron, Halliburton, Port Vera, Concorde Capital,
  UKREXIMBANK, Millennium Capital, Chadbourne Parke, J. P. Morgan, New Spirit Capital,
  Aerosvit Airlines & Cargo, Proffit Group, E-Volution
  HALLIBURTON
  NEW SPIRIT CAPITAL

  Ukraine Business Forum
  The Waldorf-Astoria
  New York, NY
  December 6, 2006
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.05 | Свiдомий

   Ось представникам Вашої органiзацiї повторно трапляється нагода

   задати Яйцуковичу запитання, про яке я писав тут: http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1165217691&first=1165295765&last=1165240021
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.05 | Чучхе

    Думаю, статтю в УП вже всі читали (л+)

    http://pravda.com.ua/news/2006/12/5/51867.htm


    Я тільки не розумію, навіщо

    > президент Світового конгресу українців Аскольд Лозинський перед самим приїздом Януковича до Америки закликав діаспору відмовитись "від гостини чи зустрічі, що влаштовуватиме дипломатична місія України".

    Ігнорація, як відомо, не є аргументом, і в ідеалі тре було, щоб українці Америки вискакували перед Януковичем постійно із самих несподіваних місць і задавали незручні питання. Вони мали б творити загальне тло зустрічі, а не демонстративно нікуди не йти (тобто, йти - туди, не йти - туди, як це випливає із статті)
 • 2006.12.05 | Чучхе

  Янукович вкрав орден сенатора Лугара

  Повністю текст тут http://pk.kiev.ua/country/2006/12/05/085558.html

  ось уривок

  Второй пункт программы – встреча с сенатором Лугаром. Переговоры, может, и не предусматривали ворох подписанных документов, однако эта встреча важна для имиджа Виктора Януковича. В 2004-м году Лугар возглавлял делегацию американских наблюдателей на президентских выборах. В декабре того же года Лугар, отбросив всяческие дипломатические реверансы, утверждал, что Ющенко был отравлен, а оранжевый кандидат обязательно станет победителем третьего тура выборов. Теперь Лугар ничего такого не заявлял, но без загадок не обошлось. В программе было заявлено, что большому другу Украины сенатору Лугару Янукович вручит орден Ярослава Мудрого. Но сенатор вышел без ордена, чем дал повод для сплетен – куда подевалась награда? Янукович "зажал" или сенатор постеснялся одеть?
 • 2006.12.05 | Svitlana

  Re: Давайте відстежувати візит Януковича в США

  Пропоную всім забути словосполучення Прем"єр-міністр України. В Україні ця посада на сьогодні є вакантна. Є Прем"єр-міністр АКК (антикризової коаліції) Вік.Фед.Янук.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua