МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

хто боїться самураїв: Богатирьова допомагає встановити діагноз

12/03/2006 | ziggy_freud
Пропоную шановному панству ознайомитись з листом Раїси Богатирьової до самураїв (Дзеркало Тиждня) і взяти участь в обговоренні.

http://www.zn.kiev.ua/nn/show/625/55263/

- Чому саме слово "самураї" обрано як характеристика опонентів
- Чи є фобія "самураїв" персональною характеристикою Раіси Богатирьової, чи це системна риса групи осіб, які керують ПР

Для початку розмови пропоную свою версію.
Самурай - людина, що має власну феодальну гідність і поважає традиції свого роду. На відміну від, скажімо, яничарів, чия гідність зумовлена фактом знаходженням на службі у деспота, а родовід практично не має значення.

Японська революція Мейдзі (1863) відбулась майже одночасно з відміною кріпацтва в Рос. імперії (1861). Але, якщо порівняти наслідки розвитку Японії, базовані на вітчизняних високих технологіях, і розвитку Донецького регіону, досі базованого на імпортних технологіях засновника м.Юзовка (Донецьк), різниця поки на скоріше на користь самурайських кланів.

Прошу панство висловитись стосовно цих та інших причин японофобії мадам товаришки.

Відповіді

 • 2006.12.03 | Sean

  Ну її до дупи

  з її листами.

  Про рехворму вже все висловлено (як на мій смак - себто ніц нового сказати ніззя). Але сам хвакт трясці у мадам Богатирьової - ознака того, що нова "еліта" впісялася від думки про можливість скасування "рехворми". А це - підтвердження того, що ми на правильному шляху.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.03 | ziggy_freud

   то пан мабуть теж самурай,

   Sean пише:
   > Про рехворму вже все висловлено (як на мій смак - себто ніц нового сказати ніззя). Але сам хвакт трясці у мадам Богатирьової - ознака того, що нова "еліта" впісялася від думки про можливість скасування "рехворми". А це - підтвердження того, що ми на правильному шляху.

   Звичайно, їм вже знову потрібна "стабільність". Переважно щодо положення власної дупи в державному кріслі. Але самураї проти. Нагострять мечі, взують бойові гамериканські валянки і почнуть порушувати янучарський дзен.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.04 | Sean

    Хе-хе

    десь так.

    До речі, днями запитаю си в КС про долю свого самурайського звернення :)
 • 2006.12.04 | ОРИШКА

  Re: Если эту хренотень писала сама Богатирьова -

  она, извините, просто дура. В смысле, необразованная. И с притянутыми за уши самураями, и с .. впрочем, этого уже достаточно. Гинеколог Рая - трактат о самураях (стихи мои).

  Если это писала какая-нибудь шестерка, то подписавшая - дура вдвойне. Нужно было хоть у Тарасика - недо-историка проконсультироваться.
 • 2006.12.04 | Volodymir

  Re: хто боїться самураїв: Богатирьова допомагає встановити діагноз

  ziggy_freud пише:
  > - Чому саме слово "самураї" обрано як характеристика опонентів
  > - Чи є фобія "самураїв" персональною характеристикою Раіси Богатирьової, чи це системна риса групи осіб, які керують ПР
  >
  > Для початку розмови пропоную свою версію.
  > Самурай - людина, що має власну феодальну гідність і поважає традиції свого роду. На відміну від, скажімо, яничарів, чия гідність зумовлена фактом знаходженням на службі у деспота, а родовід практично не має значення.
  >
  > Японська революція Мейдзі (1863) відбулась майже одночасно з відміною кріпацтва в Рос. імперії (1861). Але, якщо порівняти наслідки розвитку Японії, базовані на вітчизняних високих технологіях, і розвитку Донецького регіону, досі базованого на імпортних технологіях засновника м.Юзовка (Донецьк), різниця поки на скоріше на користь самурайських кланів.
  >
  > Прошу панство висловитись стосовно цих та інших причин японофобії мадам товаришки.

  Ще важливі моменти: самурай, а не ронін (тобто, з економічним підгрунтям). яничар - дитинка здебільшого христіянських батьків. Не революція Мейдзі, а ціла Епоха (так у японців), наслідком якої, у тому числі, є революція 1905 року. Цій епосі передувала дуже смішна система управління: за імператора сёгун, а за сёгуна протектор.
  В самому тексті декілька ляпів, дійсно через клімакс сублімації пригніченого сексізма, і ви їх легко знайдете: так, якби текст професора з діскурсу правив відставний генеколог. Зараз не пом'ятаю, але в око впало. Зверніть увагу, що апоненти не ідентефіковані, але легким поклоном їм вказано на цифру 7. Імхо, то є не фобія, а запрошення, зроблене через людину, що не второпує що, є діскурс (але профі з гламуру - яка бо білизна): особливо, коли сенс починає дробитися по абзацах.
  Відповів би по суті, а не по пам'яті; але немає часу через інший проект, а мене ніяк не забанять: цейтнот.
 • 2006.12.04 | Scubo

  Чи хто памятає історію як зам міністра Богатирйова труїла іншу ?

  Це було десь у проміжку 2000-2003 року.
  Богатирйова була тоді заступником міністра охорони здоровя від "донецьких". Памятаю декілька тижнів буяв скандал, через те що інший зам міністра ( також здається жінка) звинуватила полумяну Раю у спробі її отруїти


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua