МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович снова вытер ноги об Ющенка. Превед НАТО.

12/05/2006 | krmspmg
http://www.unian.net/ukr/news/news-175659.html
[05.12.2006 09:06]
У Брюсселі Янукович не збрехав

У Вашингтоні прем`єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ підтвердив позицію українського уряду з приводу НАТО, озвучену ним у Брюсселі.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив вчора після зустрічі з державним секретарем США Кондолізой РАЙС, відповідаючи на питання УНІАН.

“Я підтвердив ту позицію, яка була і яка залишається, яку ми озвучили в Брюсселі”, - зокрема, сказав В.Януковіч.

При цьому прем`єр підкреслив, що позиція України з приводу інтеграції в НАТО “така, яка вона є”. “Тому ми сказали правду в Брюсселі і підтвердили у Вашингтоні”, - додав В.Янукович.

За його словами, не може бути дві або три правди. “Вона повинна бути одна – і у Вашингтоні, і в Брюсселі, і в Москві, і, безумовно, в Києві”, - сказав прем`єр.

Як повідомляв УНІАН, виступаючи 14 вересня на засіданні Комісії УКРАЇНА-НАТО в Брюсселі, В.Янукович відокремив питання про членство в НАТО від “нормальної взаємовигідної співпраці” з Альянсом. Як зазначив прем`єр, “ми досягли головного – відокремили питання про членство в НАТО від нормальної взаємовигідної співпраці з Альянсом. Це ключовий орієнтир для подальшої роботи уряду у напрямі відносин з Альянсом. Відтепер питання про входження України в НАТО вирішуватиметься на загальнонаціональному референдумі. Час покаже, коли виникне необхідність його проведення”.

В той же час, після засідання В.Януковіч заявив про неготовність України починати виконання Плану дій для отримання членства в НАТО. «Ми пояснили, що із-за політичної ситуації в Україні ми повинні узяти паузу. Прийде час, коли буде ухвалено остаточне рішення», - сказав В.Януковіч.

19 вересня Верховна Рада України 242 голосами прийняла ухвалу, якою підтримала позицію В.Януковича, висловлену їм 14 вересня в Брюсселі щодо взаємовигідної співпраці «УКРАЇНА-НАТО».
==============================================

На-сла-ждай-тесь, сторонники "народного президента" и его мудрых решений.


З.Ы. Идет так, как расписала Коробова - "Камо грядеши, импотент с плоскостопием?", http://obozrevatel.com.ua/news/2006/12/2/147213.htm

Именно туда он, импотент, и грядеши...

Відповіді

 • 2006.12.05 | один_козак

  А хай би не наривався.

  Те, що Ющ сам поставив януків у позицію, з якої їм зручного його топтати - то правда.
  Але щодо вступу в НАТО, то мушу визнати, що Янукович про це говорить дуже розумно і відповідно до існуючих обставин. Ющ, Рибачук та інші дуже симпатичні мені люди діяли досить неадекватно. Діючи так, вони допомагали Кремлю та бандюковичам збільшувати напругу в суспільстві та дали привід Януковичу говорити про себе як про прожектерів. Тепер отримують те, до чого йшли. ((( Нажаль, мушу сказати, що, як виявляється, навіть мені, вбогому, було очевидно, до чого ведуть їхні дії. А вони - як вони могли не розуміти? І підказати було нікому? ((
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.05 | Чучхе

   Ющу дійсно тре було б не бути таким адептом НАТО

   і тому, що найближчим часом перспектива не світить

   і тому, що народ цього реально не підтримує

   і тому, що тримати НАТО на гачку вигідно

   а Янукович, навпаки, стриже купони на рівному місці "у вас не буде ковбаси, зате ми не вступимо в НАТО"
  • 2006.12.05 | observer

   Козаче, але ж Яник справді обіцяв підписати

   лист про приєднання до ПДЧ. І Ахметов був "за". Я це чув не з одного джерела.

   Як вірно сказав Доній на останній Свободі Слова: "Всі експерти були впевнені, що для донів "проросійскість" - лише засіб для отримання влади, й вони хочуть правити незалежною країною, а не губернією. А виявилось, що данєцкіє - справжнісінька п'ята колона" (за точність не ручаюсь, але зміст переданий)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.05 | один_козак

    Я сказав тільки про те, про що сказав.

    observer пише:
    > лист про приєднання до ПДЧ. І Ахметов був "за". Я це чув не з одного джерела.
    >
    > Як вірно сказав Доній на останній Свободі Слова: "Всі експерти були впевнені, що для донів "проросійскість" - лише засіб для отримання влади, й вони хочуть правити незалежною країною, а не губернією.
    Жаль, що я виявився в цьому випадку розумніший за експертів. Експерти праві, але частково. НМД, вони були праві щодо певної частини ПРУ. Якої за розміром - не знаю. А тепер янукам треба для утримання влади бути схожими на той власний образ, якого вони створили в очах своїх виборців. Після того, як вони так наполегливо жахали електорат тим НАТО, різкий поворот в інший бік призвів би до того, до чого привів Ющенка Меморандум та Універсал. Тепер вони мусять відповідати тим запитам аудиторії, які самі виплекали, педалюючи старі радянські міфи. І скажіть після цього, що ПомРев нічого не принесла? ))))
  • 2006.12.05 | Hoja_Nasreddin

   Re: А хай би не наривався.

   Перепрошую за різкість та категоричність мого коментаря:
   >Те, що Ющ сам поставив януків у позицію, з якої їм зручного його топтати - то правда.
   Не топтати а трахати, більше того, поки один (янук) трахає в дупу, він у другого (во_путі) смокче.

   >Але щодо вступу в НАТО, то мушу визнати, що Янукович про це говорить дуже розумно і відповідно до існуючих обставин.
   Локшина що ся купи не тримає. До сраки Януковичу так звані “обставини” вкупі із зацофаними виборцями: кремль сказав, бандит землю риє, гуде аже у Європі чи Штатах чути.
   >Ющ, Рибачук та інші дуже симпатичні мені люди діяли досить неадекватно. Діючи так, вони допомагали Кремлю та бандюковичам збільшувати напругу в суспільстві та дали привід Януковичу говорити про себе як про прожектерів.
   Наголошую, НІКОГО на так званих Сході та Півдні “НЕ ГРЕБЕ” NATO і все що з ним пов’язане. Байки та цирк а-ля Феодосія. Вони про NATO рівно стільки згадують, скільки чують. Так само як і про МАРС. А більшість взагалі не знають хто такий пиздікало-рибачук і чим він там в уряді займався. ШОРИ не обирають.
   >Тепер отримують те, до чого йшли. ((( Нажаль, мушу сказати, що, як виявляється, навіть мені, вбогому, було очевидно, до чого ведуть їхні дії. А вони - як вони могли не розуміти? І підказати було нікому? ((
   Очевидним це було не тільки “вбогому” Козакові, а у першу чергу, вбогому на голову недоумкові ющенку. Але газ із зеленим омріяним відтінком НЕ ПАХНЕ а ВАБИТЬ КЛИЧЕ й НАДИХАЄ. Все акуратно пораховано. Ви вважаєте, що ця “помилка землі української” ющенко робив 15!!! Днів, доки вирішував, подавати чи ні бандита тупорилого на прем’єра? Замкнув себе на ключ в туалеті, всівся на унітаз поклав на коліна рахівницю і бухгалтер сраний брязкав нею доки все порахував (комп’ютер для нього річ НЕОсяжна). Тому й так довго. Мусив усе своїми ПЕРСТАМИ обчислити, нікому хрунь не довіряв. Він би то довше робив, але потім йому з Москви Бойко від путіна привіз привітання, і клієнт достиг.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.05 | Svitlana

    Re: А хай би не наривався.

    Зявляю і стверджую, що Hoja_Nasreddin ніякий не українець, а добре навчений провокатор і ХАМ. Звретаюсь до учасників ФОРУМУ ніколи його не читати.
 • 2006.12.05 | Shooter

  Юля робила те саме

  В інтерв'ю газеті Ізвєстія, послуговуючись абсолютно подібною риторикою.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.05 | Gemini

   Сочувствую Ющенко. Тяжело , наверное, когда

   о тебя много людей вытирают ноги.
 • 2006.12.05 | Prosector

  знов неповна інфа...

  Янукович послався на те, що зараз згідно опитувань вступ до НАТО підтримують тільки 20% населення України.

  Цікаво, що інші джерела, які ніби-то більше помаранчеві, кажуть, що підтримка десь 15-18% згідно їхніх опитувань. Напр., Фонд "Демократичні ініціативи". І визнають, що ніхто ніякої нормальної роз"яснювальної роботи не вів (напр., люди думають, що війну в Іраку розпочав блок НАТО, а це одразу викликає негативні реакції).
 • 2006.12.05 | mara

  Re: Янукович снова вытер ноги об Ющенка. Превед НАТО.

  Пробачте, я вважаю, что Янукович витер ноги об мене та всіх нормальних громадян України.
  Не розумію ці спостереження з висоти пташиного польоту. Чи тільки діаспора протистоїть витиранню ніг?.
 • 2006.12.05 | Svitlana

  Re: Янукович снова вытер ноги об Ющенка. Превед НАТО.

  Про Коробову : не корова и не бык, она и баба и мужик. После чтения Коробовой хочется помыться. Поэтому не рекомендовала бы в диалоге привлекать авторитет Коробовой как аргумент. И про Президента не советовала бы так выражаться. Вы оцениваете его так, я иначе. Рассудит нас история . А хамство не обязательно демонстрировать на форуме.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua