МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович зробив собі обрізання? (л)

12/05/2006 | observer
...Але лідерів й активістів української громади там не було. Натомість вони чекали суто робочої зустрічі з Януковичем, де збиралися не пити шампанське й говорити компліменти, а суворо спитати в прем’єра, кому й чому він служить й куди веде Україну.

В останній момент, зрозумівши настрої громади, прем’єр та його почт від такої зустрічі тет-а-тет відмовилися.

Натомість в програмі візиту Януковича було заплановано зустрічі з... представниками єврейських організацій. Чому єврейських, а не, скажімо, грецьких чи польських невідомо.

Більше того, прем’єр-міністр України вирішив покласти квіти й вшанувати пам’ять жертв... єврейського голокосту.

При цьому навіть не поцікавився, як просуваються справи зі спорудженням в американській столиці меморіалу жертвам голодомору-геноциду.

Між тим, американський конгрес ухвалив рішення про спорудження такого меморіалу, й українська громада США розраховує бодай на якусь допомогу Української держави.

Не знайшов часу Віктор Янукович й на те, щоб покласти квіти біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Вашінгтоні.

http://www.pravda.com.ua/news/2006/12/5/51867.htm

Відповіді

 • 2006.12.05 | Sean

  Все, гаплик Фьодоричу

  зара скажений Щьокін стрибне і покусає
 • 2006.12.05 | Navigator

  Маріонетка з радіокеруванням. Що шукати логіки у ляльки?

 • 2006.12.05 | толя дейнека

  Re: я чекав подібного

  коли Янук (вже вдруге!) показово відмовився від зустрічі з українською діаспорою. Треба було лише дочекатися підтвердження зустрічі з жидівською громадою.

  звісно, майже жоден політик не зможе оминути в Америці звіту перед банкирами і ритуально не прикласти букетика до голокосту. Але при цьому ігнорувати діаспору своєї батьківщини - це вже занадто.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.05 | Hoja_Nasreddin

   Re: я чекав подібного

   Не можу збагнути про що ся сперечаємо і чому дивуємо? Яка громада ВЗАГАЛІ цікавить цього бандита? Українська в Україні? Українська в Україні? Українська в Донецьку? Неукраїнська в Донецьку?
   Та його ГРЕБЕ лише наказ з Кремля та власні кишені.
 • 2006.12.05 | ziggy_freud

  Янукович - совок (+)

  тому наявність у нього білоруських, російських чи єврейських родичів - чинник другорядний. Ян(у)чари не мають національності, бо їх маленькими почав виховувати в кращому разі колгосп чи автобаза. В гіршому - пацанська бригада з кримінальними нахилами.
 • 2006.12.05 | Prosector

  а якщо написати, як справді було...

  ...то не буде сенсації, так? (це не Обсерверу, а авторам статті).

  observer пише:
  > ...Але лідерів й активістів української громади там не було. Натомість вони чекали суто робочої зустрічі з Януковичем, де збиралися не пити шампанське й говорити компліменти, а суворо спитати в прем’єра, кому й чому він служить й куди веде Україну.

  В посольстві були як лідери й активісти, так і може 5 чи що представників єврейської громади, які з Януковичем зустрічалися може хвилин 15-20 за весь вечір. Решта зустрічей була з держдепом США, представниками американських фірм, що інвестують в Україну (або хочуть цим зайнятися) - зокрема в енергосектор, і т.п. Хвилин 10-15 пішло на підписання якоїсь урочистої угоди про довічну дружбу і співпрацю, яку Януковичу зненацька підсунули (здається, то була Марсі Каптур). Діаспора мала можливість і поздоровкатися, і потім зайти до кімнати, де відбувалися всі ті зустірчі за зачиненими дверима, наскільки я зрозумів (бо казали, що от вже зараз заходять).

  > В останній момент, зрозумівши настрої громади, прем’єр та його почт від такої зустрічі тет-а-тет відмовилися.

  Наскільки кажуть з посольства, не відмовився, а краще сказати переніс час зустрічи.

  > Натомість в програмі візиту Януковича було заплановано зустрічі з... представниками єврейських організацій. Чому єврейських, а не, скажімо, грецьких чи польських невідомо.

  Чому невідомо? Купа питань щодо політики США до України неодмінно зав"язана на якісь питання, що стосуються єврейської громади України, яка невідривна від світового єврейства. Що було з Джексон-Веніком, наприклад.

  > Не знайшов часу Віктор Янукович й на те, щоб покласти квіти біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Вашінгтоні.

  Не "не знайшов", а "ще не поклав". Мля, ну нащо язиком ляпати, хай ті журналісти спитають в посольстві - це заплановано, але розклад постійно змінюється. Його команда добре розуміє, що буде, якщо він не покладе квіти.

  У 2005-му так само наїжджали на Ющенка, бо він ніби не мав достатньо часу поспілкуватися з громадою під час покладення квітів. А потім він викроїв мабуть годину, як не більше.

  Вони сюди не для того приїжджають, щоб квіти класти. Чи важливіше квіти, ніж щось для України пробити в уряді США?
 • 2006.12.05 | Prosector

  а його хтось питав, чи він єврей, щоб треба було заперечувати?

  про те, що він має білоруське коріння, він казав, включно із цією поїздкою (у відповідь на питання якогось американця щодо Білорусі).
 • 2006.12.05 | Sych

  Згадує молодість: "Раз пашлі на дєла, Я. і Рабіновіч..."Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua