МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Стретович домовлявся з НАТО

12/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Володимир Стретович у складі парламентської делегації відвідав штаб-квартиру НАТО

Делегація представників усіх фракцій Верховної Ради України 4 грудня відвідала штаб-квартиру НАТО у Брюсселі. Українські парламентарі зустрілися з керівництвом Альянсу, на рівні помічників генерального секретаря НАТО, а також у розмові взяли участь представники місії України при цій організації.

Членом делегації Верховної Ради України був народний депутат України, голова Християнсько-Демократичного Союзу Володимир Стретович.
Мова йшла про перспективи входження України до оборонного альянсу. Депутата українського парламенту мали змогу поставити будь-які питання представникам НАТО. За словами Володимира Стретовича, НАТО не наполягає на входженні України до Альянсу, а лише пропонує стати членом системи колективної безпеки в рамках інтенсифікації діалогу між НАТО і Україною.

Як відзначали учасники зустрічі у Брюсселі, попри зменшення темпу набуття членства України в НАТО, співпраця між нашою країною та Альянсом триває на високому рівні. Водночас, експерти зауважують, що зазначена співпраця між НАТО і Російською Федерацією є більш плідною. Народного депутата України Володимира Стретовича цікавило питання, як Північноатлантичний альянс планує проводити інформаційну кампанію щодо роз’яснення позиції НАТО серед громадян України та збільшення кількості прихильників у нашій країні.

Прес-служба ХДС

Відповіді

  • 2006.12.05 | Надія

    Re: Стретович домовлявся з НАТО

    ЩО ж ми хочемо від звичайних громадян, якщо пан Стретович думає, ЩО ТО нато ПОТРІБНО НАС ІНФОРМУВАТИ. вСІ КРАЇНИ, КОТРІ ВСТУПАЛИ, САМІ ЗДІЙСНЮВАЛИ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЯ ПРО нато, А тут НАТО ставлять умову-хочете нас, то ви переконайте нас так, щоб ми добровільно віддались. Та не Стретовичу туди треба їхати, а Кушнарьову, Єфремову, Тіханаву і всім кретинам данєцкім.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua