МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пущать не вєлєно!

12/06/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Як щойно стало відомо з джерел Майдану у службі охорони Кабінету Міністрів України, відповідно до особистої вказівки першого віце-прем'єра М.Азарова, на засідання Кабінету, яке відбувається сьогодні, не було допущено міністра закордонних справ Бориса Тарасюка.

Нагадаємо, що 01.12.2006 Верховна Рада за поданям прем'єр-міністра Януковича проголосувала за звільнення Тарасюка з посади. В свою чергу, Президент України своїм Указом від 05.12.2006 встановив, що пан Тарасюк буде продовжувати обіймати посаду міністра.

Майдан-Інформ висловлює надію, що початок зимової бджоліної сплячки на пасіках Сумської области нарешті дозволить Президенту України адекватно зреагувати на події в уряді.

Відповіді

  • 2006.12.06 | Рисько

    Майже в тему

    ...На борту з Януковичем молодшим перебувало лише троє молодих людей – двоє дівчат по 17-18 років і один хлопець до 25-30 років. Компанія вела себе дуже виклично, голосно кричала, злословила; на зауваження однієї з працівниць аеропорту щодо неприпустимості такої поведінки товариш нібито Януковича сказав нібито дослівно: “Ти на кого тюбик давиш, тьотя? У Вас что, каждую ночь будущие президенты летают?” ...

    http://rpl.net.ua/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua