МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Якщо цього не станеться, я сам підпишу відповідний указ.

12/06/2006 | Moro
Ющенко зробить сам те, що не може зробити Янукович
www.ПРАВДА.com.ua, 06.12.2006, 11:24
Україна зніме обмеження на експорт зерна, введені в жовтні, повідомив президент України Віктор Ющенко в інтерв'ю агентству Bloomberg.

"Ми домовилися з урядом, що воно зніме обмеження на експорт зерна на своєму засіданні, - сказав він. - Якщо цього не станеться, я сам підпишу відповідний указ. Ми виразно знімемо всі обмеження".

Засідання уряду, що розгляне це питання, пройде на поточному тижні. За оцінками, на українських елеваторах знаходиться близько 2 млн тонн зерна, в основному ячменя і пшениці, що чекають відправлення на експорт. Україна є сьомим найбільшим постачальником пшениці у світі.

Раніше прем'єр-міністр республіки Віктор Янукович заявляв, що урядові вдалося стабілізувати ситуацію на ринку зерна і надалі він має намір регулювати ринок зерна винятково ринковими механізмами.

Квотування зерна було введено, тому що активна реалізація українських зернових на зовнішніх ринках могла призвести до їх дефіциту усередині країни.

Тим часом, уряд вирішив у середовище, що ухвалить остаточне рішення про перегляд введенних раніше квот на експорт зерна з України по завершенню візиту прем'єр-міністра Віктора Януковича в США.

Як повідомлялося, уряд 11 жовтня поточного року ухвалив рішення про квотування експорту зерна.

Зокрема, квота на експорт до кінця поточного року пшениці і суміші пшениці і жита (меслин) складає 400 тис. тонн, ячменя - 600 тис. тонн, кукурудзи - 600 тис. тонн, жита - 3 тис. тонн.

http://pravda.com.ua/news/2006/12/6/51948.htm

Відповіді

  • 2006.12.06 | vvkornilov

    Re: Якщо цього не станеться, я сам підпишу відповідний указ.

    то Ющенко кришує імпортерів зерна до Америки? Хоче влаштувати нам Голодомор? Запишемо йому до справи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua