МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як Яйцукович-молодший вiдлiтав до "батi" в Америку

12/06/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Діти за батьків не відповідають, як і батьки за дітей. Тим не менше, коли батьки – не вкладники хліба на хлібокомбінаті і не різноробочі на будові, а – вищі посадові особи, то відповідати за дітей зобов’язані.

За нашою інформацією, сьогодні 5 грудня вночі, (як стверджує джерело, о 01.33), з аеропорту “Бориспіль” на окремому літаку, який було подано до першої (Президентської!) стоянки у Сполучені Штати Америки вилетів молодий чоловік з прізвищем Янукович. Зовнішньо він також був неймовірно подібним до чинного народного депутата України, принаймні, ростом і будовою тіла. На борту з нібито Януковичем перебувало лише троє молодих людей – двоє дівчат по 17-18 років і один хлопець до 25-30 років. Компанія вела себе дуже виклично, голосно кричала, злословила; на зауваження однієї з працівниць аеропорту щодо неприпустимості такої поведінки товариш нібито Януковича сказав нібито дослівно: “Ти на кого тюбик давиш, тьотя? У Вас что, каждую ночь будущие президенты летают?”

Ми пробували перевірити дану інформацію, всі посадові особи аеропорту “Бориспіль”, до яких ми звертались, коментувати даний факт відмовлялись. Як сьогодні модно казати, не підтвердили, але і не спростували. Проте, ми впевнені, що такий факт точно був, оскільки інформація взята з надійного джерела.

Тим не менше, ми б хотіли, щоб Віктор Янукович сам перевірив і розказав чесній громаді, де були його сини у ніч з 4 на 5 грудня і де вони перебувають зараз? Крім того, нам цікаво, чому літаки, які належать державним органам, використовуються у приватних інтересах, чому на борт цих літаків дозволено заходити у нетверезому стані і з пляшкою пива?

Ми чекаємо відповіді, Віктор Федорович...

Джерело: http://rpl.net.ua/2006/12/05/janukovich_za_svokh_dtejj_vdpovda.html

Відповіді

  • 2006.12.06 | НТВ

    Re: Як Яйцукович-молодший вiдлiтав до "батi" в Америку

    Журналюги-фас!Или вы только Андрейку"любите"?
  • 2006.12.07 | Луганець

    Re: Як Яйцукович-молодший вiдлiтав до "батi" в Америку

    Донецькі вкрай ЗНАХАБНІЛИ :gun:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua