МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПОРА нарешті визначилась зі своїми орієнтирами

12/06/2006 | SMBU
Нещодавно потрапив мені до рук цікавий документ: "Ідеологічні орієнтири партії ПОРА". Тепер "пористи" будуть жити за цими заповідями. Хто шо думає з цього приводу?

Відповіді

 • 2006.12.06 | Sean

  Відверто кажучи, з цього приводу ніц не думаю

  бо тамта Жовта Пора думання про неї геть не вартує
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.06 | SMBU

   Re: Відверто кажучи, з цього приводу ніц не думаю

   Тобто в такий спосіб ти комусь гірше робиш? Не думаючи?
 • 2006.12.06 | Volodymir

  Правильной дорогой идете

  Теза, що потрібно зосередитися на розвитку НАЦІЇ-КРАЇНИ, де знайдеться застосування українському патріотизму для полукровок, є давньою темою мого, наприклад, інтересу.
  Найбільш важливими є українська нація і українська територія, та дерево життя-суверінітету, яке зберігає національні гени (не формально, бо пошукаєте у себе, знайдете татарина у шостому коліні та, не дай БГ, секретаря парткома колгоспу у другому). Проблема у тому, що більша частина українців того не хоче розуміти та впадає у кольорову диференціацію.
  Імхо, гаряче бажання зберігти ідентичність, навіть жертвуючи смаком, та ходячі у шароварах, як раз у розумінні тієї надії: ця країна є моєю та моїх нащадків.
  Тобто, повинен бути таки стріжень у суверена. Якщо у стріжня є відчуття гумору та поваги до інших, нація стає великою.
  Коли розбудовуєшь просто державу, маєшь таких як ті покидьки червоні у ВР, пишногуба проститутка яких Симоненка вже сьогодні договорилася до того, що українці, які не вітають януковича у США, не потрібні. Демократично було б такого на гилляку, бо межа, як і з Голодомором.

  А от те, що написано не дописано у подальшому, виглядає не як натхнення, а тремор у спробі написати кодекс розбудовувача.
  Патріотизм або є, а якщо із модифікаторами - або щось інше (як соціалістичне право), або запутаєте патріотів у контексті.
  Скоротіть до сторінки, і буде в тему. Наполягайте на соціальних (групових) аспектах. Персональні схеми оставте для молодого бійця у скрутних умовах.

  Ще одне, упереджуючи на тлі походів ПРП та обідів Кличка у ресторанах з групою товарищів (можна тільки вітати): теза про третю силу успішно останній раз була використана Великою Британією під час холодної війни, і саме тому, що грала якби нейтральну роль (з деякими елементами відчуття меншовартості, бо основними були інші дві імперії). З тих пір (з 80-х) такі успішні проекти мені не відомі.
  А от теза, імхо, центрова, що доб'ється успіху та партія, що продемонструє, що вона банда, не у тому сенсі як антикризисники, а що дійсно партія, без бутафорії.

  Оставте середньотермінову мету, та продемонструйте що є план (зрозумілі завдання - для групи, а не з персонального зростання громадського патріота).
  Імхо.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua