МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Декабрісти з Февралістами, обЪєднуймось!

12/06/2006 | Tatarchuk
Слухайте друзі.
Через постійні академічні спори чи варто позганяти всіх підарів "вже сьогодні" чи може ждати коли "прийде вісна", - маємо гарний результат що третього дискурсу не розглядаємо,
а між декабрьом та февральом невеличкий проміжок :)

Тепер, зафіксувавши це, давайте йти далі.

Наприклад я - "декабріст", тобто волів би поскидати всіх підарів на Новий Рік. І як подарунок самому собі та любому народові на Різдва, і як "краще рано ніж піздно", і тому що волів би побачити як нинішні замасковані підари, які нібито з нами але пошепки вважають нас психами, зможуть зробити гарну зиму та не впасти по всені.

Але я протягую руку "февралістам", які через не досить зрозумілі мені факти кажуть - що весна сама собою розгонить підарів, а нам легше буде допомгти вісні.

Давайте компромис чи там консенсус чи як його бля.
1) ДЕКАБРІСТИ
Ми готуємо Новорічну революцію, ви хочете підтримуйте хочете ні, але тільки не заважайте пошуками ющістів, юлістів та юрлуцістів. Не злорадійте якщо в нас все лопнить та нас посадять :)
2) ФЕВРАЛІСТИ
Ви теж робить Весняну революцію, і ми як будемо до Весни на свободі та живі то радо вам допоможемо. Також обицяємо не заважати ба навіть допомагати і все інше з пункту 1.

Приймається? ;)

Відповіді

 • 2006.12.06 | Стась

  В.И.Ленин писал...

  Что бы там ни было, а Владимир Ильич таки успешно организовал свою революцию, поэтому к его мнению все же стоит прислушаться

  Так вот, для того, чтобы революция началась, нужна революционая ситуация. По определению классика революционной теории - это когда верхи не могут, а низы не хотят.

  Что мы наблюдаем сейчас? Есть ли какие признаки революционной ситуации? Есть ли опросы, фиксирующие нарастающее недовольство деятельностью правительства? Насколько недовольные активны? В 2004-м году готовность выйти на улицу декларировали чуть ли не 20% опрошенных. А что сейчас?

  Все вышеизложенное касается именно революции, а не дворцового/военного переворота. Для переворота все предпосылки есть и сейчас, нет только политической и просто воли действующих лиц. И нет Пиночета. Впочем, тут я могу и ошибаться (насчет Пиночета).

  Далее. Вопрос цели. Что ставим целью? Отставку Кабмина? Роспуск парламента? Всеобщие перевыборы (парламента и президента) вместе с отменой политреформы? А не поддержит ли нас ПР в последнем случае? :what:

  Это из того, что обсуждаемо на форумах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.06 | Volodymir

   Переворот организовал Парвус, потом подогнал Ленина

   Переворот назвал революцией Троцкий.
   Читать ленина советую начиная так с тома 18-го.

   Питання краще прояснити для себе раніше,

   ніж нежданно не гад прийде Весна і Авітаміноз
   (ноччю ще і Карієс).
  • 2006.12.07 | Tatarchuk

   Re: В.И.Ленин писал...

   Стась
   класичною революцією (а не переворотом, дворцовим чи анти-дворцовим, як вірно кажуть всі) у 1917 була так звана Февральска, аж ніяк не Жовтнева.
   Але до того жовтня було ще мінімум три напів-революції та одна фактично революція, яка просто ігнорується партійними істориками.
   Маю на увазі такі факти -
   1) майські -травневі виступи коли всі монархісти вийшли від влади - втсановлення так званого Двоєвластія (Уряд та Совєти)
   2) червневі-іюньські коли народ аморфно виступив проти попитки зговору міє своєтами та урядом і прграв,
   3) липневі-іюльські коли народ виступив масово, але обісравшиєся від страху Совєти капітулювали перед Тимчасовим урядом та дали йому розстріляти повстання кулеметами.
   Зауважу що ці явно революційні виступи якось обходилися без Леніна і при невеликій ролі власне більшовиків, а ленін брав участь тільки в першому епізоді і то із-за угла.

   А 4) - то вже справжня "замовчувана" революція. Путч монархиста Корнілова, коли нерішучий та обісравшийся Керенській - ну точно аналог нашого бджоляра - мітався мітався між тим аби впасти вноги до Корнілова чи повести народ за собою проти Корнілова - нарешті "вгадав". В результаті в Сентябрі 1917 монархію скасовано, оголошено Російську Республіку, декларовано вільні вектори для народів Росії, путчистів заарештовано...

   Щодо цього екскурсу.
   Принаймні необхідно взяти на осмислення кілька таких істрично-функціональних терміна, як:
   Тимчасовий Уряд,
   Двоєвладдя,
   Кінець Двоєвладдя,
   "Хто здесь врємєнний? Злазь!!!!!"

   ;)
 • 2006.12.06 | Volodymir

  Імхо, краще грудневе Посстання

  ніж лютий переворот.
  І не слухайте тих, що кажуть про страшну далекість від народу (а не народа). Спочатку треба питати, про який центр масс того народу мова.
 • 2006.12.06 | Sych

  А як об"єднавча платформа для всієї України

  гасло "Ющенко - в Хорунжівку!". І помаранчевим буде нагода злізти з валер"янкової залежності, і голубим потіха! Ось де суть з"єднання України! :)

  Хм.. А чому б і ні? Може на цій ниві й добазаримся з голубими про нормальну владу?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.06 | maks88

   Підтримую і зимою і весною.

   Підтримую і зимою і весною, тільки якщо ація проти уряда Януковича та АКК, за відміну політичної реформи та за дострокові парламентські вибори.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.06 | Sych

    Тут це діло треба якось хитро спланувать

    Треба спочатку почикать коли хам трохи обсереться та втратить підтримку. Тобто лютий виглядає більш логічним часом для початку акцій. Але ГОЛОВНЕ потім, щоб не створити знову розкол (робління якого для деяких рєбят як два байти переслать), треба виступити проти Янука та Юща одночасно, тобто вибивши козирі та можливості застосування сценарію "Схід проти Заходу".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.07 | Tatarchuk

     Re: Тут це діло треба якось хитро спланувать

     Sych пише:
     > Треба спочатку почикать коли хам трохи обсереться та втратить підтримку. Тобто лютий виглядає більш логічним часом для початку акцій. Але ГОЛОВНЕ потім, щоб не створити знову розкол (робління якого для деяких рєбят як два байти переслать), треба виступити проти Янука та Юща одночасно, тобто вибивши козирі та можливості застосування сценарію "Схід проти Заходу".

     Я б запропонував трохи модернізувати такі гасла 1917 року, ще до-більшовисьські (бо їх підтримували також Центральна Рада, есери та меньшовики) -
     "Долой Временноє правітельство",
     Долой двоєвластіє (хто двоєвладці - досить ясно),
     хай живе республіка (бо олігархат то не республіка),
     і навть таке як
     "Долой самодержавіє" - бо в нашому випадку маємо безкінечні спори мудаків на тему хто саме "Держава - це я".

     Щодо "чекати поки обісреться", таке вже станеться в грудні, бо люди ВЖЕ ЗАРАЗ охуївають коли читають нові таріфи, та чухають потилицю, як би їх не заплатити.
     Достатньо почати їх призивати "не платіть за жУльйо", як це вже йдеться на Луганщині та Донеччині.
  • 2006.12.06 | Soft

   ЮЩНАЙУХ!!!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.06 | Svitlana

    Re: ЮЩНАЙУХ!!!

    Всіх нормальних закликаю не читати і не спілкуватись з Soft-ом.
    Хам і провокатор. А що до повстання, то народ вж дозріває.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.06 | Забойщик

     Ой! как интересно!!!

     06-12-2006 20:16, Svitlana пишет: А що до повстання, то народ вж дозріває.

     Хотелось бы узнать поточнее - какой именно народ дозревает и до чего именно дозревает?

     Если вы думаете,что украинский народ созревает для восстания - то вы жестоко ошибаетесь.дАЖЕ В КОШМАРНЫЕ 1992-94 ГОДЫ О ВОССТАНИИ РЕЧЬ НЕ ШЛА.а СЕЙЧАС ТЕМ БОЛЕЕ! ;)
    • 2006.12.06 | maks88

     Re:А що до повстання, то народ вж дозріває.

     Повністю підтримую ці слова, народ вже дійсно дозріває, щодо організації все буде в порядку.
    • 2006.12.06 | Soft

     Ну и убей себя ап стену...

 • 2006.12.06 | Soft

  Весна переможе - Юлiя Тимошенко! Це про цю весну.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua