МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Генпрокурора просять внести припис щодо скасування тарифів

12/06/2006 | vmo1
6 грудня 2006 року МО «Молодь – надія України» оприлюднило відкрите звернення до Генерального прокурора України Олександра Медведько про вжиття заходів прокурорського реагування, повідомляє www.sprotiv.info

У листі складеному відомим юристом – правозахисником та журналістом Олексієм Святогором голова МО «Молодь – надія України Вадим Гладчук просить внести припис щодо негайного скасування рішень про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги Леонідом Черновецьким.

Наводимо текст звернення:Генеральному прокурору України
Медведьку О. І.
вул. Різницька, 13/15, м. Київ, 01011Відкрите звернення про вжиття заходів
прокурорського реагування


Шановний Олександре Івановичу !

Розпорядженнями Київського міського голови Черновецького Л. М було введено нові тарифи на житлово-комунальні послуги, які зросли більше ніж в три рази.

Зростання тарифів не має економічного підґрунтя, є неконтрольованим та безпідставним, матиме значні суспільно-шкідливі наслідки, призведе до зубожіння значної частини населення.

Крім того, зростання вартості житлово-комунальних послуг призведе до зворотної реакції населення, яке відмовиться сплачувати житлово-комунальні послуги за новими тарифами, що призведе до припинення поточного фінансування підприємств житлово-комунального господарства, енергетики, теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

Рішення про підвищення тарифів, окрім його необґрунтованості, має хиби та вади юридичного характеру, оскільки не зареєстроване в Міністерстві юстиції України у встановленому порядку.

Наведені обставини в їх сукупності вказують на необхідність вжиття заходів прокурорського реагування.

Так, у відповідності до п. 2 частини 2 ст. 20, ст. 22 Закону України „Про прокуратуру” в разі, коли порушення закону має очевидний характер і може завдати істотної шкоди інтересам держави, підприємства, установи, організації а також громадянам, прокурор виносить письмовий припис про усунення порушення закону органу чи посадові особі, які допустили порушення законодавства.

Припис підлягає негайному виконанню.

Зважаючи на одночасну наявність всіх зазначених у законі ознак (протиправність та шкідливість прийнятих актів), наявні всі підстави для внесення припису щодо негайного скасування рішень про підвищення тарифів.

Про прийняте рішення просимо повідомити з наданням копії внесеного припису та відомостей про його виконання.

ДОДАТОК: підписні листи з підписами громадян проти незаконного підвищення тарифів Черновецьким Л. М.

З повагою,

Вадим Гладчук, Голова МО „Молодь - надія України”


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua