МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дружина Лужкова добралась до Києва

12/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
НаУКМА (Національний університет "Києво-Могилянська академія") в особі Екоклубу "Зелена хвиля" при НаУКМА разм з Молодіжним відділенням Національного екологічного центру України організовують кампанію проти забудови Троєщинських заплав.

ТІЗ "Десенка" та ТОВ "Інтеко-буд" - київська філія московської фірми Інтеко, якою керує дружина Лужкова Олена Батуріна (більш докладну інформацію висвітлено на kiev.in.ua "Московська резервація на дачах Верховного Суду) збираються зробити забудову заплавних лук Десенки (Чорторию), на яких розташований парк Троєщина та Всеукраїнський парк пам"яті борців за свободу та незалежність України.

В рамках кампанії проводиться збір підписів за скасування оренди з зазначеними фірмами. Також, на днях в холі Наукової бібліотеки НаУКМА відкрилась виставка "По обидва боки Чорторию", присвячена цій проблемі та проводиться опитування "Як ви ставитесь до знищення природних територій на Десенці?"

Детальніше читайте тут
.

Відповіді

 • 2006.12.07 | gug

  Re: Дружина Лужкова добралась до Києва

  Хотілось би подякувати усім, хто небайдуже віднісся до акції протесту. Саме завдяки таким людям і тримається Україна попри всі негаразди
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.07 | Svitlana

   Re: Дружина Лужкова добралась до Києва

   Що-о-о-о?!!!! Ще цієї суки тут не вистачало.Хто знає, розкажіть подробніше про цей проект і в якому він наближенні до реалізації?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.08 | gug

    Re: Дружина Лужкова добралась до Києва

    Ця "сука" лізла до Києваще з 2003, може і раніше. Можливо, Ви чули про те,що територію військового училища ім. Богуна, що у Києві (не плутати з Бояркою) теж хотіла забудувати та сама фірма. Причому, дана територія належить до ЮНЕСКО. На щастя, вдалося відвоювати, на скільки я знаю, скандал дійшов до Верховної Ради!
    Які в неї шанси забудувати лівий берег Десенки, на якому мав бути Всеукраїнський парк пам'яті борців за свободу та незалежність України? Ніяких, бо за неї взялись ми :)Можливо, самонадіяно, але без цього не переможеш.
    Якщо серйозно, то у цієї мадам є договір про оренду 10га на 5 років (хоча хоче забудувати 90га)і проект "району Московський" вже розглядався на Київміськраді, але був відправлений на доопрацювання.
    Треба діяти, поки не пізно!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.09 | S.D.

     Re: Дружина Лужкова добралась до Києва

     Хлопці, якщо потрібен обмін досвідом - звертайтеся. У одеситів з "Н.А.Д.О." він є.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.09 | gug

      Re: Дружина Лужкова добралась до Києва

      Класно! Але чому не залишили контактів? Чи можливо дочекатися від вас реакції, якщо залишити запит на форумі?Бо форуми бувають різні...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.13 | S.D.

       Контакти

       Пишить на odessa (sobaka) maidan org ua
       або телефонуйте на номер, якій є в іншому форумі ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua