МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Ірпені до влади рвалися (і продовжують рватися) проффесори

12/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вашій увазі пропонується документ, написаний рукою (і мозком) людини, яка, в разі перемоги на виборах мера Ірпеня Олега Бондаря, мала б стати першим заступником міського голови і зосередити на собі головні управлінські функції, залишивши за О. Бондарем представницькі.

Вже після поразки команди Олега Бондаря на виборах і в судах фракція „Наша Україна” в Ірпінський міській раді пропонувала цю людину (генерального директора Софіївського гранітного кар’єру, мешканця м. Боярки Миколу Чернявського) на посаду першого заступника міського голови, але мер Ірпеня Мирослава Свистович таку пропозицію категорично відкинула.

Оригінал документу можна побачити у фотоархіві Майдану, а для кращого сприйняття передруковуємо його зміст, щоб всі бажаючі могли насолодитися цим шедевром грамотності та чіткістю викладення думки, не відволікаючись на почерк. Після цього описка в реєстрації документу територіальною виборчою комісією (замість 03 місяця поставлено 01) може викликати хіба що посмішку у порівнянні з вибухом сміху, який викликає „Жалоба” в т.ч. й у працівників прокуратур різних рівнів, куди досі, наприклад, скаржиться на „неправомірність підбиття підсумків виборів в Ірпені” заступник голови Київської обласної організації НСНУ, депутат Київської обласної ради Володимир Федосєєв:

Председателю
избирательной коммисии №3
Петренко. З.А.
Чернявского. Н.А.

Жалоба.

Я. Чернявский Николай Александрович пресудствовал в качестве наблюдателя на участке №3 и у меня есть подозрение на отметку в бюлетнях кандидата на пост мера Ирпиня. Свистович Мирославы. Также есть сомнения и у председателя избирательного участка Петренко З. А В чем собственно ручно и подписиваемся.

Чернявский
Петренко

28.03.06


Як бачимо, потенційний у минулому перший заступник і головна особа в управлінні містом не лише пише слово „комиссия” російською мовою з двома „м” та однім „с”, повторюючи одного відомого політика з його „проффесором”, не лише вигадує нові, невідомі жодній мові слова на кшталт „пресудствовал”, не лише ігнорує коми, ставить крапки будь-де та робить купу інших помилок, але й не вміє висловлюватися ні діловою, ні народною мовою. В чому ручно (добре, що не ножно) й підпісюється. Як і у своєму незнанні, що в „избирательного участка” можуть бути двері чи вікна, але ж ніяк не „председатель”.

Чесно кажучи, з такою здатністю до грамоти та викладення думки літеру „Я” у значенні особового займенника адекватна й самокритична людина писала б разів у десять меншою за розміром.

І такі люди ще й сьогодні мріють обійняти владу в Ірпені, продовжуючи вести боротьбу з діючим міським головою.

„Ми усунемо від влади людей, які перешкоджають підприємствам у роботі й створюють умови для корупції та приведемо до влади порядних та професійних управлінців”.

З передвиборчої програми Виборчого блоку „Наша Україна” на виборах до Ірпінської міської ради

Відповіді

 • 2006.12.07 | грамотный

  Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

  К сожалению, среди бывших и нынешних соратников Свистович тоже хватает жулья. Вчера они расписывались ей в вечной любви, сегодня - ведут игру против или просто за свои интересы. Некоторые новоназначенные тоже. Не в состояние через позицию мэра хлебнуть с корытца прямо, они пытаются заходить сбоку. И люди это видят. И смеются. Ведь они настолько ограниченные, что не понимают, если не станет её - не станет и их. И продолжают крутить дела, надеясь, что обманут её и хоть что-то урвут. Кто играет на два фронта, кто внешне с ней, а бегает к оппонентам, кто просто ведёт свою игру. И каждый старается обмануть, и каждый старается что-то себе выкрутить. А поскольку не получается, так начинают гадить. Не понимает, что если они её подсидят, новые хозяева жизни их же выкинут на помойку первых, т.к. у них своих холуёв хватает. А эти даже холуями идеальными быть не могут. Потому что вроде как гордые. Хотят и рыбку съесть и… сами понимаете.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.08 | Михайло Свистович

   Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

   грамотный пише:
   > К сожалению, среди бывших и нынешних соратников Свистович тоже хватает жулья. Вчера они расписывались ей в вечной любви, сегодня - ведут игру против или просто за свои интересы. Некоторые новоназначенные тоже. Не в состояние через позицию мэра хлебнуть с корытца прямо, они пытаются заходить сбоку. И люди это видят. И смеются.

   Ми це також бачимо. Надзвичайно прикро було зіткнутися з тим, що люди, які 4-8 років були в опозиції, боролися з корупцією, бєспрєдєлом і т.д. раптом самі захотіди дивідендів від влади, хто землі, хто грошей, хто якихось пільг, хто самої надзвичайної влади, коли можна грати поза правилами (і необов"язково для матеріального задоволення). Все це ми знаємо аж до того, хто і де качав права, викрикуючи "Я з виконкому, я всіх порву". А не отримуючи дивідендів чи захисту своїх неправомірних вчинків з боку мера, стають в позу, плетуть інтриги, намагаються нашкодити. І це на тлі італійського страйку та ще гірших дій великої частки старих чиновників.

   А от щодо "люди сміються" хотілося б докладніше. З чого чи з кого саме сміються? Що саме викликає сміх?

   > Ведь они настолько ограниченные, что не понимают, если не станет её - не станет и их

   Це точно. Але більше того, вони не розуміють, що в разі таких подальших своїх дій їх не стане (кого як чиновників, кого як місцевих хоч скільки впливових політиків) навіть в тому разі, якшо Мирослава залишиться. Їм здається, що про них ніхто не знає, і їхні дії нікому невідомі. Але їх ведуть :)

   > И продолжают крутить дела, надеясь, что обманут её и хоть что-то урвут

   Угу. Тому в них є два шляхи - обламатися та попуститися або обламатися і погано закінчити. Тому саме там, де вони намагатимуться урвати, будуть поставлені рогатки, які урвати не дадуть :) Облом ілюзій - це найкраща зброя. Так само як і облом ще одного явища - шантажу (з цим з боку своїх теж стикаємось). Краще домовитись з ворогом (на своїх умовах), ніж піддатись на шантаж. Навіть шантаж "друга".

   > Кто играет на два фронта, кто внешне с ней, а бегает к оппонентам, кто просто ведёт свою игру

   І про це також нам відомо. Хто, куди, до кго і за чим бігає.

   > Не понимает, что если они её подсидят, новые хозяева жизни их же выкинут на помойку первых, т.к. у них своих холуёв хватает

   Якби можна було провести експеримент, а потім все повернути назад, ми б обов"язково зробили "здачу влади", щоб вони пересвідчились :)

   > А эти даже холуями идеальными быть не могут. Потому что вроде как гордые. Хотят и рыбку съесть и… сами понимаете.

   І навіть не в тому справа. Може і змогли б бути вони класними холуями, але ніхто з можливих господарів в це не повірить. А тому використовуватиме їх лише до моменту, поки вони шкодять нинішній владі. Як тільки досягнуть свого - їх пошлють. І будуть вони шкодити владі іншій. Тільки та вже не буде така демократична, яка дозволятиме отак собі шкодити. Бо інша влада може і податковою по бухгалтерії наїхати, і ЖЕКом по послугах, і мєнтами по нібито правопорушеннях чи злочинах, а може й трубою по голові. Але до них, у вільному демократичному угарі це не доходить. Тому іноді чисто емоційно плюнути на все, і хай побачать, як воно їм буде з іншими.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.08 | So_matika

    Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

    Михайло Свистович пише:
    > Надзвичайно прикро було зіткнутися з тим, що люди, які 4-8 років були в опозиції, боролися з корупцією, бєспрєдєлом і т.д. раптом самі захотіди дивідендів від влади, хто землі, хто грошей, хто якихось пільг, хто самої надзвичайної влади, коли можна грати поза правилами (і необов"язково для матеріального задоволення).

    Перетворення лицарів на драконів :) А ти хіба чекав, що такого не буде? ІМХО, з такими треба вести себе відверто. Сказати в обличчя: я знаю, що ти робиш таке і таке. Якщо ти продовжуватимеш у цьому стилі, тобі тут місця немає. І йди нахір само і зараз, поки тебе прилюдно не викинули з ганьбою.

    Взагалі - панькатися з уродами є зайвим лібералізмом. На хронофагів всіх мастей йде шалена купа часу і сил. Все, що заважає робочому процесу, треба нещадно викидати, поки воно тобі не залізло на голову.

    Нажаль, поки що мер тільки вчиться це робити :(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.08 | vujko

     Прикладне драконоборство

     So_matika пише:
     > Михайло Свистович пише:
     > > Надзвичайно прикро було зіткнутися з тим, що люди, які 4-8 років були в опозиції, боролися з корупцією, бєспрєдєлом і т.д. раптом самі захотіди дивідендів від влади, хто землі, хто грошей, хто якихось пільг, хто самої надзвичайної влади, коли можна грати поза правилами (і необов"язково для матеріального задоволення).
     >
     > Перетворення лицарів на драконів :) А ти хіба чекав, що такого не буде? ІМХО, з такими треба вести себе відверто. Сказати в обличчя: я знаю, що ти робиш таке і таке. Якщо ти продовжуватимеш у цьому стилі, тобі тут місця немає. І йди нахір само і зараз, поки тебе прилюдно не викинули з ганьбою.

     Не в відвертості ключ, а в відкритості. Сказати в обличчя можна, як є докази, їх збирати - не мерського апарату робота. Є така річ - репутація, страх її втратити ефективніший від розгніваного мера. А щоб турбота про репутацію перетворилась на щоденну процедуру, необхідно, щоб члени команди (а найліпше - і всі службовці) обов'язково і публічно повідомляли про:

     1. Можливі конфлікти інтересів їхніх іпостасей як публічних осіб/держслужбовців і як приватних власників/бізнесменів/близьких родичів бізнесменів і т.п. (це щодо дивідентів) Наприклад, як хто має інтерес в будь-якому бізнесі, що знаходиться близько Ірпеня - мусить об'явити. Не зробив цього - вже винен, не треба чекати поки він використав свої можливості тому бізнесові посприяти.

     2. Правила виконання публічних обов'язків і прийняття публічних рішень. Якщо публіка розуміє логіку процедур і прийняття рішень, вона має можливість оцінити чи в її інтересах необхідність тих чи інших правил або рішень і не буде лаяти забюрократизованість чи сваволю. В ідеалі людина, яка іде до чиновника з просьбою і має середню освіту, мусить точно розуміти алгоритм розгляду її просьби і всі можливі результати. Незле той алгоритм написати на листочку і повісити на дверях кабінету - хай читають, як хочуть. Меру - копію в обов'язковому порядку - мусить знати які критерії використовують його підлеглі. Службовців уражених совєцкім менталітетом треба заставляти це робити обов'язково.

     3. Тих, хто приховує від публіки інформацію необхідну для оцінки ефективності їх публічної діяльності - гнати. І т.д. і т.п.

     > Взагалі - панькатися з уродами є зайвим лібералізмом. На хронофагів всіх мастей йде шалена купа часу і сил. Все, що заважає робочому процесу, треба нещадно викидати, поки воно тобі не залізло на голову.
     >

     Гнати треба за неготовніть:
     на політичному рівні - зробити себе публічно прозорою особою;
     на службовому рівні - зробити публічно прозорою і гласною свою робочу практику.

     > Нажаль, поки що мер тільки вчиться це робити :(
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.08 | Михайло Свистович

      Це - теоретичне, а не прикладне драконоборство

      vujko пише:
      >
      > Не в відвертості ключ, а в відкритості

      Абсолютно правильно

      >
      > Сказати в обличчя можна, як є докази, їх збирати - не мерського апарату робота

      Таки мерського, бо ніхто інший їх не збиратиме

      >
      > Є така річ - репутація, страх її втратити ефективніший від розгніваного мера

      Хіба що в Німеччині. В нас на місцевому рівні сто доларів важать більше за сто репутацій :)

      >
      > А щоб турбота про репутацію перетворилась на щоденну процедуру, необхідно, щоб члени команди (а найліпше - і всі службовці) обов'язково і публічно повідомляли про:
      >
      > 1. Можливі конфлікти інтересів їхніх іпостасей як публічних осіб/держслужбовців і як приватних власників/бізнесменів/близьких родичів бізнесменів і т.п. (це щодо дивідентів) Наприклад, як хто має інтерес в будь-якому бізнесі, що знаходиться близько Ірпеня - мусить об'явити.

      А цього і так ніхто не приховує.

      >
      > Не зробив цього - вже винен

      І що далі?

      >
      > 2. Правила виконання публічних обов'язків і прийняття публічних рішень. Якщо публіка розуміє логіку процедур і прийняття рішень, вона має можливість оцінити чи в її інтересах необхідність тих чи інших правил або рішень і не буде лаяти забюрократизованість чи сваволю. В ідеалі людина, яка іде до чиновника з просьбою і має середню освіту, мусить точно розуміти алгоритм розгляду її просьби і всі можливі результати. Незле той алгоритм написати на листочку і повісити на дверях кабінету - хай читають, як хочуть. Меру - копію в обов'язковому порядку - мусить знати які критерії використовують його підлеглі. Службовців уражених совєцкім менталітетом треба заставляти це робити обов'язково.

      Наші чиновники легко знайдуть спосіб і всі процедури виконати, і гроші взяти :)

      >
      > 3. Тих, хто приховує від публіки інформацію необхідну для оцінки ефективності їх публічної діяльності - гнати

      На підставі якого статті Кодексу законів про працю? Та й не приховують вони нічого з необхідних формальностей. Бо в цьому немає сенсу.
    • 2006.12.08 | Михайло Свистович

     Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

     So_matika пише:
     >
     > А ти хіба чекав, що такого не буде?

     Так, чекав, що ТАКОГО не буде. І ти також не думала, що ТАКЕ буде.

     >
     > ІМХО, з такими треба вести себе відверто. Сказати в обличчя: я знаю, що ти робиш таке і таке. Якщо ти продовжуватимеш у цьому стилі, тобі тут місця немає.

     І тоді вони почнуть робити таке і таке більш обережно і завуальовано :) Ні, краще вже зловити на гарячому.

     >
     > І йди нахір само і зараз, поки тебе прилюдно не викинули з ганьбою

     Трудове законодавство та бездіяльна міліція, упереджений суд, бездіяльна та упереджена міліція з прокуратурою дуже утруднюють викидання саме з ганьбою.

     >
     > Взагалі - панькатися з уродами є зайвим лібералізмом

     В кодного свій ступінь уродства. Черги же бажаючих попрацювати на їхніх посадах ефективних неуродів поки що не спостерігається.

     >
     > На хронофагів всіх мастей йде шалена купа часу і сил

     До чого тут взагалі хронофаги в цій темі?

     >
     > Все, що заважає робочому процесу, треба нещадно викидати, поки воно тобі не залізло на голову

     Легко кажеться, важко робиться.

     >
     > Нажаль, поки що мер тільки вчиться це робити :(

     Каждий мніт сібя стратегам, відя бой са старани :) Я давно пропоную сісти всім бажаючим в кабінеті у мера і прослідкувати за її роботою протягом певного часу (хоча б один день) зранку до вечора, а тоді дати пропозиції, як це зробити краще.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.09 | So_matika

      Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

      Михайло Свистович пише:
      > Так, чекав, що ТАКОГО не буде. І ти також не думала, що ТАКЕ буде.
      Я взагалі про це не думала. Бо більшість цих людей я не знаю і не знала ніколи. Я довіряю знавцям людей та асам кадрової політики :)


      > Трудове законодавство та бездіяльна міліція, упереджений суд, бездіяльна та упереджена міліція з прокуратурою дуже утруднюють викидання саме з ганьбою.
      Ганьба також має вигляд певних статей КЗоТ при записі у трудовій книжці. Ну і оприлюднення мотивів звільнення. Місто маленьке.


      > > Взагалі - панькатися з уродами є зайвим лібералізмом
      > В кодного свій ступінь уродства. Черги же бажаючих попрацювати на їхніх посадах ефективних неуродів поки що не спостерігається.
      А пошукати?


      > > На хронофагів всіх мастей йде шалена купа часу і сил
      > До чого тут взагалі хронофаги в цій темі?
      Див. вище слово "взагалі" стосовно уродів. Хронофаги здебільшого теж уроди.


      > > Все, що заважає робочому процесу, треба нещадно викидати, поки воно тобі не залізло на голову
      > Легко кажеться, важко робиться.
      Це не значить, що не треба робити, хоч би й важко робити.


      > Каждий мніт сібя стратегам, відя бой са старани :)
      Я ще влітку запропонувала свою кандидатуру на роль помічника мера. Нажаль, відповідної штатної одиниці досі не знайшлося. Нагадувати про це щодня, стелячись по приймальні на кшталт в"юна - не в моїх правилах, бо я завжди пропоную тільки ОДИН раз. А з нового року в мене просто не буде часу.


      > Я давно пропоную сісти всім бажаючим в кабінеті у мера і прослідкувати за її роботою протягом певного часу (хоча б один день) зранку до вечора, а тоді дати пропозиції, як це зробити краще.
      Гаразд, домовились. Тиждень, повний робочий день. З якого дня починати?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.10 | Михайло Свистович

       Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

       So_matika пише:

       >
       > Ганьба також має вигляд певних статей КЗоТ при записі у трудовій книжці. Ну і оприлюднення мотивів звільнення. Місто маленьке.

       Міф про маленьке місто не діє в Ірпені, де практично немає корінного населення. Всі знали, що той і той бере чи брав, він знає, що всі це знають, але чудово себе почуває. Більше того, часто люди голосують за такого знову. Хоча на питання "Бере?" відповідають "Звичайно, але..." Про записи ж у трудовій книжці я вже писав. Вони скасуються судом, якщо не буде ну дуже вагомих доказів. А вони без допомоги міліції та прокуратури практично неможливі.

       >
       > А пошукати?

       Як? Ходити з табличкою по місту чи в кодну хату заходити: "Не хочете попрацювадти?" Бо на оголошення по радіо і в газетах щось не дуже відгукуються.

       >
       > Це не значить, що не треба робити, хоч би й важко робити.

       А я хіба казав, що не треба. Треба. І робиться. А люди не йдуть. Або йдуть не ті, які б хотілося.

       >
       > Я ще влітку запропонувала свою кандидатуру на роль помічника мера. Нажаль, відповідної штатної одиниці досі не знайшлося. Нагадувати про це щодня, стелячись по приймальні на кшталт в"юна - не в моїх правилах, бо я завжди пропоную тільки ОДИН раз.

       Хто хоче - шукає можливість, хто не хоче - причину. Тобі пропонували і не раз. Тобі не треба йти до приймальні, а тим більше стелитись, бо ти бачиш мене кожного дня по кілька годин, і мера також бачиш, особливо у вихідні. Більше того, тобі хотіли знайти роботу у виконкомі, тобі не треба було набиватись і випрогшувати. Але ти не схотіла, сказала, що не можеш працювати в оргнізаціях, де треба сидіти кожного дня по 8 годин. А слова "Нагадувати про це щодня, стелячись по приймальні на кшталт в"юна - не в моїх правилах, бо я завжди пропоную тільки ОДИН раз." говорять про завищену самооцінку, яка заступає собою справу.

       >
       > Гаразд, домовились. Тиждень, повний робочий день. З якого дня починати?

       Як мер приїде з Китаю - домовишся з нею.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.10 | So_matika

        Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

        Михайло Свистович пише:
        > Всі знали, що той і той бере чи брав, він знає, що всі це знають, але чудово себе почуває. Більше того, часто люди голосують за такого знову. Хоча на питання "Бере?" відповідають "Звичайно, але..."
        "Але" що саме?
        Може, треба розробляти якусь "муніципальну програму розвитку свідомості населення"? :) Щоб не "голосували знову" за тих хто "бере, але..."?


        > Про записи ж у трудовій книжці я вже писав. Вони скасуються судом, якщо не буде ну дуже вагомих доказів. А вони без допомоги міліції та прокуратури практично неможливі.
        Що саме може бути дуже вагомим доказом, щоб мінімалізувати роль міліції та прокуратури? (це питання для юристів скоріше).


        > Як? Ходити з табличкою по місту чи в кодну хату заходити: "Не хочете попрацювадти?" Бо на оголошення по радіо і в газетах щось не дуже відгукуються.
        Шановні форумчани з Ірпеня!
        У виконкомі недоукомплектовано відділ місцевого самоврядування. Хто хоче попрацювати на благо рідного міста (за невелику зарплатню, але великий, у разі гідної праці, ріспект? :)
        Щодо пошуку людей я тобі в реалі скажу. Постарайся чітко сформулювати, хто саме їм там потрібен: якого фаху, на які посади, вимоги до кандидата. Щось зробимо.


        > Хто хоче - шукає можливість, хто не хоче - причину. Тобі пропонували і не раз.
        Пропонували. Раз. Взагалі-то пропозиція роботи має містити конкретику. Тобто - треба робити те і те, і це є твоя особиста відповідальність. Нагадати тобі історію з Криницьким?


        > Але ти не схотіла, сказала, що не можеш працювати в оргнізаціях, де треба сидіти кожного дня по 8 годин.
        Для того, щоб робити те, про що йшлося - не треба висиджувати цілий день дупою, акі пам"ятник бюрократу. Коли я берусь за якусь роботу, я хочу мати за неї особисту відповідальність. Тобто - делеговані певні функції. Нагадати тобі ще раз історію з Криницьким?


        > А слова "Нагадувати про це щодня, стелячись по приймальні на кшталт в"юна - не в моїх правилах, бо я завжди пропоную тільки ОДИН раз." говорять про завищену самооцінку, яка заступає собою справу.
        Знаєш, при завищеній самооцінці я б спокійно робила в Одесі у комфортних умовах на достатньому доході. В мене нормальна самооцінка. Я не цураюсь ніякої помийної роботи і ти це чудово знаєш. Я просто системність в роботі люблю.


        > Як мер приїде з Китаю - домовишся з нею.
        Обов"язково.
        Взагалі, краще б повністю перенести в реал цю дискусію :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.10 | Михайло Свистович

         Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

         So_matika пише:
         >
         > "Але" що саме?

         Але збудував те і те, прибирає сміття і т.д.

         >
         > Щодо пошуку людей я тобі в реалі скажу. Постарайся чітко сформулювати, хто саме їм там потрібен: якого фаху, на які посади, вимоги до кандидата.

         Всі потрібні. Абсолютно всі. Вимоги - фаховість і порядність.

         >
         > Щось зробимо.

         Сумніваюсь

         >
         > Для того, щоб робити те, про що йшлося - не треба висиджувати цілий день дупою, акі пам"ятник бюрократу

         Майже завжди треба висиджувати.

         >
         > Коли я берусь за якусь роботу, я хочу мати за неї особисту відповідальність. Тобто - делеговані певні функції. Нагадати тобі ще раз історію з Криницьким?

         І такі історії будуть іще. І вимагати, щоб мер гарантував, щр ніхто не робитиме фігні, абсурдно.

         >
         > В мене нормальна самооцінка.

         Не нормальна, якщо таке заявляєш з крикоим ОДИН.

         >
         > Я просто системність в роботі люблю.

         Системність передбачає в основному сидіння у виконкомі 8 годин на день.

         >
         > Взагалі, краще б повністю перенести в реал цю дискусію

         Не я почав писати на форумі те, про що легко можна було сказати і так
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.11 | So_matika

          Нєа

          Михайло Свистович пише:
          > Системність передбачає в основному сидіння у виконкомі 8 годин на день.
          Системність передбачає в основному планування дій наперед, розподіл функцій між виконавцями і дотримання чіткого графіку виконання цих функцій, причому виконання належної якості. Системність передбачає комплекс заходів, спрямованих на мінімалізацію фактору хаоса. А не сидіння дупою в гнізді 8 годин на день. 8 годин на робочому місці можна і спати мордою на клаві. З відповідним результатом.


          > Не я почав писати на форумі те, про що легко можна було сказати і так
          А ти просто скоріше почуєш, коли воно на форумі написано :)
          Усьо. Далі дійсно в реал.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.13 | Михайло Свистович

           Re: Нєа

           So_matika пише:
           > Михайло Свистович пише:
           > > Системність передбачає в основному сидіння у виконкомі 8 годин на день.
           > Системність передбачає в основному планування дій наперед, розподіл функцій між виконавцями і дотримання чіткого графіку виконання цих функцій, причому виконання належної якості. Системність передбачає комплекс заходів, спрямованих на мінімалізацію фактору хаоса. А не сидіння дупою в гнізді 8 годин на день.

           І для виконння цих заходів в основному потрібно сидіти 8 годин дупою у кріслі та роблення купи нецікавого.

           >
           > А ти просто скоріше почуєш, коли воно на форумі написано

           Навпаки
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.12.14 | Linx

            Re: Нєа

            Михайло Свистович пише:
            > So_matika пише:
            > > А ти просто скоріше почуєш, коли воно на форумі написано
            >
            > Навпаки
            Але ж по піздєжу в форумі Ви визначаєте з ким варто зустрічатись в реалі, а хто ще не доріс до такої честі.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.12.14 | So_matika

             Re: Нєа

             Linx пише:
             > Михайло Свистович пише:
             > > So_matika пише:
             > > > А ти просто скоріше почуєш, коли воно на форумі написано
             > > Навпаки
             > Але ж по піздєжу в форумі Ви визначаєте з ким варто зустрічатись в реалі, а хто ще не доріс до такої честі.
             Тут інша ситуація. Я бачу Михайла в реалі кожен день. В нас навіть один і той же комп"ютер. Але іноді М. має на голові стільки нагальної геморної роботи, що вербальний спосіб спілкування краще замінити на друкований :) І форум - найімовірніший варіант для потрапляння тексту пред світлі очі / окуляри адресата.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.12.14 | Михайло Свистович

              Re: Нєа

              So_matika пише:
              >
              > Тут інша ситуація. Я бачу Михайла в реалі кожен день. В нас навіть один і той же комп"ютер. Але іноді М. має на голові стільки нагальної геморної роботи, що вербальний спосіб спілкування краще замінити на друкований

              Не краще. Набагато гірше.

              >
              > І форум - найімовірніший варіант для потрапляння тексту пред світлі очі / окуляри адресата.

              В очі - так, в голову - навпаки.
            • 2006.12.14 | Михайло Свистович

             Re: Нєа

             Linx пише:
             >
             > Але ж по піздєжу в форумі Ви визначаєте з ким варто зустрічатись в реалі

             Буває. І до чого тут це?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.14 | Linx

        Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

        Михайло Свистович пише:
        > Міф про маленьке місто не діє в Ірпені, де практично немає корінного населення.
        !!?? :ouch:
        > Всі знали, що той і той бере чи брав, він знає, що всі це знають, але чудово себе почуває. Більше того, часто люди голосують за такого знову. Хоча на питання "Бере?" відповідають "Звичайно, але..."
        А те, що при Чучмі "обирали" тах, за кого ніхто не голосував, як Вам, схоже на міф?
        Наводяще питання (до фрази "люди голосують за такого знову"), скільки відсотків виборців проголосували за нинішню мера? І скіль це становить % від населення Ірпеня?
        > > А пошукати?
        > Як? Ходити з табличкою по місту чи в кодну хату заходити: "Не хочете попрацювадти?" Бо на оголошення по радіо і в газетах щось не дуже відгукуються.
        Цікаво, по якому радіо і в яких газетах друкувалися оголошення? Якщо відповідь "ірпінських", то краще не відповідайте ;)
        Тоді мене більше цікавить зміст оголошення?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.14 | Михайло Свистович

         Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

         Linx пише:
         >
         > А те, що при Чучмі "обирали" тах, за кого ніхто не голосував, як Вам, схоже на міф?

         Ні, не схоже.

         > Наводяще питання (до фрази "люди голосують за такого знову"), скільки відсотків виборців проголосували за нинішню мера? І скіль це становить % від населення Ірпеня?

         Десь відсотків 13. Вам від населення з немовлятами чи без?

         >
         > Цікаво, по якому радіо і в яких газетах друкувалися оголошення? Якщо відповідь "ірпінських", то краще не відповідайте

         Якщо так просите, не відповідатиму :) А в яких слід було друкувати? В євпаторійських?

         > Тоді мене більше цікавить зміст оголошення?

         Звитчайний собі зміст: оголошується конкурс, такі такі документи подавати туди і туди
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.14 | fuckel

          Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

          миша, не ври. за вас проголосовало 5% избирателей. с грудными детьми и несовершеннолетними - небось и до 3% не дотянули бы. ну, а еще надо выяснить сколько бюллетеней вы вбросили, но эт уже невозможно.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.14 | Михайло Свистович

           Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

           fuckel пише:
           > миша, не ври. за вас проголосовало 5% избирателей. с грудными детьми и несовершеннолетними - небось и до 3% не дотянули бы.

           Брехати не гарно. Гарно взяти протокол і порахувати ;)
         • 2006.12.15 | Linx

          Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

          Михайло Свистович пише:
          > Linx пише:
          > > А те, що при Чучмі "обирали" тах, за кого ніхто не голосував, як Вам, схоже на міф?
          > Ні, не схоже.
          >
          > Десь відсотків 13. Вам від населення з немовлятами чи без?
          Та все одно. Просто я до того, що навіщо звинувачувати народ, що не за того голосували, ніхто за того Скаржинського не голосував (ну майже ніхто)

          > > Цікаво, по якому радіо і в яких газетах друкувалися оголошення? Якщо відповідь "ірпінських", то краще не відповідайте
          >
          > Якщо так просите, не відповідатиму :) А в яких слід було друкувати? В євпаторійських?
          А чому б і ні, думаєте в Євпаторії немає підходящих фахівців ;)
          Я б розмістив хоча б в обласних. Є спеціалізовані, типу "Пропоную роботу", "Работа и учеба", ...
          А через ірпінське радіо (якщо воно ще є) взагалі б не сподівались знайти фахівця. Мало того, що його ніхто не слухає, воно ще й виходило о шостій ранку хвилин на 5 :)

          >
          > > Тоді мене більше цікавить зміст оголошення?
          >
          > Звитчайний собі зміст: оголошується конкурс, такі такі документи подавати туди і туди
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.15 | Михайло Свистович

           Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

           Linx пише:
           >
           > навіщо звинувачувати народ, що не за того голосували, ніхто за того Скаржинського не голосував (ну майже ніхто)

           За Федорука голосували реально, хоча всі знають, що він - корупціонер.

           >
           > А чому б і ні, думаєте в Євпаторії немає підходящих фахівців

           Думаю, що є, але, по-перше, навряд чи витрачені на оголошення у всіх газетах гроші і час дадуть ефект, бо дуже малоймовірно, що хтось з євпаторійців поїде до Ірпеня на малу зарплату і без житла. По-друге, тут і так стоїть крик, що багато немісцевих, хоча насправді їх тут жменька.

           >
           > А через ірпінське радіо (якщо воно ще є) взагалі б не сподівались знайти фахівця. Мало того, що його ніхто не слухає

           Ви помиляєтесь. Його слухає чимало людей.
   • 2006.12.08 | грамотный

    Re: Я понимаю, что есть проблемы. Я даже вас поддерживаю.

    И поддерживал бы, если бы дела были ещё хуже. Так как ежу понятно, что альтернативой даже самой плохой, но честной Свистович были бы тотальное разграбление недограбленного, масштабная коррупция и леса башенных кранов вместо лесов сосновых. Третьего не было дано, если судить по результатам выборов. Я вот голосовал за Мельника, не за Свистович. Но если Свистович завтра не станет, Мельник не выиграет выборы все равно. И с этой реальностью мне, как и любому мыслящему человеку, надо считаться. И вам бы советовал почаще об этом людям напоминать. А ещё повторять ваши же слова, которые хорошо отрезвляют: «Почему вы все молчали при Скаржинском и не предъявляли ему хотя бы 20% тех обоснованных претензий, которые сейчас предъявляете Свистович?» и «Что стало хуже сейчас, чем было при Скаржинском? Ничего. А в отдельных сферах стало даже лучше. И это всего за … первых, самых трудных месяцев работы». И навести примеры, где стало лучше.

    Но на сигналы о дрянных ситуациях уже сегодня тоже нужно как-то реагировать. И людей подбирать лучших из лучших, какие есть у нас в регионе, а не тех, кого знаешь. А худших - гнать.

    Я имел в виду, что смеются с неуклюжих попыток подчиненных вашей супруги что-то себе поиметь. Им кажется, что об этом никто не знает, а ведь всё шито белыми нитками.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.08 | Михайло Свистович

     Re: Я понимаю, что есть проблемы. Я даже вас поддерживаю.

     грамотный пише:
     > Я вот голосовал за Мельника, не за Свистович. Но если Свистович завтра не станет, Мельник не выиграет выборы все равно. И с этой реальностью мне, как и любому мыслящему человеку, надо считаться. И вам бы советовал почаще об этом людям напоминать.

     Мельник мені також подобається на перший погляд (я його мало знаю). Ми навіть думали, щоб залучити його кудись, але вакансій для адекватної його рівню посади немає. До того ж і фінвідділ, і казначейство (тут Мирослава взагалі не призначає начальника) очолюють грамотні й адекватні професіонали, їх міняти нема потреби.

     > А ещё повторять ваши же слова, которые хорошо отрезвляют: «Почему вы все молчали при Скаржинском и не предъявляли ему хотя бы 20% тех обоснованных претензий, которые сейчас предъявляете Свистович?» и «Что стало хуже сейчас, чем было при Скаржинском? Ничего. А в отдельных сферах стало даже лучше.

     Коли я це говорю, то вживаю 10% :)

     > И навести примеры, где стало лучше.

     Вже навели приклад відремонтованих ЖЕКом ліфтів :( Цими днями вкрали рівно стільки ж ліфтових котушок, якою була оприлюднена цифра відремонтованих ліфтів. До того ж котушки з собою не забрали, вони валяються розкурочені на вулицях біля під"їздів. Отакоє от.

     >
     > Но на сигналы о дрянных ситуациях уже сегодня тоже нужно как-то реагировать. И людей подбирать лучших из лучших, какие есть у нас в регионе, а не тех, кого знаешь. А худших - гнать.

     Як мені подобається така критика :fou:

     Реагувати на сигнали. А сигналами є що? В основному чутки та плітки. Майже ніхто не прийде і не скаже: "Той і той на мене тисне, вимагає хабаря чи робити щось таке". Всі вважають, що так і має бути. Кричить якийсь п"яний клерк під кіоском (навіть не знаю, з якої причини), що я, бля з виконкому. нах вас закрию, а власник кіоску не прийде і не поскаржиться, хоча б усно. Вимагають з когось хабаря - або дає або відмовляється від своїх планів. А прийти і прозповісти - фіг вам. Тиснуть на когось - також бояться признатись. Навіть були випадки, коли чудові ідеї як щось десь змінити доходили у вигляді чуток і пліток. Виявляється, бояться спілкуватися з мером через голову свого начальства, яке є підлеглим тому ж меру. А мер - не телепат. Тому і сигнали доходять таким чином поодинокі. І не ремствувати на неї треба, а прийти і розповісти. Всі, хто так наважився зробити, зараз щасливі і задоволені, змінили думку про неї, бо до цього судили по ній по її підлеглих.

     Гнати? А Ви знаєте, як "легко" вигнати бюджетника з роботи, якщо ти - чесний мер? Потрібні просто незаперечні докази протизаконних дій. Міліція ж чи прокуратура в їх збиранні не допоможуть. Суд поновить відразу після звільнення. Нечесному меру легше. Пороздавав землю чи гроші мєнтам, прокуратурі, суддям, вищим інстанціям і дій на свій розсуд, всі будуть за тебе.

     Шукати кращих? А де їх шукати? Так, я впевнений, що в Ірпені живе купа надзвичайно розумних людей. Особливо серед непрописаних тут. Але:

     1. Чесні розумні мають високооплачувані роботи і не підуть ніколи до виконавчих структур на мізерні зарплати
     2. Нечесні розумні прийдуить, щоб красти.
     3. Чесні і нерозумні доведуть до ручки Ірпінь швидше, ніж нечесні розумні.

     Нещодавно один знайомий казав мені те саме, що й Ви. І ще казав, що є, мовляв, люди, але вони самі не підуть, якщо Мирослава їх сама не запросить. А Мирослава, як я вже писав, не телепат. Вона не може здогадатись, що хтось на якусь посаду хоче. І не може пам"ятати всіх, як цим людям здається, бо забембана настільки, що не пам"ятає, як її звати. В підсумку різні не зовсім адекватні люди закидали всю приймальню мера своїми резюме та пропозиціями, а адекватні "скромно" овчать і чекають, що мер, в якого, звичайно, найбільше вільного часу, раптом про них згадає і закличе. Вона може і пам"ятає про багатьох, але ні слухом, ні духом про їх бажання працювати у виконкомі. Чи вона має всіх обдзвонювати? Бо на оголошення в газеиах про конкурси також черги з адекватних не спостерігається. А друкувати оголошення та розносити в кожну скриньку - в нас немає грошей (а бюджетні на таке не передбачені). В нас боргів по вуха ще за вибори (міліції за охорону винні 5,5 тис. грн. і друзям різним біля 3 тис. доларів. Та й не читають адекватні часто оголошень.

     Так що, хто хоче щось змінити - пропонуйте себе і свої ідеї, скаржтесь, доносьте інформацію. Бо мер не всевидяче око і не телепат. Так що не нарікайте.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.10 | ГРАД

      Re: Я понимаю, что есть проблемы. Я даже вас поддерживаю.

      Михайло Свистович пише:
      > > Но на сигналы о дрянных ситуациях уже сегодня тоже нужно как-то реагировать. И людей подбирать лучших из лучших, какие есть у нас в регионе, а не тех, кого знаешь. А худших - гнать.
      >
      > Як мені подобається така критика :fou:
      >
      > Реагувати на сигнали. А сигналами є що? В основному чутки та плітки. Майже ніхто не прийде і не скаже: "Той і той на мене тисне, вимагає хабаря чи робити щось таке". Всі вважають, що так і має бути. Кричить якийсь п"яний клерк під кіоском (навіть не знаю, з якої причини), що я, бля з виконкому. нах вас закрию, а власник кіоску не прийде і не поскаржиться, хоча б усно. Вимагають з когось хабаря - або дає або відмовляється від своїх планів. А прийти і прозповісти - фіг вам. Тиснуть на когось - також бояться признатись. Навіть були випадки, коли чудові ідеї як щось десь змінити доходили у вигляді чуток і пліток. Виявляється, бояться спілкуватися з мером через голову свого начальства, яке є підлеглим тому ж меру. А мер - не телепат. Тому і сигнали доходять таким чином поодинокі. І не ремствувати на неї треба, а прийти і розповісти. Всі, хто так наважився зробити, зараз щасливі і задоволені, змінили думку про неї, бо до цього судили по ній по її підлеглих.
      >
      На жаль, дійсно бояться. Приходять, розповідають - але слова до справи не пришиєш. Для того, щоб вигнати, треба ПИСЬМОВІ свідчення, як підстава для службового розслідування.
      > Гнати? А Ви знаєте, як "легко" вигнати бюджетника з роботи, якщо ти - чесний мер? Потрібні просто незаперечні докази протизаконних дій. Міліція ж чи прокуратура в їх збиранні не допоможуть. Суд поновить відразу після звільнення. Нечесному меру легше. Пороздавав землю чи гроші мєнтам, прокуратурі, суддям, вищим інстанціям і дій на свій розсуд, всі будуть за тебе.

      Саме так і буде!

      > Шукати кращих? А де їх шукати? Так, я впевнений, що в Ірпені живе купа надзвичайно розумних людей. Особливо серед непрописаних тут. Але:
      >
      > 1. Чесні розумні мають високооплачувані роботи і не підуть ніколи до виконавчих структур на мізерні зарплати
      > 2. Нечесні розумні прийдуить, щоб красти.
      > 3. Чесні і нерозумні доведуть до ручки Ірпінь швидше, ніж нечесні розумні.
      >
      > Нещодавно один знайомий казав мені те саме, що й Ви. І ще казав, що є, мовляв, люди, але вони самі не підуть, якщо Мирослава їх сама не запросить. А Мирослава, як я вже писав, не телепат. Вона не може здогадатись, що хтось на якусь посаду хоче. І не може пам"ятати всіх, як цим людям здається, бо забембана настільки, що не пам"ятає, як її звати. В підсумку різні не зовсім адекватні люди закидали всю приймальню мера своїми резюме та пропозиціями, а адекватні "скромно" овчать і чекають, що мер, в якого, звичайно, найбільше вільного часу, раптом про них згадає і закличе. Вона може і пам"ятає про багатьох, але ні слухом, ні духом про їх бажання працювати у виконкомі. Чи вона має всіх обдзвонювати? Бо на оголошення в газеиах про конкурси також черги з адекватних не спостерігається. А друкувати оголошення та розносити в кожну скриньку - в нас немає грошей (а бюджетні на таке не передбачені). В нас боргів по вуха ще за вибори (міліції за охорону винні 5,5 тис. грн. і друзям різним біля 3 тис. доларів. Та й не читають адекватні часто оголошень.
      >
      > Так що, хто хоче щось змінити - пропонуйте себе і свої ідеї, скаржтесь, доносьте інформацію. Бо мер не всевидяче око і не телепат. Так що не нарікайте.
      Ще добавлю - один у полі не воїн.Фізично не вистачить а ні часу і ні сил.
      Поки що нема дієвої системи вдосконалення владного апарату. Кожна системна зміна вимагає дуже багато нікому не потрібних погоджень із ким попало.
      Як, хоча б наприклад, спроби реформування комунальних підприємств. Всього тільки передача уборки і вивозу сміття в одне підприємство (як, до речі,і відповідальність за якість цієї роботи) викликало шалений спротив.
      Або відносини із відділом земельних ресурсів, що підпорядкований не голові. Зараз може вдасться зробити свій підрозділ, але скільки на це пішло часу?
      Рішення, що виконком відхилив, деякі посадовці тихенько знов "підкидують" на наступні засідання.
      Відповідальності за ці дії не передбачено... .
      Щодо громадян - по приміщенням і коридорам безкінечна низка прохачів. Один вимагає гроші на похорони брата (який правда помер із рік тому), інший кидає на стіл вставну щелепу, вимагаючи квартиру. той хоче земельну ділянку, інший просто "поговорить" і т.д.
      І все із скандалом , у будь який день і в будь який час. Які там вже прийомні дні... .
      Але повірте, людей яким дійсно потрібна негайна допомога, у мерії буває не багато. Ведуть вони себе зовсім по іншому.
      Ну і головне - все таки ЗИМА.
      Газ,газ і ще раз газ - головна проблема мера сьогодні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.10 | Михайло Свистович

       Re: Я понимаю, что есть проблемы. Я даже вас поддерживаю.

       ГРАД пише:
       >
       > Газ,газ і ще раз газ - головна проблема мера сьогодні.

       І цього не розуміють критикани, які не уявляють, що ніколи в минулі роки газ за борги років минулих не відключали. Сьогодні - відключають. І не тільки газ. Про це повно повідомлень в новинах Майдану. Не відключають тим боржникам, хто заплатить. Але не за борги, а в кишеню: грошима, землею, комунальним майном.
   • 2006.12.11 | fuckel

    Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

    миша, а вы это про бархоленко или про себя с мирославой?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.13 | Михайло Свистович

     Re: Бондарь и Со = жульё обыкновенное, нахрапом пёрло к корыту

     fuckel пише:
     > миша, а вы это про бархоленко или про себя с мирославой?

     Што ето?
 • 2006.12.07 | Soft

  Ну ПроФФессор Ющер к власти уже дорвался...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.12.10 | странник

  А більше нема його текстів?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.12.10 | fuckel

  Re: В Ірпені до влади рвалися (і продовжують рватися) проффесори

  не, вы молодцы конечно, что наконец-то вывели на чистю воду еще одного бондаревского пособника - вопрос только в том, где вы это заявление взяли. по идее, оно в архиве комиссии должно хранится. а, ой.... забыл совсем.... вы ж там с бюллетнями химичили, и наверное прихватили случайно.....

  ну, а вместо того, чтобы самолюбованием занимацца, рассказали бы о сегодняшнем (то есть 09.12.2006 г.) заседании тик, о том, как членов комисии не допустили в помещение, о том, что им пришлось собиратся в библиотеках, о исчезнувших протоколах.....
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.11 | So_matika

   Знову це брехло приперлося

   fuckel пише:
   > не, вы молодцы конечно, что наконец-то вывели на чистю воду еще одного бондаревского пособника - вопрос только в том, где вы это заявление взяли. по идее, оно в архиве комиссии должно хранится.
   Хіба не видно, що це ксерокопія? Копії з документів ТВК можна було знімати усім бажаючим учасникам виборчого процесу.


   > а, ой.... забыл совсем.... вы ж там с бюллетнями химичили
   А з ким це ви там паралельно розмовляєте?


   > ну, а вместо того, чтобы самолюбованием занимацца, рассказали бы о сегодняшнем (то есть 09.12.2006 г.) заседании тик, о том, как членов комисии не допустили в помещение, о том, что им пришлось собиратся в библиотеках, о исчезнувших протоколах.....
   Сьогодні (тобто коли ви це писали) було 10.12.2006, тобто неділя, вихідний день. Виконком зачинено. Що спонукало ТВК раптом зібратися саме у вихідний, по-партизанськи, причому якраз після від"їзду мера у відрядження - ви не в курсі?

   Доречі. Передавайте прєвєд Яценкові, як протверезіє. Тут його незлим словом згадує жіночка одна, на яку він колись налетів зі стусанами біля ірпінського суду. Жінка, доречі, зняла тоді побої в медекспертизі, де зафіксували травму легенів. Ось вона й думає, чи варто витрачати час на тяжбу з таким чмом, як ваш Яценко - бо в неї і часу нема, і руки бруднити гидко.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.11 | fuckel

    Re: Знову це брехло приперлося

    причем здесь ирпенский голова (самозванный) к работе комиссии? какая разница в какой день недели - избирательный процесс официально продолжается. яценко - не член комиссии, вапще не понимаю, он к чему здесь был тобой приплетен. я на тебе жениться не обещал, так что не хер тут рассказавать про брехунов. в комиссии нельзя было снять ни одной копии вообще никакого документа. даже тот знаменитый протокол с тремя подписями за мирославу и тот теперь со штампом "спижжено" у миши колбуна в мереседесе лежит небось. кстати, кстати - а какие у мироси командировки по воскресеньям? визит в чорторыйск? чартер? на метле? бугага.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.11 | ГРАД

     Да...поздоровляю аппазицію (Ірпінську)

     Кадри на підбір, один одного...кращі, розумніші та інтелегентніші.
     Букви знають, а може ще й рахувати вміють? Хоча б трошки, "на трьох"?
     Куди ж нам до них... .
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.11 | fuckel

      Re: Да...поздоровляю аппазицію (Ірпінську)

      ну, вот - не я это сказал. так что сиди, дорогой, и кашляй в кулачок. только не громко.
    • 2006.12.13 | Михайло Свистович

     Re: Знову це брехло приперлося

     fuckel пише:
     > причем здесь ирпенский голова (самозванный)

     не самозваний, на ваш жаль;)

     > избирательный процесс официально продолжается

     Хіба що у ваших маніакальних фантазіях. Насправді вибори давно закінчились, суд двічі поставив в них крапку, прокуратура послала вас наф... Я розумію, що вам потрібен той цирк з постійним скликанням комісії дл япідтримування власних ілюзій, щоб дахом не поїхати, але ж життя від цього не міняється.

     > в комиссии нельзя было снять ни одной копии вообще никакого документа

     Брехати не гарно. Можна було, Навіть нам, не те що вам.

     > даже тот знаменитый протокол с тремя подписями за мирославу и тот теперь со штампом "спижжено"

     Ні, серед спижджених вашою Ганах протоколів немає навіть такого. Бо такого не було.

     > у миши колбуна в мереседесе лежит небось

     А хто такий Міша Колбун?

     > кстати, кстати - а какие у мироси командировки по воскресеньям?

     Вона поїхала у складі української делегації до Китаю. Самозванців до складу таких делегацій не запрошують ;)
    • 2006.12.13 | So_matika

     Re: Знову це брехло приперлося

     fuckel пише:
     > причем здесь ирпенский голова (самозванный) к работе комиссии? какая разница в какой день недели - избирательный процесс официально продолжается.
     Раджу проспатися і подивитися на календар. Виборчий процес (стосовно виборів-2006) давно закінчився, і в виконкомі Ірпеня вже п"ять місяців працює легальний міський голова. Як би вас це не дратувало.


     > яценко - не член комиссии,
     Звичайно. Він взагалі ніхто. Ось такі у вас спільники.


     > вапще не понимаю, он к чему здесь был тобой приплетен. я на тебе жениться не обещал, так что не хер тут рассказавать про брехунов.
     Якби таке обіцяло на мені женитися, то я б краще пішла втопилася :)


     > в комиссии нельзя было снять ни одной копии вообще никакого документа.
     Можна було. Всі штаби знімали копії.


     > даже тот знаменитый протокол с тремя подписями за мирославу и тот теперь со штампом "спижжено" у миши колбуна в мереседесе лежит небось
     Який це знаменитий протокол? Доречі, Колбун - це прізвище Мирослави, а не Михайла. І нема у них мерседесів. Хто знайде їхній мерседес - нехай собі забирає.


     > кстати, кстати - а какие у мироси командировки по воскресеньям? визит в чорторыйск? чартер? на метле? бугага.
     Пекін. У складі делегації державних установ Київської області.
     Погані у вас інформатори, (не)шановний.
  • 2006.12.13 | Михайло Свистович

   Re: В Ірпені до влади рвалися (і продовжують рватися) проффесори

   fuckel пише:
   > не, вы молодцы конечно, что наконец-то вывели на чистю воду еще одного бондаревского пособника - вопрос только в том, где вы это заявление взяли

   Як де? В ТВК. Нам по Закону положена копія, якщо ми цього бажаємо.

   > по идее, оно в архиве комиссии должно хранится

   Напевно, там і зберігається.

   > а, ой.... забыл совсем.... вы ж там с бюллетнями химичили

   Та ні, хімічили ви, і Ви це добре знаєте.

   > и наверное прихватили случайно.....

   Прихопили не випадково, а цілеспрямовано (для сміху й підняття настрою), потім згубили, а от віднайшов її у своїх архівах тільки зараз один з наших дійсно випадково.

   >
   > ну, а вместо того, чтобы самолюбованием занимацца, рассказали бы о сегодняшнем (то есть 09.12.2006 г.) заседании тик, о том, как членов комисии не допустили в помещение, о том, что им пришлось собиратся в библиотеках, о исчезнувших протоколах.....

   Якби вони повідомили заздалегідь, що хочуть зібратися, то пустили би. А так черговий по виконкому у закрите приміщення у вихідний день чужих не пустив. В нього інструкція така на вихідні. Мало хто прийде. І так комп"ютери пропадають. А про протоколи брехати не гарно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua