МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Експеримент-2

12/07/2006 | DADDY
Нагадаємо: у гарячі, передвиборчі дні березня 2006-го кореспонденти Майдан.org.ua провели Експеримент-1: ми зателефонували на широко рекламований (принаймні у Києві) телефон „Житлово-комунальної інспекції Нашої України”. Нагадаємо: ефект дзвінка дорівнював „0”. Нашому кореспонденту не відремонтували кран, не відремонтували санвузол і не відновили теплопостачання. Не зробили нічого, навіть не дали поради. Координати кореспондента занесли у міфічну базу даних. Все!

Вважаємо, що саме завдяки таким гучним пустопорожнім АКЦІЯМ й програли колишні помаранчеві. Такі акції схожі по своєму задуму, виконанню та кінцевому результату на „революційні” акції Жовтої Пори (в просторіччі „ЖоПи”), коли кількість прапорів „авангарду революції” вдвічі перебільшує кількість учасників „дії”.

Пройшов час. І ось з хвилі „Радіо Ера-ФМ” до нас долетів сповнений громадянської мужності заклик нардепа Миколи Катеринчука, типу, збираємось біля Європейської платформи. І контактні телефонні номери для тих, хто небайдужий.

Ну, ми завжди були небайдужими, то телефонуємо:
„Доброго дня, це приймальня руху „Європейська платформа для України”? – Так. – Вас турбує сайт „Майдан”. – Так слухаємо вас. – Ми б хотіли дізнатися про програму вашого руху... – програма ще не готова. Про що ще? – Про те, як організаційно буде будуватися рух, які запобіжники проти перетворення його на нову забюрократизовану партійну структуру? – Ми не є представниками блоку, ми є громадська організація, що допомагає Миколі Катеринчуку. Залишить свої координати, з Вами зв‘яжуться помічники Миколи Катеринчука.”

Ось і все. Знов база даних. Навесні база даних забитих клозетів, восени база даних небайдужих. Ефект, напевно, буде такий самий, як у березні 2006-го, тобто „0”.

Контакти залишили – чекаємо.

Відповіді

 • 2006.12.07 | Hoja_Nasreddin

  Re: Експеримент-2

  Шановний друже, DADDY,
  особисто я дуже радий що є такі люди як Ви. Бо я НАПЕРЕД знав і знаю, що як Катеринчук так і те що зараз називається НСНУ - то суцільна параша (перепрошую за епітет). Невже Ви вчора увечері дізналися, хто такий Катеринчук і чим він дихає. Але я ся не здивую, що на якомусь з наступних прямих ефірів Коля_кострубата_слово згадає про базу даних, витягне звідтам Ваш дзвінок (в сенсі - дані) і наведе як РЕЗУЛЬТАТИВНИЙ приклад своєї потужної (квазі) роботи. Але най ся тішить.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.08 | DADDY

   Re: Експеримент-2

   Hoja_Nasreddin пише:
   > Шановний друже, DADDY,
   > особисто я дуже радий що є такі люди як Ви. Бо я НАПЕРЕД знав і знаю, що як Катеринчук так і те що зараз називається НСНУ - то суцільна параша (перепрошую за епітет). Невже Ви вчора увечері дізналися, хто такий Катеринчук і чим він дихає. Але я ся не здивую, що на якомусь з наступних прямих ефірів Коля_кострубата_слово згадає про базу даних, витягне звідтам Ваш дзвінок (в сенсі - дані) і наведе як РЕЗУЛЬТАТИВНИЙ приклад своєї потужної (квазі) роботи. Але най ся тішить.

   1. Дуже жякую я компліменти в мою незначну адресу.
   2. Ні, я не вчора дізнався про те хто такий Катеринчук.У мене були підозри щодо його можливостей ще з того часу, коли ми з Свистовичем були у нього на переговорах.
   3. Маю дужжжже великі сумніви, що наявність моєї особи в базі даних можна навести як результативний приклад. Може всю базу? Те саме. Результат - то є результат. Наприклад, тихо бех помпи втілений дієвий проект, а потім оприлюднення його результатів. А реакція на дзвінок у випадку, коли це справжня майбутня організація, а не чергова"оперетка", мала б бути такою: Майдан?!! Вау!!! Приходьте обов"язково, записуйтен адресу.... ну, і звісно видача машингвера в офісі, після співбесіди. :-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.08 | Hoja_Nasreddin

    Re: Експеримент-2

    Отже я БАЧУ що Ви БАЧИТЕ що те що Ви щойно розповіли-описали - фантазії. Добре що ті фантазії нікому (ну майже нікому - в нього є дружина - може вона у те вірить) не видадуться правдивими :).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.08 | DADDY

     Re: Експеримент-2

     Hoja_Nasreddin пише:
     > Отже я БАЧУ що Ви БАЧИТЕ що те що Ви щойно розповіли-описали - фантазії. Добре що ті фантазії нікому (ну майже нікому - в нього є дружина - може вона у те вірить) не видадуться правдивими :).
     А я нічого такого не писав. Я описав те як реагують (поки що?) на зазначених контактних телефонах на дзвінок людини з сайту "Майдан". Може на всіх інших вони реагують інакше. А може ще не натреновані.
     І взагалі, а може цього разу у Колі вийде щось путне...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.09 | Hoja_Nasreddin

      Re: Експеримент-2

      Та я Вас, ДЕДДІ, ні в чому не звинувачую. Я просто впевнений що наші люди пречудово знають що то таке - коля...
     • 2006.12.09 | Михайло Свистович

      Re: Експеримент-2

      DADDY пише:
      >
      > І взагалі, а може цього разу у Колі вийде щось путне...

      Сильно сумніваюсь :(
 • 2006.12.07 | Volodymir

  Пану не достатньо одного випробування (л)

  Хто і як обирає "несиметричний" PR то вже, ымхо, його справа. Катеринчуку, можливо, треба звернути увагу на роботу соратниц-менеджерів, що не преломляють, та не вкушають, та вони такі як він сам.
  Від нашого стола, столу пана Миколи (якщо прийнявся писати программу за наказами Дедді),
  пропоную заставляти помічниц читати хоча б таке: Coalition vs. Non-State Actors or Rogue Nations (хоч звідси: www.ndu.edu/inss/).

  Позабавило інше. Оскільки я далекий від того, що п. Дедді підвизався на ниві несиметричних відповідей на інформаційні операції конкурентів, висновок один: то від чистого серця. Одразу перед очами (двома :) постає картина, якій був свідком: у офіс Руха (десь у 92-му) завалює дебелий Діддуган (з характерними мозолями від гачка на пальці), питається програми та пропагандиських листівок. Чим доводить молодих офісних рухівців до запаморочченя.
  А потім так, лагідно, каже: та яж не так просто щоб тільки відметелити палею по спинах, тощ якщо не зустріли та чаєм чаєм не напоїли кожного хто за Україну, так хочаб, а щоб порядок був, програму можна було почитати, листівки отримати; от пом'ятаю ми у 46-му ...
  Думаю, можливо саме тоді (на початку 90-х) і було упущено момент.
  Це я щодо того, що якщо діду мають рушницю, не треба наступати на граблі, і так десять раз підряд, вимагаючи від офісних бійців чистої лінії боя. Грають як вміють. Що будуть робити, якщо виграють із такою от організацією? Та і інформаційний шум вже такий, що і дурнощи самостійного проекту Багатирьової заважає відслідковувати.
  Чи не пофигу, хто там і як, в міру своєї обдарованості, треті рухи робить, капіталізацію, що виражається у кількості містць у списку "єдиної демократичної альтернативи" (прикольно), напрацьовує. Імхо, лідер і так попаде, а на щодо більшого - нічого вправних людей дурити. Хай працюють там, де можуть зараз.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.08 | DADDY

   Re: Пану не достатньо одного випробування (л)

   Volodymir пише:
   > Хто і як обирає "несиметричний" PR то вже, ымхо, його справа. Катеринчуку, можливо, треба звернути увагу на роботу соратниц-менеджерів, що не преломляють, та не вкушають, та вони такі як він сам.
   > Від нашого стола, столу пана Миколи (якщо прийнявся писати программу за наказами Дедді),

   Ви помиляєтесь. Я ніколи, нікому не наказую (виключення - це коли я був офіцером). Я інформую і пропоную замислитись.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.08 | Volodymir

    Re: Пану не достатньо одного випробування (л)

    > Я інформую і пропоную замислитись.
    Микола Данилович дійсно якось сухо-технічно грантовано діє.
    Хай думають можливі спонсори, для них і ці подачі "У цього чувака
    получиться [потім об'єднається, така віртуальна конструкція - вся біла демократична рать]".
    Та Ви чоловік дії, а не новинарь.
    Тож і дійте, бо ефект буде краще.
    Чого тут думати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.08 | DADDY

     Re: Пану не достатньо одного випробування (л)

     Volodymir пише:
     > > Я інформую і пропоную замислитись.
     > Микола Данилович дійсно якось сухо-технічно грантовано діє.
     > Хай думають можливі спонсори, для них і ці подачі "У цього чувака
     > получиться [потім об'єднається, така віртуальна конструкція - вся біла демократична рать]".
     > Та Ви чоловік дії, а не новинарь.
     > Тож і дійте, бо ефект буде краще.
     > Чого тут думати.
     1.Народний Депутат України
     Катеринчук Микола Дмитрович.(gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=5513).
     2.Я завжди спочатку думаю, а потім дію.Погоджуюсь, дурна звичка, але ніц не можу з собою вдіяти
 • 2006.12.07 | Харцизяка

  То ось ті "європейці" з прапорами на Майдані, що не признавалися

  Пригадуєте, пару тижнів тому Майданом ходив люд із синіми європрапорами? На питання кого представляють і хто такі - не відповідали (не знали, мабуть і самі). Походили, гроші в кишеню й додому.

  Тепер найняли приймальні європлатформи. Який-неякий заробіток молодим безробітним/студентам. Розійдуться так само, як хлопці з прапорами. Потім знов (за можливі посади/гроші?) "перспективну молодь" улестять до "єдино-альтернативної" партіі. Зберуться, зберуть на виборах 2.98% і розбіжаться знов. Можливо, спонсор того і прагне? Інакше хіба не дурний?

  Питання: що об*єднує пересічних "європлатформістів"? Що об*єднує керівничих? Хто об*єднує? І чи буде з того щось?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.07 | Svitlana

   Re: То ось ті "європейці" з прапорами на Майдані, що не признавалися

   Соромно на все це дивитись. Коля Катеринчук в очах багатьох сьогодні виглядає кокоткою, що образилась, піджала губки, сказала "тьфу на вас противніе" і покинула компанію. Це не по мужськи. Хороша НСНУ чи погана НСНУ - в свідомості людей вона ассоціюється з помаранчевим кольором, з революцією, з Президентом, в кінці кінців з власною гідністю. Як що ти уже "взявся за гуж, не кажи,що не дюж". Позиція, наприклад, Слави Кириленка здається більш мужньою, чесною. Я не думаю, що йому все подобається в НУ. Але він при цьому залишається її членом. І не статистом, а активним членом. А Коля....? Ну народить ще одну карлікову партію (ящо взагалі спромогнеться на це).Ну і що далі?
   Я взагалі мрію, щоб і Луценко і Катеринчук і всі молоді і активні розумні політики увійшли в НУ і задавали б в ній тон. А створювати весь час якісь нові об"єднання - то тупик. Повчились би хоча б у ПРУшників.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.08 | Михайло Свистович

    Re: То ось ті "європейці" з прапорами на Майдані, що не признавалися

    Svitlana пише:
    > Хороша НСНУ чи погана НСНУ - в свідомості людей вона ассоціюється з помаранчевим кольором, з революцією, з Президентом, в кінці кінців з власною гідністю

    З революцією і масовою гідністю вже мало в кого асоціюється
  • 2006.12.07 | samopal

   НУ, у вас і питаннячка...

   Харцизяка пише:
   Питання: що об*єднує пересічних "європлатформістів"? Що об*єднує керівничих? Хто об*єднує? І чи буде з того щось?

   Та ж "хлопці" лиш недавно зібралися десь на каві, щлб спробувати їх для себе сформулювати.
  • 2006.12.08 | Михайло Свистович

   Re: То ось ті "європейці" з прапорами на Майдані, що не признавалися

   Харцизяка пише:
   >
   > Тепер найняли приймальні європлатформи. Який-неякий заробіток молодим безробітним/студентам. Розійдуться так само, як хлопці з прапорами. Потім знов (за можливі посади/гроші?) "перспективну молодь" улестять до "єдино-альтернативної" партіі.

   Потім наймуть писунів програми. Потім ще когось. І не розуміють люди, що партія - це не ТОВ, тут не можна, як в бізнесі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.08 | stefan

    Сьогодні всі партіїї -ТОВ

    Михайло Свистович пише:

    > Потім наймуть писунів програми. Потім ще когось. І не розуміють люди, що партія - це не ТОВ, тут не можна, як в бізнесі.
    ***
    Сьогодні всі партіїї -ТОВ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.08 | Михайло Свистович

     Re: Сьогодні всі партіїї -ТОВ

     stefan пише:
     >
     > Сьогодні всі партіїї -ТОВ.

     Не всі. До того ж ТОВ бувають різного ступеню.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.09 | stefan

      Re: Сьогодні всі партіїї -ТОВ

      Михайло Свистович пише:
      > stefan пише:
      > >
      > > Сьогодні всі партіїї -ТОВ.
      >
      > Не всі. До того ж ТОВ бувають різного ступеню.
      -------------
      Котрі не всі, прошу оголосити.
      А про різного ступеня "базару" не було.
      Було тільки твердження:
      Сьогодні всі партіїї -ТОВ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.10 | igorg

       На жаль усі. Може лише ПРУ дещо інше

      • 2006.12.13 | Михайло Свистович

       Re: Сьогодні всі партіїї -ТОВ

       stefan пише:
       > -------------
       > Котрі не всі, прошу оголосити.

       УНП, НРУ, Свобода, ПЗВ, наприклад. Мені ліньки шукати реєстр усіх партій.
   • 2006.12.10 | igorg

    Ну пане Свистовичу! Ви прямо в яблучко

    Вони ж усі з однієї стайні. Просто під одними краще прибирали під іншими гірше. Вони просто елементарно не можуть взяти в толк. Як то люди не за гроші, не проплачено будуть щось робити. А як же ними керувать? А як не захочуть так, як керуючі хочуть? Може з ними теба буде розмовляти? А як?
    Це ж цирк. Не партії, а ТОВ, ЗАТ.
  • 2006.12.09 | 3dom

   Ехал я недавно в маршрутке

   Молодая, крупная такая боевого вида девица не стесняясь громко на всю маршрутку рассказывала в мобилку какой-то своей подруге как она была на акции и получила деньги - два раза по 100 грн ("представляешь - почти на шару"). Я так понял организаторы ошиблись и случайно дважды заплатили.
   Люди в маршрутке молча слушали ее отвернувшись в окно.
   Я честно говоря первый раз лично столкнулся с подобным.

   P.S.
   Она была на акции против застройки там чего-то.
   Все-таки как ловко научились подменам. И как-то слишком быстро. Тем кто действительно имеет внутри что-то, остается с удивлением и досадой наблюдать, как талантливые актеры-лицедеи иммитируют вместо них, лучше, громче, ярче и убедительнее это, казалось бы глубоко ихнее что-то.
   Мимикриия превращает всё в абсурд.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.10 | Адвокат ...

    Ви, часом, не захвільмували ту дєвойку балакливу?

    Бо я би дуже хтів би те "кіно" побачити на власні очі.

    Бо з того, що Ви розповіли, я маю враження про лицедійство, але іншого ґатунку. Можливо, та ахтьорка мала задачу дискредетувати протестний рух як такий. І ту задачу,-- виконала добре. Кіко вона отримала, яка Ваша думка?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.10 | 3dom

     Нет

     У меня тоже была такая мысль потом (что это спектакль), но я ее отбросил. А тепрь вот думаю - может Вы и правы? У Вас есть повод высказывать такие подозрения? Есть какие-то наблюдения?

     P.S.
     Я ничего не записывал - даже мысли такой не было.
     Стоит ли какая-то несчастная маршрутка таких изощренных провокаций?
    • 2006.12.13 | Михайло Свистович

     Re: Ви, часом, не захвільмували ту дєвойку балакливу?

     Адвокат ... пише:
     >
     > Бо з того, що Ви розповіли, я маю враження про лицедійство, але іншого ґатунку. Можливо, та ахтьорка мала задачу дискредетувати протестний рух як такий. І ту задачу,-- виконала добре.

     Не думаю. За такі акції в Києві дійсно платять. А до такої пропаганди рівня КГБ жодна політсила в Україні ще не дійшла і нескоро дійде, якщо дійде взагалі.
   • 2006.12.10 | троль ak1001

    кому идеи, кому работа, кому развлекуха

    http://nl.livejournal.com/518162.html
    http://galerist.livejournal.com/597730.html
    http://galerist.livejournal.com/612102.html
 • 2006.12.07 | Gemini

  Подозреваю, что

  Платформа с Катеринчуком вам на самом деле по барабану. Просто захотелось придраться к тому, кто "зрадив Президента". Не так ли?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.08 | DADDY

   Re: Подозреваю, что

   Gemini пише:
   > Платформа с Катеринчуком вам на самом деле по барабану. Просто захотелось придраться к тому, кто "зрадив Президента". Не так ли?

   Ні, це не так.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.08 | странник

    Re: Подозреваю, что

    DADDY пише:
    > Gemini пише:
    > > Платформа с Катеринчуком вам на самом деле по барабану. Просто захотелось придраться к тому, кто "зрадив Президента". Не так ли?
    >
    > Ні, це не так.

    До речі DADDY, а що робити?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.08 | DADDY

     Re: Подозреваю, что

     странник пише:

     > До речі DADDY, а що робити?

     В сенсі чого? В сенсі куди піти, кому віддатися? Тут я не радник.
     Якщо в сенсі що дійсно робити? Ну, по перше, друже, ти вже робиш дуже корисну справу (це я про розбудову офісу).По-друге (і цим я зараз теж активно починаю займатися) - валити Льоню-Космоса. Нах нам не потрібний такий мер. "Київ - не банк"! Ось сьогодні в Києві, готуючи референдум щодо недовіри сектанту, можна поступово формувати новий, незаангажований актив.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.10 | странник

      Re: Подозреваю, что

      DADDY пише:
      > странник пише:
      >
      > > До речі DADDY, а що робити?
      >
      > В сенсі чого? В сенсі куди піти, кому віддатися? Тут я не радник.

      Ех, нема в житті щастя! :sweat:

      > Якщо в сенсі що дійсно робити? Ну, по перше, друже, ти вже робиш дуже корисну справу (це я про розбудову офісу).

      Це не справа, а відпочинок по Павлову. :) Зміна роду діяльності.

      >По-друге (і цим я зараз теж активно починаю займатися) - валити Льоню-Космоса. Нах нам не потрібний такий мер. "Київ - не банк"! Ось сьогодні в Києві, готуючи референдум щодо недовіри сектанту, можна поступово формувати новий, незаангажований актив.

      І кого замість цієї мавпи?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.10 | DADDY

       Re: Подозреваю, что

       странник пише:

       > І кого замість цієї мавпи?
       Ну, наприклад, Чемпіон, але з варіантами та додатками. Якщо буде діяти чітко по розробленій мною програмі, то стане наступним мером
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.10 | странник

        Так ось хто тренер Чемпіона!

        А вже є програма для Чемпіона?
        І де гарантія, що його хтось пішле в нокаут, якщо він почне не те робити?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.10 | DADDY

         Re: Так ось хто тренер Чемпіона!

         странник пише:
         > А вже є програма для Чемпіона?
         > І де гарантія, що його хтось пішле в нокаут, якщо він почне не те робити?
         Або командна гра, або нехай посипає голову попілом.Я маю надію, що горе-радники типу Касі, вже залишать Чемпіона без своїх порад і перемога буде отримана саме завдяки дотримання командно вироблених засад компанії та агітації
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.10 | странник

          Re: Так ось хто тренер Чемпіона!

          DADDY пише:
          > Або командна гра, або нехай посипає голову попілом.Я маю надію, що горе-радники типу Касі, вже залишать Чемпіона без своїх порад і перемога буде отримана саме завдяки дотримання командно вироблених засад компанії та агітації

          Тоді може краще виписати з Челсі, Чемпіона? Бо бокс зовсім не командна гра. І по голові боксерів б'ють.
          Хоча Кличко вже може гарно розмовляти.
          Але якщо він, чим чорт не шуткує, добре себе покаже мером Києва, то це ж один шаг до президентства. Ну і хто його підтримає на мера?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.10 | DADDY

           Re: Так ось хто тренер Чемпіона!


           странник пише:
           >Ну і хто його підтримає на мера?
           Всі, хто розуміє необхідність скидання Льоні-Космоса
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.12.10 | странник

            Re: Так ось хто тренер Чемпіона!

            DADDY пише:
            >
            > странник пише:
            > >Ну і хто його підтримає на мера?
            > Всі, хто розуміє необхідність скидання Льоні-Космоса

            Але ж всі,напевне, не захочуть такого конкурента?
            Юля йде в Президенти? Чого їй Кличка підтримувати?
            Може треба когось, ближчого до місцевого хазяйства, каналізації, електрифікації країни Київ?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.12.11 | DADDY

             Re: Так ось хто тренер Чемпіона!

             странник пише:

             > Може треба когось, ближчого до місцевого хазяйства, каналізації, електрифікації країни Київ?
             А я не даремно кажу про проект "Чемпіон +", а не просто "Чемпіон"
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.12.11 | странник

              Re: Так ось хто тренер Чемпіона!

              DADDY пише:
              > А я не даремно кажу про проект "Чемпіон +", а не просто "Чемпіон"

              Звучить загадково. :)
     • 2006.12.12 | digger

      +1

 • 2006.12.11 | Analytik

  Так і було задумано

  DADDY пише:
  > Нагадаємо: у гарячі, передвиборчі дні березня 2006-го кореспонденти Майдан.org.ua провели Експеримент-1: ми зателефонували на широко рекламований (принаймні у Києві) телефон „Житлово-комунальної інспекції Нашої України”. Нагадаємо: ефект дзвінка дорівнював „0”. Нашому кореспонденту не відремонтували кран, не відремонтували санвузол і не відновили теплопостачання. Не зробили нічого, навіть не дали поради. Координати кореспондента занесли у міфічну базу даних. Все!

  Якщо ви памятаєте, ця акція стартанула рівно за місяць до виборів.
  НСНУ так і розраховувала, що за місяць вони лише знимуть вершки, але потім нічого не будуть робити, бо для цього не було навіть ніяких структур. Акція була, а структур, які б її забезпечували - не було. Це ПР-продукт в чистому вигляду, до того ж доволі цінічний.
  Головний ідеолог ПР-акції - М.Мартиненко.
  Всі питання до нього.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.11 | DADDY

   Re: Так і було задумано

   Analytik пише:

   > Якщо ви памятаєте, ця акція стартанула рівно за місяць до виборів.
   > НСНУ так і розраховувала, що за місяць вони лише знимуть вершки, але потім нічого не будуть робити, бо для цього не було навіть ніяких структур. Акція була, а структур, які б її забезпечували - не було. Це ПР-продукт в чистому вигляду, до того ж доволі цінічний.
   > Головний ідеолог ПР-акції - М.Мартиненко.
   > Всі питання до нього.
   А у мене питань немає. У мене є відповіді чому провалилася виборча компанія і в Києві, і взагалі по країні.Я свою сторону паркану "пофарбував" як годиться і особисто мені не соромно за те, що я робив. Я робив те, що було доручено 2 тижні на Хрещатику, а на відоме графіті "Усьо...", яке досі можна знайти на парканах у Києві, вже навіть відомі журналісти посилаються.
   Щодо того ПіАр-ного проекту, то й структур не потрібно було мати: 2 сантехніки, певна кількість деталей для дрібного ремонту та авто - все. Ось з цього можна б було зробити ПіАр!
   А панові Мартиненку можна подякувати хоч би за те, що Київський виконком вчасно і в повному обсязі провів розрахунки.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.12 | Analytik

    Які розрахунки?

    DADDY пише:
    > Analytik пише:
    > > Якщо ви памятаєте, ця акція стартанула рівно за місяць до виборів.
    > > НСНУ так і розраховувала, що за місяць вони лише знимуть вершки, але потім нічого не будуть робити, бо для цього не було навіть ніяких структур. Акція була, а структур, які б її забезпечували - не було. Це ПР-продукт в чистому вигляду, до того ж доволі цінічний.
    > > Головний ідеолог ПР-акції - М.Мартиненко.
    > > Всі питання до нього.
    > А у мене питань немає. У мене є відповіді чому провалилася виборча компанія і в Києві, і взагалі по країні.

    Чому?

    > Щодо того ПіАр-ного проекту, то й структур не потрібно було мати: 2 сантехніки, певна кількість деталей для дрібного ремонту та авто - все. Ось з цього можна б було зробити ПіАр!

    Це інспекції, а не ЖЕК. Там була інша ідеологія. А ваша пропозиція слушна.

    > А панові Мартиненку можна подякувати хоч би за те, що Київський виконком вчасно і в повному обсязі провів розрахунки.

    В Києві нема виконкому - є адміністрація. Ви маєте на увазі підвищені тарифи?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.13 | DADDY

     Re: Які розрахунки?

     Analytik пише:

     >
     > > А панові Мартиненку можна подякувати хоч би за те, що Київський виконком вчасно і в повному обсязі провів розрахунки.
     >
     > В Києві нема виконкому - є адміністрація. Ви маєте на увазі підвищені тарифи?
     Я мав на увазі партійний виконком НСНУ :-) З всіма спіробітниками райвиконкомів (партійних) був проведений повний розрахунок.
 • 2006.12.12 | vvkornilov

  Re: Експеримент-2

  от чи наївні ви, чи що? якісь там катеринчуки-піжони (з дружиною на даху відмічали ювілей, симфонічний оркестр купив собі, а колеса його бачили?)

  вашим вождям та вождикам вже нічого не треба, вони хапанули що їм там не вистачало у перші пару місяців, одні-- держзакупівлі (один Порошенко скільки підняв на ), інші -- важелі регулювання імпорту, а треті -- лобістькі бонуси, бо гіршої афери аніж ця "революція" ще не знала Україна. Тепер ії цікавить одне, аби не відібрали та притягнули до відповідальності.

  А ви -- лузери, вони вас такими, активістів, і вважають. Тому й дивуються коли грошей не берете чи ще щось таке. Висувайте когось із свого середовища наверх, а не шукайте із шахраями спільної мови.
  О...Черновецький! Це ж символ помаранчевої революції а) божевільний 2) шахрай 3) бо зна хто, колишній охоронець зони 4) одружений на наступниці кавказької мафії. Такий Жванієпарашотурчинов.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.12 | Analytik

   Re: Експеримент-2

   vvkornilov пише:

   > О...Черновецький! Це ж символ помаранчевої революції а) божевільний 2) шахрай 3) бо зна хто, колишній охоронець зони 4) одружений на наступниці кавказької мафії. Такий Жванієпарашотурчинов.

   5) представник жидівської мафії
  • 2006.12.13 | DADDY

   Re: Експеримент-2

   vvkornilov пише:
   > от чи наївні ви, чи що? якісь там катеринчуки-піжони (з дружиною на даху відмічали ювілей, симфонічний оркестр купив собі, а колеса його бачили?)
   >
   колеса, до речі, для Києва звичайні - "Крузак".А що, тільки помаранчеві юзають круті тачки? Ригіонали, комуняки, решта п"ятої колони їздять на тавріях, Волгах, Газелях, Бичках, УАЗах?

   > вашим вождям та вождикам вже нічого не треба, вони хапанули що їм там не вистачало у перші пару місяців, одні-- держзакупівлі (один Порошенко скільки підняв на ), інші -- важелі регулювання імпорту, а треті -- лобістькі бонуси, бо гіршої афери аніж ця "революція" ще не знала Україна. Тепер ії цікавить одне, аби не відібрали та притягнули до відповідальності.
   >

   Угу-угу (с). А 14 років країну грабували агенти Вашингтону та Тель-Авіву.
   Те, що помаранчевий уряд перебрав свого часу на себе повноваження контролю над важливими для формування бюджету галузями та вивів з тіні значні кошти - одне з основних досягнень того уряду.

   > А ви -- лузери, вони вас такими, активістів, і вважають. Тому й дивуються коли грошей не берете чи ще щось таке. Висувайте когось із свого середовища наверх, а не шукайте із шахраями спільної мови.
   1. Я особисто "лузером" себе не вважаю, бо я нічого не втратив.
   2. А ми вже висунули: М.Свистович - депутат облради, Мирося - мер.
   Поступово ми дійдемо до верхівки влади.
   "Не потрібен Янукович! Президент наш - М. Свистович!"
   > О...Черновецький! Це ж символ помаранчевої революції а) божевільний 2) шахрай 3) бо зна хто, колишній охоронець зони 4) одружений на наступниці кавказької мафії. Такий Жванієпарашотурчинов.

   Знайшли символ :-))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua