МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мистецький проект “Жилізко”

12/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Мистецький проект “Жилізко”, від 27 жовтня 2006 року.

Мета: 1. Залучення молоді до мистецьких акцій.
2. Надання можливості самореалізуватися молодим творцям.
3. Пропаганда української мови, літератури, книги.

Місце проведення
Та перебіг акції: Виставка відкрилась 27 жовтня о 17:00, тривала чотири години. За цей час відвідувач міг ознайомитись з роботами молодих митців у візуальних жанрах мистецтва: живопис, графіка, фотографія, фотомалюнок, вітраж, колаж, графіті та креатив з підручних матерялів.

Акція проводилась у закинутому, формально неіснуючому, будинку, поблизу кульпарківської лікарні, що спричинило попередній ажіотаж. Будинок неелектрифікований, тому освітлення здійснювалось понад двомастами свічками, що стало однією з візитівок „Жилізка”.

На екваторі імпрези, себто о 19:00, стартувала літературна частина “Жилізка”. Найбільша з кімнат, яка й слугувала актовим залом, вмістила всього тридцять одного слухача. В літературному конкурсі взяло участь вісім молодих, невідомих, але безперечно талановитих авторів: поетів та прозаїків.

Літконкурс закінчився разом з виставкою, зібравши чиненайбільше відгуків, як позитивних, так і стовідсотково позитивних. Хоча приміщення, повинно було бути більшим, щоб вмістити усіх бажаючих.

Підсумки та
Висновки: Виставку “Жилізко” відвідали понад двісті поціновувачів. Участь взяли двадцять пять митців. Про імпрезу згадали і преса і радіо. Ідеї, щодо наступних імпрез готові, одна з них подається нижче. Пропонуємо Вам долучитись до розвитку молодої творчості.
Проект Другого мистецького гепенінгу “Жилізко” на 15 грудня 2006 року.

1. Так як і було обіцяно – “Жилізко” стає профільним. Кожна імпреза репрезентуватиме один напрям сучасного мистецтва. Друге „Жилізко” спеціалізуватимется на літературі. До участі запрошені автори прозових творів, які мають бажання заявити про себе.

2. Назва другої акції – “Жилізко.txt”

3. Як вже було зазначено, приміщення в якому проводилась попередня імпреза не розраховане на проведення статичних акцій. Тому „Жилізко.txt” проводитиметься у одному з цехів заводу Кіноскоп, що розташований на вулиці Залізняка 21.

4. В рамках “Жилізко.txt” буде проведено фотоконкурс “Life is the music”. Учасники: чотири команди по дві людини (фотограф та асистент). Завдання: протягом шести годин, три години дня, три – ночі, команда повиння зробити десять фотографій на задану їм тему. Теми: чотири діаметрально протилежних стилі музики.

5. Спеціальний гість “Жилізко.txt” – Тарас Прохасько, автор найкращої книги 2005 року.

Львів – культурна столиця України. Літературний центр. Ми продовжуємо традиції наших вчителів: Івана Франка, Василя Гірного, Івана Черняви, Йозефа Рота, Бруно Шульце і т. д. Пропонуємо Вам допомоти нам у здійсненні цього задуму.


З повагою оргкомітет.
Контактний телефон: +380636901385
Електронна адреса: dewegdam@gmail.com

Відповіді

  • 2006.12.09 | Шегда

    Re: Мистецький проект “Жилізко”

    Пробачте, за цей незграбний текст... Імпреза була значно вдалішою... Буду радий всіх бачити, і багатьох чути, на святі 15 грудня... Дякую людям, які розмістили цей, хоч і незграбний, але, всетаки, про "Жилізко", текст...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua