МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко хотіла домовитись з ПР про дострокові вибори (л)

12/08/2006 | observer


Блок Юлії Тимошенко пропонував Партії регіонів проголосувати за їхній законопроект про Кабінет Міністрів в обмін на підтримку «регіоналами» дострокових виборів.

Про це заявила керівник парламентської фракції ПР Раїса Богатирьова в інтерв’ю УНІАН.

«У нас були пропозиції від БЮТ, що вони підтримають закон про Кабмін, а ми маємо підтримати дострокові вибори. Але ми на це не пішли, ми вважаємо що це не потрібно», — повідомила вона.

http://www.obozrevatel.com.ua/news/2006/12/8/148056.htm

Відповіді

 • 2006.12.08 | bas

  А как на счет бревна

  Тимошенко может быть и хотела, но это трудно утверждать, так как нет результата, о котором говорится. А вот Ющенко не только хотел, но и сделал. Подал Януковича на премьера. Так что нечего тому искать соринку в чужом глазу, кто в своем бревна не замчает.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.08 | observer

   Згоден. А хто шукає?

   bas пише:
   > Так что нечего тому искать соринку в чужом глазу, кто в своем бревна не замчает.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.08 | bas

    Извиняюсь, если я неправильно понял назначение этой ветки

 • 2006.12.08 | samopal

  Найдостовірніше джерело інформації про БЮТ - партія ригіонів.

  Ще одним альтернативним джерелом є пані Мокріді, котра чесно заявила, що нічого від БЮТ не отримувала, не отримує і отримувати не збирається. До того ж, її почесний голова прямо заявив, що не виступає за відміну політреформи. То може Балога "виступає"? Чи Ключковський?
  А Вас не цікавить, чому така "шокуюча" зава з'явилася після зустрічі ЮВТ і ВАЮ? Може Багатирьова хоч здогадалася заявити, що голосування обох рішень за задумом Тимошенко мало відбуватися у якомусь "пакеті"? :D
 • 2006.12.09 | damoradan

  Вполне логично

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.09 | samopal

   Де Ви там бачите льогіку?

   Як Ви собі уявляєте процес "взаємопідтримки" рішень?
   Тіпа, "ви нам давайте, а ми вам - не бійтеся"... :D
   Може "мастєр рігламєнтнай барьби" Амороз посприяв би якому "об'єднанню". В один "пакет". На підставі взаємної довіри... А може вони ще й пропонували посаду спікера закріпити довічно за Аморозом? А ригіони на це не пішли, бо у них не вистачило б бюджета. :lol:

   Чи Ви мали на увазі, що розтрушування цієї "достовірності" є цілком льогічним для пана обсервера?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.09 | damoradan

    Логику увидел такую, до которой дошел своим умом

    В частности, я считаю (о чем и писал неоднократно) все игры вокруг отмены реформы, которые многие тут принимают за вполне искренние попытки, просто воздействием на ПР с целью добиться новых выборов. В этом смысле слова Богатыревой меня не удивляют - стратегия БЮТ состоит в том, чтобы использовать любые поводы для продвижения этой темы. И в этом я их полностью поддерживаю.

    Справедливости ради, observer здесь совершенно не при чем - он просто привел слова Богатыревой. Богатырева, знаете, тоже не последний пост в государстве занимает - ей просто так языком молоть смысла мало.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.09 | Volodymir

     Все логічно. Та ЮВТ казала, що домовлятися із ПРУ то є помилка

     Президента та невиконання конституційних обов'язків з дострокового препинення.
     Хоча Богатирьова і керівник фракції (не рядовий депутат, амбіції не тільки за окремий закончик у баблос пролізти),
     та через бажання своєї гри все більше змахує на Стеців_герман.
     Тому, звісно, її промови необхідно додатково фільтрувати і
     на предмет її власних марень.
     Стратегія може і логічна (у поєднанні із концепцією що є поки один-єдиний "демократичний" лідер, і під тягарем того можна маніпулювати ієрархією страхів виборця, що хоч і не забуває, але змушений ігнорувати голосування у залі: і щодо відставки уряду, і щодо відставки Луценко; тим більше, що достатньо 60 голосів, тобто половини фракції, що зненацька не послухала свого демократичного лідера).
     Для ордену білих і пухнастих: маніпуляції свідомістю Кара-Мурзою навіть не описуються. Тупо думати, що можна маніпулювати іншими за такою методичною підготовкою, навіть за наявності великих талантів.
     Краще виконувати універсальний припис Папіана: застосовуй до себе у справі той же закон, що застосовуєшь до іншого. Бо суддєю у своїй справі ніхто не зостається вічно.
    • 2006.12.09 | samopal

     Ще раз про те, до чого можна дійти

     За загальними фразами, котрі можуть співпадати з певними Вашими настроями, варто спробувати знайти якісь мотиви. Хоча б задавши собі запитання, "яким чином таке можна провернути?". Навіть не сумніваюсь, що кожен шукає якісь виходи із ситуації. Але, принаймні, зацитований обсервером фрагмент обширного інтервью "даставєрнава істочьніка", не може мати нічого спільного з реальними подіями. Якщо якісь переговори і можливі, то навкруги зовсім інших питань. І ведуться вони усіма з усіма. У тому числі і за круглим столом.
     Як Ви собі це уявляєте: спершу БЮТ і ПР приймають "красівий" закон про Кабмін, а потім ПР власними руками голосує за свою потенційну можливість опинитися в опозиції? Чи вони пробують злити їх у "пакет", обійшовши регламентні капкани Амороза, попередньо домовившись "бізвазмєздна" включити його у майбутній "єдиний" виборчий список? Чи Ви вже бачите перспективи "несподівано широкої" коаліції оглядача Богатирьової? :) А нахвіг їм тоді дострокові вибори. - у них же бкде конституційна більшість!
     А перед носом, погляньте, що робиться? Та ригіони швидше домовляться з Ющенком про відміну політреформи, чи її "вдосконалення" у потрібному напряику.
     Рая водіт сразу трі трамвая... :D
 • 2006.12.10 | observer

  В "П'яти копійках" цей факт підтвердив депутат ВР

  Депутат БЮТу, звісно

  Отже БЮТ був готовий голосувати за ТАКИЙ Закон про Кабмін...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.10 | samopal

   А що там у тому законі ТАКОГО?

   І чи підтвердив отой депутат, що після його прийняття рмгіонам пропонувалося добровільно розпустити ВР (тобто, зробити саме те, про що зараз волають припрезиденські "патрійоти" :) ), а не, скажімо, прийняти закон про опозицію у редакції БЮТ?
 • 2006.12.10 | catko

  не про те а про те що деякі шуршунчики

  вдовбали юльці в голову (і пр теж) що в україні сформувалась двопартійна система як в америці. одна - юлька, друга - ахметов. тобто подерибанили нарешті "територію". а юлька на це повелась - думає що регіони переграє. а регіонам пофіг - їм перевибори - це шанс "50% плюс" набрати. принаймні їм в це в голову втовкмачили теж. а їм важливо перевибори ще до того як вони через зиму обісруться. а "ну" вбили в голову що під час перевиборів золота акція від социків до них перетече. от вони і тусуються всі на цю тему аж піря з нас летить.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua