МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З кожним ударом по ниркам ... капіталізація РУЕ підвищується (л)

12/08/2006 | observer
7 грудня били газовиків. Вранці на ВАТ "Закарпатгаз" приїхали УБОЗівці, зігнали працівників підприємства в актову залу, і заходилися лупцювати директора підприємства та його заступника по фінансам.

Ніяких економічних, політичних чи загальнолюдських вимог до керівників не висувалося. Просто били. Коли людина непритомніла, то її "оживляли" і знову били.

За що?

Втім, газовики знали, зо що.

Раніше, за їх словами, поважна швейцарська компанія "РосУкрЕнерго" зверталася до акціонерів "Закарпатгазу", а також інших подібних підприємств у інших областях, з пропозицією недорого продати акції цих компаній.

Акціонери продавати відмовилися. Як розказують їх представники, після цього їм заявили, що тепер акції облгазів доведеться віддати задарма.

http://epravda.com.ua/news/2006/12/8/51341.htm

я чомусь починаю вірити в другий майдан. з вилами

Відповіді

 • 2006.12.08 | samopal

  Не чіпайте "хлопців"

  Ви ж і досі не знаєте, "хто за ними стоїть"... :D
  Зосередьтесь на чомусь конструктивному та консолідуючому стабільність нації. Покритикуйте соціальну компоненту унікального бюджету, наприклад...
  Чому б Вам, замість дешевого популізму, не зайнятись конструктивним позитивом і не розповісти про найважливіше досягнення у галузі перспективної диверсифікації джерел енргопостачання для наших сусідв? Адже зовсім недавно, буквально у Вас під носом, було прийняте рішення про не виключену можоивість експлуатації добре відомого всім нафтогону у аверсному напрямку вже прямо аж з 2010 року! Для постачання каспійської альтернативної нафти кудись "туди"...
  А згадана Вами компанія РосУкрЕнерго вже зайнялася поставками нафти кудись "сюди"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua