МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комсомолець Матвієнко "міняє" орієнтацію

12/09/2006 | Hoja_Nasreddin
УП повідомляє цікаві речі:
http://pravda.com.ua/news/2006/12/9/52139.htm
>Лідер УРП "Собор", що входить до блоку "Наша Україна" Анатолій Матвієнко обвинувачує президента Віктора Ющенка й колишнє керівництво НСНУ в приході до влади антикризової коаліції.
Гарант сказав - "Толю, можеш гавкнути, аби лиш ся не всрав"

>Виступаючи на 16-му звітно-виборному з'їзді партії, Матвієнко розкритикував Ющенка за нерішучість і вичікувальну позицію, що, на його думку, призвело до перемоги "антикризової коаліції".
Змінюємо орієнтацію рішучо, по-комсомольському, брешемо як пес облізлий

>"За помилки виборчої кампанії відповідальні всі ми, але більшою мірою лідери "Народного Союзу Наша Україна". Я хочу сказати відверто, саме вони узурпували керівництво виборчою кампанією.
В якій дупі був би толян, якби НСНУ не пустило у свій виборчий вагончик нам відомо. Це як про ту свиню, що її пустили за стіл, а вона й ратиці на стіл

>Це істотно погіршило результати й дозволило популістському по суті Блоку Юлії Тимошенко посісти друге місце", - сказав Матвієнко.
До адамчика Мартинюка тобі, уродцю, далеко. БО: він діючий комуніст, а ти з тих колишніх.

>Він заявив, що НУ мала можливість посісти перше місце на виборах при оптимальному розвитку подій або друге - при неоптимальному, однак ситуація, з його слів, розвивалася за найгіршим варіантом.
А тепер, каже толік-стрибунець-скрізь-під-дупу-дістанець, я вам оповім байку, для якої Гарі Потер - не конкурент, а чистісінька правда. Ми всі УВАЖНО слухаємо, пЄрвий сєкрєтарю

>Лідер УРП Собор розкритикував дії НУ у намірі створити коаліцію з Партією регіонів, які, з його слів, суспільству були незрозумілі.
Толік, ти ж був обома руками і кривенькими ногами ЗА! Шо сі стало, гарант не пропонує покЄрувати на дозвіллі бодай якоюсь конторою. Це так по-комсомольському

>17 травня Ющенко звільнив Матвієнка від обов'язків заступника глави Секретаріату президента у зв'язку з обранням до Верховної Ради.
На радість обом учасникам подій:)

Відповіді

 • 2006.12.09 | samopal

  Комсомольсько-республіканська партія України

  Незрозуміло, чого це він так випендрюється. Він же ж уже виходив з тієї партії, потім знову у неї заходив (як справжній рейдер). Тепер йому знову щось муляє. І знову Йуля. Мабуть з отим "зрадником" та "зеком" Лук'яненком. Та й виборці... НУ, просто "казли" якісь... Ніхвіга не розбираються у справжньому популізмі.
  А ще більш незрозуміло, чому після такої "вікопомної події" як звітно-виборний з'їзд (чи конхверенція? :) ) у новинах майдану не з'явилося жодного "інформу" очевидця. Під креативною назвою "Реальність". Невже не встиг? :p:
 • 2006.12.10 | Михайло Свистович

  Матвієнко - просто чудо

  Hoja_Nasreddin пише:
  >
  > Лідер УРП "Собор", що входить до блоку "Наша Україна" Анатолій Матвієнко обвинувачує президента Віктора Ющенка й колишнє керівництво НСНУ в приході до влади антикризової коаліції.

  І правильно обвинувачує. Але сумніваюсь, що щиро.

  > Гарант сказав - "Толю, можеш гавкнути, аби лиш ся не всрав"

  Не думаю, що ці дії узгоджені з гарантом. Але в будь-якому випадку, якщо Матвієнко вирішив зайняти ніщу третьої помаранчевої (узгоджено чи не узгоджено), його чекає провал.

  >
  > >Виступаючи на 16-му звітно-виборному з'їзді партії, Матвієнко розкритикував Ющенка за нерішучість і вичікувальну позицію, що, на його думку, призвело до перемоги "антикризової коаліції".

  А то ми не пам"ятаємо, яку позицію тоді займав нардеп від НУ Анатолій Матвієнко :)

  >
  > >"За помилки виборчої кампанії відповідальні всі ми, але більшою мірою лідери "Народного Союзу Наша Україна".

  А за позицію УРП "Собор" щодо виборів в Ірпені теж відповідальні лідери "Народного Союзу Наша Україна"? :)

  >
  > Я хочу сказати відверто, саме вони узурпували керівництво виборчою кампанією.

  Думаю, що, якби її "узурпував" Матвієнко, результат був би ще нижчим :) Поки що єдиним успіхом УРП "Собор" на виборах могла бути перемога члена цієї партії з 1991 року Мирослави Свистович на виборах мера Ірпеня. Але напередодні висування кандидатів ірпінська організація УРП "Собор" була розпущена Центральною Радою партії, і Мирослава Свистович перемогла як позапартійна. І не тільки на виборах, але й у відстоюванні їх результатів. Не зважаючи на гнилу позицію УРП "Собор" та її негативну роль у цьому процесі.

  > В якій дупі був би толян, якби НСНУ не пустило у свій виборчий вагончик нам відомо.

  Саме так

  >
  > >Це істотно погіршило результати й дозволило популістському по суті Блоку Юлії Тимошенко посісти друге місце", - сказав Матвієнко.
  >
  > >Він заявив, що НУ мала можливість посісти перше місце на виборах при оптимальному розвитку подій або друге - при неоптимальному, однак ситуація, з його слів, розвивалася за найгіршим варіантом.

  Хай би "непопулістський" Матвієнко сам пішов на вибори та показав, як треба посідати хоча б якесь місце :)

  >
  > >Лідер УРП Собор розкритикував дії НУ у намірі створити коаліцію з Партією регіонів, які, з його слів, суспільству були незрозумілі.
  > Толік, ти ж був обома руками і кривенькими ногами ЗА!

  І всі це добре пам"ятають :)

  >
  > Шо сі стало, гарант не пропонує покЄрувати на дозвіллі бодай якоюсь конторою.

  Дуже схоже на те :)

  >
  > >17 травня Ющенко звільнив Матвієнка від обов'язків заступника глави Секретаріату президента у зв'язку з обранням до Верховної Ради

  Сподіваюся, що на це вплинула і наша лепта, кинута на антиматвієнківські терези. Як створила наша лепта і певні проблеми Івченку, дай Бог йому здоров"я винести стійко той термін ув"язнення, який, сподіваюсь, його очікує :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.10 | samopal

   Але рукотворне (/)

   Народний Рух України і Українська народна партія в перспективі можуть об`єднатися в одну політичну силу. Про це повідомив лідер НРУ Борис ТАРАСЮК журналістам перед початком міжобласних зборів депутатів місцевих органів влади і активу НРУ.

   За його словами, нині проводяться переговори між НРУ і УНП по відновленню організаційної єдності. На цих переговорах обговорюються питання, пов`язані з організацією всіх опозиційних сил в Україні. Зокрема, Б.ТАРАСЮК повідомив, що у п`ятницю дві партії завершили спільну роботу над документами, які будуть оприлюднені наступного тижня.

   «Ми переконані у тому, що без налагодження тіснішої координації, а в перспективі і об`єднання між двома колишніми частинами Народного Руху України - Народним Рухом і Українською народною партією... не можна говорити про справжнє об`єднання правиці»- заявив Б.ТАРАСЮК.

   Крім того, він не виключає в перспективі об`єднання і з Українською республіканською партією "Собор". «Ми розглядаємо УРП «Собор» як наших партнерів, що мають споріднені ідеологічні принципи, а тому цілком можлива співпраця, а в перспективі – об`єднання», - сказав Б.ТАРАСЮК.

   Як повідомляв УНІАН, 22 листопада Президент України Віктор ЮЩЕНКО обговорив з міністром закордонних справ, головою НРУ Б.ТАРАСЮКОМ і головою УНП Юрієм КОСТЕНКОМ шляхи об`єднання патріотично-демократичних сил України правого спрямування, зокрема можливого злиття УНП і НРУ. Зустріч відбулася на прохання лідерів обох партій.
   --------------------------------------------------
   http://www.unian.net/ukr/news/news-176412.html

   Як бачимо, наша почесана голова переймається не лише бенехвіцієнтами НСНУ, а й іншими вірними "пральотчиками". Дивно, як Тарасюк втримався та не згадав ще одного лідєа народної довіри пана Івченка. Діпламат, аднака...
   Цікаво, наскільки опозиційною до влади є партія Секретаріату Президента?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua