МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А от за даними ДТ (л)

12/09/2006 | observer
поштовхом до рішучих дій щодо створення президентського передвиборного блоку стала відставка помаранчевих міністрів. Минулого понеділка президент проводив консультації з рядом політиків щодо негайного розпуску Верховної Ради у відповідь на відставку Тарасюка і Луценка. Однак проти негайного розпуску парламенту рішуче виступив... Блок Тимошенко. Юлія Володимирівна вважає, що розпуск сьогодні лише зашкодить противникам антикризової коаліції. А от якщо навесні...

http://www.zn.kiev.ua/nn/show/626/55330/

Відповіді

 • 2006.12.09 | Адвокат ...

  Наступним буде збіговиську в Юща з такою аджендою:

  "Про негайну відставку Президента на знак протесту проти того, що його Хам-нюкоФФічь "на х*й" послав".

  І встане пане Тимошенко, скаже: "Вікторе Андрійовичу, ще не час! От на весні..."
 • 2006.12.09 | троль ak1001

  а яким чином він може зараз розпустити зраду?

  незрозуміло

  зі

  а взагалі обговоренням цієї теми логічно пояснити зустріч Юлі з Ющем
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.10 | observer

   протягом 60 днів не сформовано Кабмін

 • 2006.12.09 | maks88

  Re: А от за даними ДТ (л)

  Підтверджую, мав розмову з одним із членів ради "Нашої України"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.10 | samopal

   Ще одне авторитетне джерело: Йуля - тормоз рівалюції

   Всі ці "шалено пломеніючі" революціонери не можуть домовитись навіть про обрання керівництва власної партії. Рівень довіри, що до них, що до прізідєнта - "найвищий в історії". Саме йти на вибори.
   ВР можна (і треба) було розпустити на законних підставах ще влітку, а не призначати ригіони у владу, торгуючись за ширину теплого місця. А тепер, вимазавшись по вуха у тому "меду", вони хочуть здобути підтримку виборців? На підставі порушення якогось-там універсалу?
   Після таких "витоків інформації" навіть цілком виправдане ветування бюджету вже виглядатиме, як провокація. Адже до цього все було тихо і йшла мирна підкилимна торгівля повноваженнями.
   Навіть якщо оголосити про розпуск вже зараз, нові вибори зможуть відбутися лише за кілька місяців. А у цей "хвилюючий період", коли країна на власній шкурі почне відчувати наслідки унікальної збалансованої політики, уся відповідальність автоматично впаде на тих, хто залишиться керувати отим безвладдям, тобто, - на прізідєнта&Ко. Пацани з позначками "в.о." тягтимуть все що зможуть ухопити, на ходу волаючи про те, що їм не дали "врятувати економіку". І аргументи проти таких заявок знайти буде дуже важко.

   У тій же статті ДТ мовиться:

   Головне ж завдання Ющенка і Балоги — акумулювати під брендом пропрезидентської партії максимально можливу кількість імен і партій так званого національно-демократичного спектра. До речі, зовсім не обов’язково, що новий проющенківський блок із Луценком на чолі стане самостійним суб’єктом виборів (Та ж отой сракожабий блок ще треба створити, а хлопці лише кави попили)Секретаріат президента вже почав переговори з Тимошенко щодо формування єдиного партійного списку на паритетних засадах. (Це просто епохальна подія! За такої "одностайності" процес може тривати вічність. Так потім і писатимуть: "епоха переговорів про єдність коаліцій"). До речі у запалі боротьби Віктор Андрійович забув реалізувати на зборах ще одну домашню заготовку — проголосувати за створення координаційного центру опозиції. (Во-во! І призначити координатором центру безсмертного Ромця) Членом цього КЦО і мав стати Юрій Луценко.Тепер не зрозуміло, в якому статусі він зустрічатиметься з парторганізаціями НСНУ в регіонах, готуючись до обрання главою партії. (Тут автори щось нагородили... якої партії, КЦО? А якщо вони всі звідусіль вийшли, то якого хвіга їм тре зустрічатися з парторганізаціями НСНУ? Там он Балога для цього є)

   За даними джерела «ДТ», поштовхом до рішучих дій щодо створення президентського передвиборного блоку стала відставка помаранчевих міністрів. (Та поштовхів там уже цілий землетрус. А от підставою може бути лише нездатність у відведений законом час ПОВНІСТЮ сформувати уряд. Або нездатність прийняти бюджет (чи подолати вето). Минулого понеділка президент проводив консультації з рядом політиків щодо негайного розпуску Верховної Ради у відповідь на відставку Тарасюка і Луценка. (І з ким це він там проводив такі жахливі консультації, з Костенком, Каськівим чи Кінахом? Що там є за "ряд політиків", котрі здатні провести нові вибори так, щоб виправдати скандальний розпуск? Може Мороз? Чи він про це з Януковичем перетирав?) Однак проти негайного розпуску парламенту рішуче виступив... Блок Тимошенко. Юлія Володимирівна вважає, що розпуск сьогодні лише зашкодить противникам антикризової коаліції. (Абсолютно правильно вона вважає, пацани саме зависли над своїм рейтингом, а тут їм такий подарунок. Та ще й від тих, хто лиш недавно поміняв кальсони) А от якщо навесні... (А скільки тут до тієї весни? Місяць гульбану, а потім... квитанції за "улучшеніє вашей жизні". Атмосхвера швидко потепліє...)


   НУ, нічьо. Прізідєнт он уже знову сервірує круглий стіл. Він якось з усіма договориться... А ригіони, між іншим, теж "чюют ніатвратімає улучшеніє". Недаремно ж вони так демонстративно нариваються на "ріпрєсіі са старани прізідєнта аранживих". Чи може, як каже інше "джерело", Юля хоче розпустити парламєнт, але лише "в сговарє" і "в абмєн"? :D
   Не слід також відкидати й інші можливі варіанти та недооцінювати Амороза. Наскільки я розумію, будь-який з маневрів на підставі бюджету чи доукомплектування уряду не може автоматично означати розпуск парламенту, а лиш відставку уряду. А там починаються нові коаліціяди. Крім того, ригіони можуть самі "розпуститися", просто ніби-то погодившись (задля стабільності, а як же) з "волюнтаристськтими" вимогами помаранчевого прізідєнта щодо, скажімо, Тарасюка. Після чого дають команду (і "камандіровачьниє") комуністам на вихід. В знак пратєста, їстєснна... І вся коаліціяда починається спочатку. Адже помаранчі самі пів року волали, що від "об'єднання заради стабільності" їх можуть стримати лише справжні комуністи. Правда, тут вже СанСанич почне хвилюватися. І все це на тлі "наступающєва улучшенія".


   Варіантів маса. Але всі вони зі сторони влади спрямовані лише на укріплення позиції біля корита, у той час, як основна проблема полягає у тому, що корита на всіх не вистачає. Його треба наповнювати, що вимагає не погладжування та поплескування (язиком), не умовлянь, не переговорів (навколо корита), не круглих мимурандумів... Це вимагає рішучих цілеспрямованих фахових заходів. Ніхто з тих, що зараз хрюкають та буцаються навколо отих ночов, не здатен на такі дії.
   У цьому й полягає найбільша небезпека. Бо на тлі наростаючого безладу та невдоволення дезорієнтованого народу, "пацанам з хлопцями" значно простіше буде об'єднатись у намаганні врятувати корито (та себе при ньому) шляхом пошуку ковбасного спонсора з наступною здачею "на міласть пабідітєля". А Росія цього року отримає від своїх експортних операцій надходження у розмірі 150 мільярдів долярів. І про це панам "послідовним" патрійотам (маються на увазі "ідейні борці", а не ті, що поналипали навколо труби) слід не забувати, змагаючись один поперед одним у тому, хто переконливіше рвоне на грудях вишиванку та голосніше "стане на захист". Інакше академічну працю "Історичні роздуми про українське болото" їхнім онукам доведеться видавати вже за океаном, прикрасивши сей труд могутнім епіграфом "І виріс я на чужині...".
   :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.10 | bas

    Есть еще вариант

    Может случиться, что после объявления роспуска парламента, он просто не "распустится" и пошлет преза на х....
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.10 | нтв

     Re: Есть еще вариант

     Поддерживаю Юльку.Клиент должен созреть.
    • 2006.12.10 | samopal

     Для цього у нинішньої коаліції недостатня ширина .

     Варіанти:
     -пепреформатування у СПУ+ПРУ+НСНУ+"атщіпєнци"
     Варіянт називається "мрія прізідєнта" і на сьогодні вже менш імовірний;
     -переформатування у ПРУ+СПУ+КПУ+півНСНУ+"атщіпєнци";
     Варіянт "мєчьта Амороза", влаштовує всіх, крім БЮТ. Ризикований для влади на тлі невпинного наближення "улучшенія вашей жизні", але цілком можливий;
     -переформатування ПРУ+БЮТ
     Можливий лише у відповідь на абсолютно ідіотські кроки прізідєнта. Тимчасовий, як припинення вогню для виносу поранених. Дуже ризикований для усіх сторін і тому мало імовірний. Але тепер вже не є абсолютно виключеним.
     -переформатування БЮТ+НСНУ+СПУ
     Варіант "кансірвіраваних апільсінав". Можливий лиш після явного облома АКК та впровадження імперативного мандату у дію. Не надто імовірний, але за кілька місяців не виключений. Ризик нового розколу через старі розбіжності у майбутньому. Може дотягти до нових виборів прізідєнта, але лиш за умови якоїсь домовленості. Це не передбачає радикальних кроків для зміни ситуації, тому ризикований для учасників з точки зору майбутніх виборів. Ненайгірший, але вже й не найкращий варіант.
 • 2006.12.10 | catko

  дт вже з...прогнозами. я розумію що гриценко чоловік мостової...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua