МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"данєцкой братвє" комуняк кинути не в западло

12/10/2006 | Illia
Пленум Компартії поставив політичний ультиматум членам антикризової коаліції.

Про це заявив у суботу, в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" глава Кримського Рескому КПУ, народний депутат Леонід Грач.

Він розповів, що у суботу на пленумі відбулася жорстка розмова про ситуацію в країні, а також про відносини в антикризовій коаліції.

"З ряду раніше досягнутих домовленостей не виконуються зобов’язання", - зазначив співрозмовник агентства, нагадавши зокрема про позицію фракції СПУ щодо закону про голодомор.

За словами Грача, Партія регіонів не виконує також усіх домовленостей з кадрових питань, насамперед щодо Криму та деяких інших регіонів. "Нас це не влаштовує... Неприпустимий розвиток таких процесів", - сказав депутат.

За його словами, пленум погодився з тим, що якщо "не будуть виправлені помилки", то КПУ "залишає за собою право вийти з коаліції".

Крім того, пленум звільнив з посади 2-го секретаря ЦК КПУ віце-спікера Верховної Ради саме Адама Мартинюка за його заявою та обрав 2-м секретарем депутата Ігоря Алексєєва.

Відповідаючи на питання, чи ставилося на голосування питання про вихід КПУ з коаліції, Грач зазначив, що це питання не було включено до порядку денного, а обговорювалося в порядку дискусії.

http://pravda.com.ua/news/2006/12/9/52144.htm

Відповіді

 • 2006.12.10 | 123

  Або просто торгуються,або готуються до варіанту "вибори весною"

  Якщо комуністи переконані, що будуть дострокові вибори, їм, ясна річ, вигідніше, щоб ці вибори були спровоковані їхнім виходом з коаліції, ніж активними діями помаранчевих.

  Тим більше, якщо коаліція розвалиться, то є імовірність утворення нової коаліції, НУ+БЮТ+СПУ. І тоді розпуску Ради не буде, і комуністи спокійно досидять у теплих креслах ще 4 роки. Досить вигідний для них варіант (принаймні, краще ніж перевибори, особливо якщо на час перевиборів КПУ є колаборантами з Регіонами).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.10 | Hoja_Nasreddin

   Re: Або просто торгуються,або готуються до варіанту "вибори весною"

   1.КПУ тримається ПРдунів як воша кожуха. Всі ці байки про вихід чи будь-яке обурення з приводу "деяких" членів АКК - це звичайнісінький пиз..ьож, який на превелике їхнє горе ні на кого не впливає. Най ліпше Маркса-Енгельса-Лєніна читають. Ввечері на унітазі.
   2.Багаторічний багатостраждальний але безуспішний борець за своє головування в КПУ льоня Грач розповідає нам про право виходу з коаліції. Видко таке саме як вихід України зі складу СРСР десь так в році 37-му. Прийшли гінці від Рената й кажуть. До цього місця ти ворона пиз..іти можеш, а далі будемо різати пальці. Грач подумав та вирішив що пиз..іти доцільніше й ефективніше у кулуарах.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.10 | samopal

    Та ні. Якраз готуються до створення широкої коаліції

    Як вірно пан зауважив, ці "незламні борці" зроблять все, що накажуть спонсори. Цілком вірогiдно, що "камандіровачьниє" для відрядження в опозицію їм вже нарахували. Залишилось лиш зробити це "красіва", "па Станіславскаму", щоб не підірвати довіру до своєї лівої "крайності" (чи крайньої "лівості").
    Після імовірної реінкарнації Тарасюка, сімоністи театрально гримнуть дверима та підуть у опозицію. Там вони зможуть сміло допомагати Йулі у створенні тіньового уряду :D (тим більше, шо "фсьо аплачєна").
    А у цей час перед "послідовними" несунами постане можливість без істерики втілити широку голубу мрію помаранчевого прізідєнта. Швидше за все, частину найбільш "неконструктивних" теж випхають у опозицію, щоб же ж і правий фланг "не протікав"...
    Чоиу? Бо усіх бажаючих допустити до корита не можна, - виникне загроза утворення "вузькоширокої" більшості, котрій з часом набридне нахабне поблискування "золотої фікси" спікера..
    Найкраще, якби там утворилася ще й добряча позафракційна маса. Тоді таку кашу можна буде постійно тримати на маленькому вогні імперативного мандату, інколи помішуючи, щоб бува не злиплися у щось єдине. Карочє, - стабільная єда для лахов. За унікальним рецептом дрєвнєва мастєра-ракєтчіка... Слава патрійотам!
    А "перспективні" можуть "с маладьожним задорам" мірятися "потенціалами" або сконцентруватися на створенні чогось нового, потужного, європейського. Для прийдешніх поколінь...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.10 | Hoja_Nasreddin

     Re: Та ні. Якраз готуються до створення широкої коаліції

     Щодо голубої мрії помаранчевого (сподіваюся гшарант не образився на таке зазіхання на його об'єднавчу роль) унікальника - файно. Але заріденько какають аби таке їм дядя Фьодорич чи дядя Ренат взяли тао і поставили на стіл. Хто ж за них буде мільярди пакувати? Данілич либонь на пенсії.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.10 | samopal

      "Міня із абойми ні викінєш!" © Даніличь™

      Чітайтє "классікав"! :D

      Як Ви думаєте, у кого з них найбільша в Україні бібліотека... "папочок"?
      А що у нас змінилося, у порівнянні з 2004 роком (крім цін та де-яких хвамілій)? От Сіианєнка якось незвично не в опозиції сидить. Ну нічьо, eта скора ісправят.
      Може Вам ще й політрехворму відмінити? Разом з усім "пакєтам"...

      Hoja_Nasreddin пише:
      Данілич либонь на пенсії.

      :sol:
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.10 | Hoja_Nasreddin

       Re: "Міня із абойми ні викінєш!" © Даніличь™

       Гаразд, скажу щось таке, дуже непопулярне, але для мене та й не тільки, а для більшості всіх, хто пам'ятає що то таке СРСР.
       Як так, і що такого робив такий собі хлопець з дуже-Східної України у навчальному закладі Зах.України? Про існування якого (закладу) навіть у містах Схід.та Центр. України не здогадувалися. А потім служба у військах прикордонних (в певному сенсі елітних), чи не до певних органів вони були підпорядковані. За які заслуги. А потім суперкар'єра банківська. Чи міг хтось в принципі стати йому на заваді провести люстрацію на початку 2005 року? Я окрім однієї причини не бачу жодної.
       Отож, там папочки настільки грубі і такі напевне цікаві, що годі й казати.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.10 | Адвокат ...

        Про "папочькі"

        Ви так кажете, буцімто ті "папочькі" читали. Осоливо,-- Ющеву. То, мо` скажете, що ж у ній такого написано?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.10 | samopal

         Про тонкі і грубі "папочькі"

         Думаю, що пан Насріддін троха недооцінив "мощь цинтральнай бібліатєкі".
         Всі грубі папки давно там і видаються лиш "в асоба таржествінних случяях". Але у Даніличя™ є власне незле "сабраніє сачінєній". Мабуть про усіх більш-менш відомих державних "діячів". Система ж будувалася "на вєка". Під лозунгом "чюжиє здєсь ні ходят". А кому вдалося не вляпатись, то тре було потім думати про виживання. У "Cистемі" навіть ті, кому вдалося викрутитись, чи хоча б відкупитись "па полнай праграммє", вже сприймаються як чужаки. Подивіться лиш, як уся ота зграя прагматиків накинулась на одну "екс-чорну" ворону. Клюють усі. З усіх боків. Кормуху захищають... Загроза стабільності! А шьо жь.
         А згаданий Вами персонаж теж "не святий". І "діла" на нього заводили. Але найгірше не те, що "не святий". А те, що "не кається". Віру підриває... Йому ж повірили. :(
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.11 | Адвокат ...

          Я си зачепив за ті "папочькі", бо яко сь подумав,

          і зрозумів, що не знаю жодного випадку, коли хоч би одна така "папочька" зпрацювала. Саме "папочька", точніше,-- ї вміст.

          Але я надійно спостерігаю, що ті "папочьки" працюють, як працювала свого часу загроза се позбути партквитка КПSS. Це,-- як у Хічкока. Не подія є страшною, чи жахливе видовище, але очикування миті, коли стане страшно.


          І ще одне.Як що всі, що нині сі вештають, або отирать при владі, біля влади, чи у владі, такі злочинці та боягузи, а докази їхніх злочинів такі беззаперечні та правдиві,-- я не бачу причини,-- чом би не знищити ті "папочьки"? Принаймні ті, що в Україні. Я до чого те кажу. Збереження тих "папочьок" невблаганно штовхає українську "політичну еліту" до безславного самознищення. Можливо,-- руками повсталого наріду. Можливо,-- руками найманого вбивці. Кому як поталанить...
        • 2006.12.10 | Hoja_Nasreddin

         Re: Про "папочькі"

         Не читав і не бачив. Просто намагаюся логічно мислити. І навряд чи хтось переконає мене у протилежному. Я тут кілька днів тому додав нову тему - там були свідчення Юрія Швеця
         (Testimony of Yuri Shvets Before the
         Committee on Banking and Financial Services
         of the United States House of Representatives September 21, 1999)
         Дуже цікаві свідчення, і там є один персонаж, який дуже нагадує особу, про яку ми тутка бесідуємо. Але по першій вночі я то розмістив, а вже зраку її не було - забанили і викинули, а мені порадили, якщо я ДУЖЕ хочу аби люди про неї знали, сваритися-сперечатися з модераторами, яких чемно мене повідомили АЖ 30. Як казала моя бабця, про мене Семене, а я дід Свирид.
         Я НЕ думаю, що саме мова англійська стала причиною. Отакоїх, Адвокате, шкода що не справжній адвокат, бодай локально-майданний :).
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.11 | Адвокат ...

          Тоді,-- ясно.

          Hoja_Nasreddin пише:
          > Не читав і не бачив. Просто намагаюся логічно мислити. І навряд чи хтось переконає мене у протилежному. Я тут кілька днів тому додав нову тему - там були свідчення Юрія Швеця

          Я бачу Ваші намагання, але мушу скромно Вам замітити: Ви ся дуже стараєте, аж за дуже. Однак, життя не всюди і не скрізь є льоґіним до тої міри, яку Ви сі взяли за взірець мислення.


          > (Testimony of Yuri Shvets Before the
          > Committee on Banking and Financial Services
          > of the United States House of Representatives September 21, 1999)
          > Дуже цікаві свідчення, і там є один персонаж, який дуже нагадує особу, про яку ми тутка бесідуємо. Але по першій вночі я то розмістив, а вже зраку її не було - забанили і викинули, а мені порадили, якщо я ДУЖЕ хочу аби люди про неї знали, сваритися-сперечатися з модераторами, яких чемно мене повідомили АЖ 30. Як казала моя бабця, про мене Семене, а я дід Свирид.

          Оце й не добре. Один сказав, Вам спало на думку. Хто сь на кого сь, як на Вас, є схожий. Така бесіда се претворює на обговорення літературного, художнього, музичного витвору, або театральної вистави, чи кіна. Такий діскурс цікави, корисний, навіть, в певний час, але не тутечки, і не для нашого предмету.


          > Я НЕ думаю, що саме мова англійська стала причиною. Отакоїх, Адвокате, шкода що не справжній адвокат, бодай локально-майданний :).

          Я не бачив того, що Ви поставили. А тако ж мені не відомо, хто видалив Ваш постинґ. Як не відомо, чому те було зроблено. І чи було зроблено в загалі.
         • 2006.12.11 | samopal

          "Папочькі" бувають різні. А "татусько" - один (/)

          Я вів мову саме про "вітчизняну бібліотеку", бо тоті московські твори зараз можуть переписуватися як завгодно, у залежності від "творчого задуиу".
          Хоч сама тема можливого впливу зовні є важливою, але не про те зараз мова. Мова про те, шо вся кучмаста багатовекторна стабільність якраз і трималася на тому, що на кожного був якийсь гачок. Навіть не маючи відношення до "паслєдаватілєй дзиржинскава", можна було цілком комфортно назбирати на себе усяких економічних закладочок.
          Не знаю, чого модиратори так вперлися з отим Швецьом, там нічого "такого" не сказано, а "здогадуватись" можна про що завгодно, бо "просто так" нічого ніколи не буває. Може серед модерів є які "дзержинці"? Спробую навести лінк на оту "компру", щоб перекрнатися (може хто просто не може прочитати, якщо воно "нє на общєпанятнам"). :sol: :
          http://financialservices.house.gov/banking/92199shv.htm
          Про нашого "гіроя" були багатотомні літературні дописи, але під час "революції" вони цілком могли бути (чи сприйматись) сфабрикованими. Тепер на публікації, скажімо, пана Єльцова, можна глянути під дещо іншим кутом зору, бо дуже вже багато назбиралося різних "унікальних незрозумілостей".
          Про всяк випадок, подам лінки ще й на цей твір:
          http://tema.in.ua/article/?id=424
          http://tema.in.ua/article/?id=427
          http://tema.in.ua/article/?id=430
          http://www.tema.in.ua/article/?id=836
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.12 | Адвокат ...

           Репліка справедливости ради.

           samopal пише:
           > Я вів мову саме про "вітчизняну бібліотеку", бо тоті московські твори зараз можуть переписуватися як завгодно, у залежності від "творчого задуиу".

           Ай`м вері соррі! А хто заважає переписати "твори з вітчизняної бібліотеки" у відповідности до "нового творчого задуму?"


           І ще одне: ІМНО, саме ця можливість,-- чи не най більший хвактор, що спричиняє суцільний смердючий бздьож нинішньої (г)еліти.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.12.12 | samopal

            справедливости ради

            Річ у тім, що московські "твори" стосуються часів вже трохи віддалених, питань (в основному) політичних, і можуть мати проблеми з перевіркою доказів (чого власне і добивалися). У той час, як місцеви "письменники" виступали у економічній драматургії з "легким" політично-кримінальним відтінком. Якраз економічну сторону і можна перевірити... Більш того, її досить легко можна "повернути у правове русло". "Найгірше", що для цього не потрібно ніяких законів про люстрацію чи інших відверто політичних рішень, які потім можна було б видавати за "порушення демократичних принципів". Просто потрібна політична воля та трохи чесних юристів. Таку волю можуть проявити лише ті, хто не боїться зустрічних звинувачень (або не боїться втратити "мандат на доступ до корита" у обмін на "свободу підприємництва") і має уявлення про те, чого хоче досягти... Саме тому протистояння "економічна складова" contra "суспільні інтереси" і доводиться ідеологами "стабільності" до абсурдного "еономічний прагматизм" contra "лівацький популізм".
            Чиновницька "еліта", Мороз з Валєю, Азарівим, Сіманєнкам та, навіть, Ахмєтом виступають як "правофлангові прагматики" проти "лівацького популізму" Юлі з Пинзеником та, навіть, Губським... :) Цирк.
            І саме тому нинішній "прагматичній" владі (а прізідєнт у нас теж "влада") так бракує у опозиції комуністів.
         • 2006.12.13 | Михайло Свистович

          Re: Про "папочькі"

          Hoja_Nasreddin пише:
          > Не читав і не бачив. Просто намагаюся логічно мислити.

          А логіка де?

          >
          > Дуже цікаві свідчення, і там є один персонаж, який дуже нагадує особу, про яку ми тутка бесідуємо. Але по першій вночі я то розмістив, а вже зраку її не було - забанили і викинули, а мені порадили, якщо я ДУЖЕ хочу аби люди про неї знали, сваритися-сперечатися з модераторами

          Ну і як? Посварилися?
       • 2006.12.13 | Михайло Свистович

        Re: "Міня із абойми ні викінєш!" © Даніличь™

        Hoja_Nasreddin пише:
        > Гаразд, скажу щось таке, дуже непопулярне

        скорше дуже ахінейне

        > але для мене та й не тільки, а для більшості всіх, хто пам'ятає що то таке СРСР

        не судіть усіх по собі

        > Як так, і що такого робив такий собі хлопець з дуже-Східної України у навчальному закладі Зах.України?

        Вчився, напевно

        > Про існування якого (закладу) навіть у містах Схід.та Центр. України не здогадувалися

        Не судіть усіх по собі

        > А потім служба у військах прикордонних (в певному сенсі елітних)

        Погранці? Елітні? М-дя :(

        > чи не до певних органів вони були підпорядковані

        До органів певних, але функції мали інші

        > За які заслуги

        Тоді в армію за заслуги не брали. Навіть в погранці. Хіба що до кремлівського полку.

        > А потім суперкар'єра банківська

        Та не така вже і супер. Нормальна кар"єра.

        > Чи міг хтось в принципі стати йому на заваді провести люстрацію на початку 2005 року? Я окрім однієї причини не бачу жодної.

        Ви багато чого не бачите. Наприклад, того, що пишуть інші ;)

        > Отож, там папочки настільки грубі і такі напевне цікаві, що годі й казати.

        Вам, напевно, краще знати.

        А загалом - глибокий аналіз. Як дупа :)
   • 2006.12.13 | Таля

    Re: Або просто торгуються,або готуються до варіанту "вибори весною"

 • 2006.12.10 | samopal

  Хвіг там... Всьо ідьот па плану!.

  Цей "концерт" входить в програму святкових торгів за створення стабільно широкї коаліції.
 • 2006.12.10 | Адвокат ...

  Як сказати...

  "Данєцькіє", як що не рахувати щирих баньдюків та бізнесюків, що не мають 40-ка років віку,-- то є комуняки дай хард. Вони не зможуть "кінуть" комуняк. Рехвлекс спрацює.

  Щирим же баньдюкам та бізнесюкам, що не мають 40-ка років віку, усі оті Ґрачі, Пєдюньчікі, Маринюки-Шарікови, Ґолубі,-- як тейчамайдан без ручки. Терплять вони коміків, аби не посрати сь із своїми ж "аФФтарітетами". Ясно, що цей принизливий для "капітанів бізнесу" стан буде не завжди. Для тего, аби не бути шістками власних же шісток, "праФФільниє данєцькіє" мають елімінувати велику купу уродів, штибу Кушнарь-ова, (3,14)Тарасіка, то що, себто тих, хто є носієм та уособленням чи то комуняцького, чи то націоналістичного, чи якого сь іншого ідеольоїічного начала. Бо, як твердить їхня мудрість, "бути "пєтюнчіком" свому "пєтюнчіку",-- западло".
 • 2006.12.10 | catko

  а цікаво виходить. якщо комуняки виходять з акк

  то вона автоматом розвалюється бо потрібної кількості голсів нема. але і в юльки-ну теж необхідної кількості голосів нема. тобто без комуняк більшості ніхто створити не може (варіант социки знову помаранчеві відкидаємо). і що далі?
  а комуняки за своєю суттю якраз метою подібні речі і покликані створювати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.10 | samopal

   омріяна широка коаліція круглих стабілізаторів

   Клмуняки можуть кудись вийти тільки "па прідварітєльнаму сговару" і ттільки "по свистку".

   catko пише:
   ...і що далі?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua