МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Секс по російськи на просторах домену UA (л)

12/11/2006 | Мартинюк
Всюдисущий Гугль за пошуковим словом "Литвиненко", привів мене на форум сайту знайомств lovecity.com.ua.
Як виявилося це український філіал російського філіалу всесвітньої служби знайомств, де доволі оперативно можна вирішити питання боротьби з нудьгою, самотністю та навіть із сексуальною невикористаністю.

На форумі цього сайту також займалися сексом, а саме лояльні до великої Росії і її коханого вождя Володі Путіна, добропорядні відвідувачі форуму "@бали" ворогів вождя Росії великого Путіна, в особі вже мертвого полковника Ливиненка. Напевно так виглядають ритуальні згвалтування десь у зонах чи у підрозділах відморозків-смертників , хоча надіюся, що там все таки до некрофілії не доходить.
Воістину в російськомуц інформаційному полі , навіть якщо воно загніздилося в Україні знову стала можливою лише одна єдина форма кохання - любов до уряду та Президента Росії. Також Вас навіть ніхто сексуально не "пойме", якщо ви не є особистий ворог Путіна та Росії.

Коротше "профспілкові збори" в українському філалі російського борделю, незвжаючи на хронічну сексульну стурбованість, уважно вивчили рекомендований співробітниками ФСБ текст і в єдинодушному пориві заклеймили ганьбою зрадника Литвиненка. Разом з Литвиненком під "роздачу" попав отруєний президент Ющенко і тимчасово не отруєний майор Мельниченко.

Повна картина "вірнопідданого сексу по російськи" :
http://lovemix.ru/showthread.php?t=5990

Відповіді

 • 2006.12.11 | один_козак

  Юна гебня варта своїх дідусів.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.11 | Мартинюк

   Та ні - думаю просто бояться за місце модератора

   Так мені видалося що там добропослушно "відмітилися" всі місцеві модератори. А раз бояться за місце значить за нього платять...
   Друге боюся що то вже почала працювати та "фірма", якій американці довірили цноту російськомовного інтернету. А хто краще захистить цю цноту від спеців ФСБ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua