МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ніхто в цьому не винуватий

12/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Одним із головних факторів, які негативно впливають на моральне обличчя українських солдат, є демонстрація по українському ТБ серіалу „Солдати” – так >інтерпретував сайт „Корреспондент.Нет” заяву полковника в запасі Віктора Яцини.

Кілька годин тому Яцина, голова асоціації „Кадетська співдружність” заявив, що під час візиту у військову частину „Десна”, де кілька тижнів тому убили новобранця, „один солдатик” повідомив йому наступне – „цьому вони вчаться з телевізора”.

„Солдати в захопленні від ганебного серіалу, який провокує дідовщину і дебілізм”, - додав полковник.

Глибокодумність висновків полковника в запасі вражає. „Солдати”, звичайно, не інтелектуальний продукт, але він аж ніяк не є головною причиною негативного впливу на моральне обличчя українських солдат. Щоб у „Десні” не було дідовщини, не треба шукати „зовнішнього ворога” чи забирати з народознавчих світлиць телевізори.

„Майдан” уповноважений нагадати давно відому істину – моральне обличчя солдат залежить в першу чергу від морального обличчя офіцерів. Офіцерів та вищих чинів зокрема.

І влади загалом.

Відповіді

 • 2006.12.14 | Orysja

  Re: Ніхто в цьому не винуватий

  Панове, прокоментувавши таким чином заяву цього офіцера ви довели, що серіалу не бачили. А ось я з ним згодна. Цей "інтелектуальний продукт" дістався мені на двох дисках (два перших сезони) від знайомої, коли я їх пожалілась, що буду декілька днів робити дуже марудну роботу на комп"ютері. Ну, включила. По-перше, там, здається, закладений якийсь 25 кадр, бо до вечора я від нього відірватися не могла, ще спасибі що роботу зробила. Ранком згадала вчорашнє, і вжахнулася. Я не великйи спец по російських серіалах, та й американщину дивлюсь не часто, тому мені тяжко судити. Але мені ніколи не доводилося бачити фільму більш аморального в плені людських стосунків (така собі духовна порнографія) і загалом більш гидкого. Дехто з моїх колег каже, що "Бригада" - ще гірший, але того я в очі не бачила.
  Взагалі, з цим імперським продуктом, який привчає людей до приниження їхньої гідності, недотримання елементарних людських свобод і т.д. треба кінчати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.14 | Українець, громадянин України

   Re: Ніхто в цьому не винуватий

   > Взагалі, з цим імперським продуктом, який привчає людей до приниження їхньої гідності, недотримання елементарних людських свобод і т.д. треба кінчати.

   Та ні до чого поганого (як і доброго) він, ІМХО, не привчає. Так, дешеве мило. Коли ходиш повз телевізор можна одним оком подивитися і забути. А щодо проблем в армії, так вони вже точно не від серіалів.

   Я взагалі (хоча в армії не служив, може я не правий) вважав, що занадто там все прикрашено, в житті все набагато гірше, з чим дійсно треба якось кінчати, але як? Хто зараз іде в армію служити? Хто там лишився з офіцерів?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.14 | Українець, громадянин України

    Re: Ніхто в цьому не винуватий

    І починається це задовго до армії, ще в школі. Навіть в мої часи були з тим проблеми, а зараз іноді як дивишся на деяких теперішніх "діток", чесно кажучи хочеться їх повбивати малими, щоб вони не виросли в те, в що вони виростуть і якими вони підуть в туж армію.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua