МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЦУШКО РОЗБУШУВАВСЯ - епідемія лікарняних в МВС ;)

12/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Останні повідомлення засобів масової інформації щодо стану здоров`я високих посадових осіб міліції змушують вітчизняних лікарів бити на сполох. За словами почесного Президента Асоціації головних лікарів відомчих закладів охорони здоров`я ім. Св. Феофанії Печерської "АГЛІВОЗ" Світлани Мещерєвської, останній тиждень виявився для медичних працівників доволі напруженим, адже значно збільшилась кількість звернень за медичною допомогою саме представників міліцейського генералітету: "Щодня ми ставимо на облік кілька десятків керівників департаментів, відділів Міністерства внутрішніх справ. Звичайно, усі вони мають досить поважний статус в міліції - усі полковники, генерали, і тому, навіть якщо ми не знаходимо якихось вагомих підстав для встановлення певного діагнозу, мусимо зважати й на психологічний стан та на обставини, про які говорять пацієнти".

С.Мещерєвська зазначає також, що у час, коли у природі спостерігається навіть не зниження, а перепад температур, людський організм просто не встигає перебудуватись. І, як наслідок, захворіти можуть не лише люди з послабленим здоров`ям, а й ті хто вважає себе цілком загартованим до будь-яких змін.

Мещеревська не виключає й психологічних аспектів появи захворювань: "Звичайно, багатьом людям притаманна надзвичайна вразливість до подій, що відбуваються у політичному житті країни. Людина, яка надто багато переживає з приводу того чи іншого призначення, немов задає організму програму дій - і він діє на розлад. Найбільш притаманним побічним діагнозом в усіх випадках звернень до нас слід відзначити ендогенну депресію. Пік загострень її припадає зазвичай на весну, але бувають, як бачимо, і виключення. Підключаємо психіатрів, проводимо соціально-реабілітаційні заходи та адекватне лікування таких станів".

До порад лікаря, звичайно, слід прислухатись. Коли інтерв`ю готувалось до друку, стрічка новин принесла повідомлення про ще одну жертву епідемії. Але в цьому випадку, схоже, без політики не обійшлось. Лідія Поречкіна, перебуваючи на лікарняному, була звільнена з посади заступника міністра, повідомляє прес-служба "Нашої України". "Підстав для мого звільнення не було ніяких, - говорить Л.Поречкіна. - Я не збираюсь писати заяву стосовно звільнення не тому, що тримаюсь за посаду, просто в мене душа болить, що ми так багато не встигли зробити".

Ми знову зв`язались з С.Мещеревською, і вона по телефону майже розвіяла наші сумніви щодо політичного аспекту та заперечила зв`язок якихось кадрових змін у МВС зі статистичним збільшенням звернень до лікарів у Києві: "Ніякого прямого зв`язку тут ми не вбачаємо. Принаймні, за нашими даними, та сама патологія спостерігається і в деяких інших регіонах. Керівники Львівського та Івано-Франківського УМВС теж перебувають на лікарняному, може там десь хто ще. Але, гадаю, це пов`язано з тим, про що я вже говорила: у природі спостерігаються температурні перепади, а для цього регіону в цю пору року вже починається курортний гірськолижний сезон. Тож не дивно, що й організм так реагує".

"Я б рекомендувала усім, особливо тим, хто виконує якісь керівні функції, що не дозволяють "відлежатись" вдома, більше вживати вітамінів, дещо відкоригувати звичний стиль життя, - говорить Світлана Мещерєвська. - Для профілактики зараження ГРВІ слід уникати поїздок у громадському транспорті - маршрутних таксі та метро, дотримуватись елементарних правил перестороги".

Відповіді

 • 2006.12.14 | Король Выктор Миколайович

  Re: ЦУШКО РОЗБУШУВАВСЯ - епідемія лікарняних в МВС ;)

  все правильно,так було 2 роки назад ,коли я з Порошенко розганяв невдах генералів з МВС,вони всі тоді пішли по лікарняних ,потім судилися та сьогодняшні керівники так само будуть робити,це вічний прцес,ніхто з міліціі по-доборому ще не пішов,всі ображені та викинуті із системи,яка іх використала
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.14 | дідусь

   Re: ЦУШКО РОЗБУШУВАВСЯ - епідемія лікарняних в МВС ;)

   В страрі совєцькі часи у партаботніков це називалось - "лечь на сохранение" :)
  • 2006.12.17 | Михайло Свистович

   Вікторе Миколайовичу, в мене до Вас питання

   Король Выктор Миколайович пише:
   > все правильно,так було 2 роки назад ,коли я з Порошенко розганяв невдах генералів з МВС,вони всі тоді пішли по лікарняних ,потім судилися

   Чому ж не були розігнані ті генерали та мсенші чини, які до перемоги Помаранчевої революції чинили репресії проти опозиції, а деякі навіть отримали підвищення?

   > та сьогодняшні керівники так само будуть робити

   Не думаю, що сьогоднішні будуть судитися. Це з помаранчевими судитися було легко, а в синьо-білих розмова коротка. Ще ніхто з розігнаних синьо-білими чиновників (окрім Тарасюка), здається, не судився.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua