МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Цукрова справа” омилася кровю.

12/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
За невияснених обставин загинув слідчий Одеської прокуратури Юрій Пеков, який розлідував факти кримінального привласнення цукру державного підприємства „Укрспецпостач”. „ Майдан-Інформ” вже писав про намагання групи аферистів привласнити нерозмитнений цукор ДП „Укрспецпостач”, який залишився в нього після успішного виконання знаменитої цукрової програми уряду Тимошенко у 1995 році.

Старший слідчий спеціального відділу Одеської прокуратури Юрій Пеков загинув в атомобільній аварії вночі з 12 на 13 грудня, повертаючись з Києва до Одеси після службового відрядження . Він займався випадками особливо безцеремонного пограбування складів та вагонів з цукром та його контрабандного продажу на ринках одеси.

Користуючись хаосом, спричиненим політичними інтригами навколо „цукрової справи” та її основного оператора ДП „Укрспецпостач” , підприємливі махінатори , які зосередилися навколо Одеського припортового цукрозаводу, намагаються привласнити велику партію нерозмитнененого цукру, реалізація якого була зупинена після завершення „цукрової програми”. Цей цукор закуплений за кошт „Нафтогазу України” і в наслідок призупинння програми може бути проданим лише за межами України, і лише після цього „Нафтогаз” може отримтати виділені ним колись кошти. Однак група зловмисників , яких за даним „Майдан-Інформу” об”єднує колишня спільна робота в Харківському КДБ та СБУ, використовує всі засоби аби перешкодити продажі цього цукру за кордон і привласнити товарні запаси вартістю у декілька мільйонів долларів. Внаслідок бездіяльності або прямого потурання правохоронних та митних органів декілька тисяч тонн цукру вже незаконно, тобто контрабандно, продано на внутрішньому ринку України.

Під шумок останніх політичних подій аферисти в чергове активізували свої дії - з Одеси знову повідомляють про відновлення таємного вивезення цукру. Ці ж самі джерела твердять що група „цукрорейдерів” зуміла впровадити своїх людей у вище керівництво Державного комітету по матеріальних ресурсах України, в підпорядкування якого входить ДП „Укрспецпостач”. Ці люди повинні зняти перешкоди для привласнення і контрабандного розпродажу цукрових запасів ДП „Укрспецпостач”

Відповіді

 • 2006.12.17 | stefan

  Re: „Цукрова справа” омилася кровю.

  Чому не зробити з цього питання прямий запит панові Міністру ВС Цушко?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.19 | BIO

   Слідчого вбили - де фамілії тих хто заказав, га Майдан-ІНФОРМ ?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua