МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І знову наша дійсність перевершує фантазію

12/15/2006 | Раціо
Голова фракції Партії регіонів Мукачівської міськради Роберт Іванчо побив учительку хореографії в Мукачівській гімназії.
[...]
Депутат Іванчо є членом комісії Мукачівської міськради із законності та правопорядку, охорони прав та свобод громадян, депутатської етики.

http://www.pravda.com.ua/news/2006/12/15/52396.htm

Відповіді

  • 2006.12.15 | igorg

    То й що в цьому дивного ? Просто у Вас

    дуже бідна фантазія. А в регіоналів багата :). Це нова форма етичного і естетичного виховання підростаючого покоління. У більшовиків вчаться: морально все, що на користь СПРАВІ. Щоб росли не лохами, а прємьєрами і проффесорами. Ось їх земляк, Нестор, як у люди вийшов?
    В мене однокласник, що людей грабував став поважним бізнесменом і також разом із ПРУ. А нещодавно у гімназію, де навчаються мої діти теж депутати завітали. Школярів, звісно поставили їх із жартами зустрічати (якесь свято було). Так ПРУшник позолотив школярці ручку на 200 грн, на морозиво :). Знай наших! 0.5 мінімальної зарплатні, щоб орієнтувалася, хто до них прийшов :). У 8-му класі два однокласники вкрали ключі в однокласників й пограбували трійку квартир. Брали лише готівку. Потім аналогічно депутату, від щедрот роздавали: "у меня батяня крутой, мне тищи дает!". Так, що Вам із вашою фантазією ....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua