МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вимальовується ціна призначення Хорошковського в РНБОУ

12/16/2006 | samopal
Виконувачем обов’язків генерального продюсера каналу «Інтер» тимчасово призначений Сергій Дем’янчук. Про це повідомляє сайт «МедіаБізнес».

14 грудня «Телекритика» опублікувала інформацію про те, що голова правління телеканалу «Інтер» Сергій Старицький та генеральний продюсер каналу Леонід Мазор пішли у відпустку з подальшим звільненням. Сергій Старицький, за словами його секретаря, «не виявив бажання будь-що казати» з цього приводу. У приймальній голови правління каналу «Інтер» та прес-службі каналу «Медіабізнесу» підтвердили, що панове Старицький і Мазор перебувають у відпустці. Прес-служба також повідомила, що термін контракту між «Інтером» та Леонідом Мазором спливає 31 грудня.

Пан Мазор також відмовився коментувати ситуацію. «У мене немає часу розмовляти з цього приводу, - сказав він. – Я зараз відлітаю до Москви і повернусь наступного тижня».

З джерел, близьких до телеканалу, «МедіаБізнесу» стало відомо, що виконувачем обов’язків генерального продюсера каналу вже призначений Сергій Дем’янчук, який з листопада 2006 року обіймав посаду заступника генпродюсера каналу з питань маркетингу. Раніше Дем’янчук очолював відділ маркетингу каналу «1+1». Сергій Дем’янчук підтвердив факт свого призначенню, але, за його словами, виконуватиме обов’язки генпродюсера він від 1 до 2 місяців, а після призначення нового генпродюсера повернеться до виконання попередніх обов’язків.

Нагадаємо, що Сергій Старицький був призначений на посаду в січні 2005 року, Леонід Мазор – у березні 2006 року.

Тим часом поширюються чутки, згідно з якими фактичний власник каналу Валерій Хорошковський продав канал "Інтер" Індустріальному Союзу Донбасу, співвласник якого Віталій Гайдук працює секретарем РНБОУ, а власне Хорошковського нещодавно було призначено його першим заступником. Відтак є підстави вважати, каже джерело "Оглядача", що призначення Хорошковського є елементом в операції із зміни власника провідного каналу країни.

Днями пілся кількарічної паузи на каналі бачили його колишнього керівника Олександра Зічненка, який нещодавно став радником Віктора Ющенка і, за даними нашого джерела, буде куратором каналу, а, можливо, і його офіційною першою особою.

Також, за даними джерела, генеральним продюсером "Інтеру" буде призначено Ганну Безлюдну, яка зараз працює генеральним продюсером телеканалів К1 та К2, котрі контролюються Дмитром Фірташем, одним із співвласників "Росукренерго".

Призначення Хорошковського першим заступником секретаря РНБОУ відбулося, незважаючи на його тісний зв'язок із російським олігархом Абрамовим, наближеним до Кремля.
---------------------------------------------------------------------
http://www.obozrevatel.com/news/2006/12/16/149142.htm

НУ, слухи слухами, але мені, наприклад, цікаво, яку роль у цій усій "трипільській катавасії" грає пан Зінченко.

Відповіді

  • 2006.12.16 | Hoja_Nasreddin

    Re: Вимальовується ціна призначення Хорошковського в РНБОУ

    Ми фактично одночасно "опублікували" цю новину на Майдані. Оскільки в мене без власних коментарів, то я свою скасовую. Хіба повторю питання у заголовку:
    То хто у нас в біса обіймає посаду президента України?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua