МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віртуальності

12/17/2006 | Олександр Северин
1. Віртуальність перша.

Якісь шахраї-бузувіри віртуозно підробляють біблійний текст, зазначаючи в ньому, що з Юдою (а був тоді сильний мороз) розплатилися не тридцятьма срібляниками, а, скажімо, позаяк з готівкою було кепсько, пластиковою карткою, емітованою банком, не чужим до одного донецького олігарха. Підробка є настільки майстерною, що за деякий час провідні Церкви змушені хором визнати канонічність новоявленого тексту. Другого дня шахраїв побиває Кара Небесна у вигляді непереборного бажання пити пиво "Сармат" діжками та тягати вулицями портрет Януковича, оповитий у біло-блакитну фофудью. Убоявшись і покаявшись, мерзотники зізнаються.
Але знаходиться розумник, котрий каже: "Порушення були. Але скасувати не можна, бо це означатиме фактичне скасування чинної Біблії, що нічим не передбачено і всіма заборонено".

2. Вітруальність друга.

Хтось (ну, наприклад щоб далеко не ходити - я, многогрішний) після сеансу проведеної на відтинку між станціями метро Академмістечко і Лісова тривалої медитації над останнім числом "Дзеркала Тижня", не лише відчуваю саторі у найкращих традиціях дзенських школ Сото і Ріндзай, але й отримую короткотривалу можливість навіювання у вселенських масштабах. Наступного дня терміново скликана Генеральна Асамблея ООН вносить до Загальної декларації прав людини невеличку правку, котра стосується єдино того, що відтепер на земній кулі права людини має тільки той, хто принаймні щотижнево робить на рахунок громадянина України О.Северина (номер рахунку такий-то...) невеличку посильну донацію. Отакоє от (с), як казала одна матрона. Потім навіювання розвіюються і все прогресивне людство, справедливо матюкаючи гр-на України О.Северина, вимагає тую правку скасувати, видерти сторінку і розвіяти попіл у напрямку скромного замешкання зазначеного громадянина (загальнолюдську йому дулю з маком!) у місті Києві.
Але знаходиться розумник, котрий каже: "Порушення були. Але скасувати не можна, бо це означатиме фактичне скасування чинної Декларації, що нічим не передбачено і всіма заборонено".

3. Віртуальність третя.

Масово отримавши в черговій тотальній бійці біля трибуни легкі і закриті, але разом з тим черепно-мозкові ушкодження, яко же і ушкодження кшталту психічного, 450 народних депутатів дружно голосують закон про зміни до Конституції, за яким замість реєстрації у сесійній залі кожен мандатоносець має поцілувати голову Верховної Ради у, скажімо так, не голову. Президент, заклопотаний польотом джмеля біля портрету козака Мамая або вибором кольору стрічки на чергову побрякеньку якомусь веселому і кмітливому маслякову, підмахує. А що йому? Відлежавшись у ліжечках, попивши валеріянки і омивши тілеса у теплих морях, мандатоносці отямлюються. Скасувати!
Але знаходиться розумник, котрий каже: "Порушення були. Але скасувати не можна, бо це означатиме фактичне скасування чинної Конституції, що нічим не передбачено і всіма заборонено".

4. Віртуальність четверта.
Більш того. Журналіст Сергій Рахманін, пишучи чергову статтю до "Дзеркала" на тему конституційного реформування, і знати не знає про те, що завдяки оперативно розглянутому-прийнятому-підписаному закону (див."Віртуальність третю") відтепер у Конституції прямим текстом записано: "Журналіст Сергій Рахманін має право писати тільки на парканах і тільки тексти, загальна кількість літер у яких не перевищує 3-х (трьох)".

Справедливо обурений журналіст Рахманін відкриває рота, щоби висловити все, що він про це думає і....голосом розумника, зазначеного у п. 1, 2 та 3 вище, несподівано для себе каже: "Порушення були. Але скасувати не можна, бо це означатиме фактичне скасування чинної Конституції, що нічим не передбачено і всіма заборонено".

І от я питаю, після цього журналіст Рахманін, зливаючись, на жаль ("я участвую в хору - все орут і я ору"), з невеликим але верескливим хором правових невігласів, все ще буде нам розповідати (див. число "Дзеркала Тижня" №48 від 16-22 грудня року Божого 2006), що "Порушення під час голосування за політреформу були. Але скасувати її не можна, бо це означатиме фактичне скасування чинної Конституції, що нічим не передбачено і всіма заборонено"? Ну-ну...Вільному - воля.

Наостаннє зауважу: останнім часом різноманітні та різнокольорові прибічники "рехворми" помітно занервували, що виявляється і в заявах і в текстах. І це громадянина, котрий верховенство права ставить вище за "доцільність", а "еліту" з її підкилимними домовленостями та підстольними ігрищами у "бутилочку" не ставить взагалі ні у що, не може не радувати. Лячно, рехворматори? Зачекайте.

Втім, шановного пана Рахманіна останній абзац не стосується. Без сумніву, він пише гарно, незаангажовано і щиро. Але іноді - дурниці.

Олександр Северин,к.ю.н.

Відповіді

 • 2006.12.17 | Пані

  Блискуче!

  Але я не думаю, що до адресата дійде... Навіть в такій дидактичній формі. Може, правда, до інших дійде...
 • 2006.12.17 | Адвокат ...

  Re: Віртуальності

 • 2006.12.17 | Предсказамус

  Отлично!

  А Рахманин в этих темах таки явно на работе. Помнится, как он рассказывал, почему нельзя распустить ВР перед назначением Януковича... И не только это.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.17 | дідусь

   Re: Отлично!

   Пан Северин робить маленький логічний подлог.
   Бо помилка в істинній Біблії то одне, а от якби вияснилось, що вся біблія прийняьта за неправильноюю процедурою (у пакеті із сатаною), давало б підстави визнати весь текс - сумнівним і нелегітимним.
   А яка ще підстава існує для скасування політреформи - лише процедурна - так зване пакетне голосування.
   Тому я порадив би пану Северину не займатись софізмом.

   І ще - а кому це пан Северин мріє повернути старі владні повноваження - Ющенку? - А навіщо вони йому - щоб від пасіки відволікали - чи щоб Івченко далі досрав Навтогаз (бо ще не встиг) і куми ще не нажились?
   Чи може для віктора Федоровича - який в 2009 (а бо й раніше) на білому коні вїде в президентьский палац.
   Бо якщо Ющенку повернуть Кучмині повноваження - то єдини що він зробить - це вкінець розчарує людей у помаранчевих ідеях і штовхне їх проголосувати за Віктора Федоровича.
   Так що дєрзайте робяти - Віктор Федорович скаже спасибі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.18 | 123

    Підстава - не лише пакетне голосування

    дідусь пише:
    > Пан Северин робить маленький логічний подлог.
    > Бо помилка в істинній Біблії то одне, а от якби вияснилось, що вся біблія прийняьта за неправильноюю процедурою (у пакеті із сатаною), давало б підстави визнати весь текс - сумнівним і нелегітимним.
    > А яка ще підстава існує для скасування політреформи - лише процедурна - так зване пакетне голосування.

    ІМХО вагомішою підставою є те, що проголосований у другому читанні проект відрізняється від того проекту, який після першого читання був схвалений Конституційним Судом.
   • 2006.12.18 | Предсказамус

    Мухи отдельно, колбаса отдельно.

    дідусь пише:
    > А яка ще підстава існує для скасування політреформи - лише процедурна - так зване пакетне голосування. Тому я порадив би пану Северину не займатись софізмом.
    Нарушение процедуры принятия изменений в Конституцию не только и не столько в пакетном голосовании. Процедура не выдержана практически полностью, из-за чего сейчас Конституция в вопросе веток власти стала полностью неработоспособной.

    > Бо якщо Ющенку повернуть Кучмині повноваження - то єдини що він зробить - це вкінець розчарує людей у помаранчевих ідеях і штовхне їх проголосувати за Віктора Федоровича. Так що дєрзайте робяти - Віктор Федорович скаже спасибі.
    Это совсем другой вопрос. Мы не говорим о той части статьи, где Рахманин спорит с политической целесообразностью отмены реформы. Там он, конечно, тоже передергивает, как заведенный, но это другая тема. Мы говорим о его утверждении "Нарушения в ходе голосования за политреформу имели место. Но отменить ее нельзя, потому что это означает фактическую отмену действующей Конституции, что ничем не предусмотрено и всеми запрещено." Это откровенное гонево, имеющее к праву такое же отношение, как СДПУ(о) к социал-демократии.
 • 2006.12.17 | Ґольдмунд

  Re: Реальності

  Рахманінов є фоб. Може у вужчому розумінні, ніж українофоб, але фобію він має і у кожній своїй статті боїться якбитоневийшлокраще.

  Азаров є Рахманінов є близькі і поєднані у цій унікальній фобії: якбитоневийшлокраще.

  Лікувати їх потрібно, а не допускати їх до публічного висвітлення якбитоневийшлокращечих думок.
 • 2006.12.17 | Надія

  Re: Віртуальності

  Журналіст Рахманін газетна проститутка-Дзеркало тижня довший час підспівувало Тимошенко. Тепер буде підспівувати Януковичу.
  Хто платить-для того співають.
  Біда в тому, що власники газети космополіти. Їм все одно за кого-лиш би платили.
 • 2006.12.17 | Hoja_Nasreddin

  Re: Віртуальності

  Якщо вже автор хоче сказати (чи каже) "Д", то випадало б перед тим сказати "А, Б, В".

  А: Якщо голосування 8 грудня щодо змін до Конституції було НЕЛЕГІТИМНИМ (а це визнають всі разом із Рахманіним включно), то відповідне голосування є нелегітимним у принципі. Отже це означає перевибори президента зокрема. Чи може існують голосування, які напівлегітимні а напів - ні :)

  Але знайдеться розумник, котрий скаже:
  >"Голосування нелегітимне. Але скасувати не можна, бо це означатиме фактичний розкол України, безвладдя, чергові вибори, чергові витрати, а тут зима. Ну скільки можна вибирати. Це недоцільно".

  Б: За законом (не знаю, чи він стосується Конституції чи тільки регламенту ВР), карточкою може голосувати ВИКЛЮЧНО її власник-депутат. Доцільним тут буде пропозиція Тимошенко щодо голосування "перстом".

  Але знайдеться розумник, котрий скаже:
  >"Порушення відбуваються. Але скасувати не можна, бо це означатиме фактичну нечинність переважної більшості законів. А це хаос".

  В: Відсутність депутата на сесії без поважної причини (хвороба, офіційно засвідчена, або відрядження, офіційно оформлене) вважається прогулом. Отже за наявності певної кількості цих прогулів депутат має бути позбавлений депутатства. Уявіть, скільки українців вешталося би Україною без роботи, якби вони відвідували її (роботу) так само акуратно, як і депутати. (ідеться очевидно не про telecommuting job).

  Але знайдеться розумник, котрий скаже:
  >"Порушення відбуваються. Але депутат має ще певні обов'язки перед виборцями (газ дорога тощо) і він тим займається у робочий час".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.18 | S.D.

   Re: Віртуальності

   Hoja_Nasreddin пише:

   > А: Якщо голосування 8 грудня щодо змін до Конституції було НЕЛЕГІТИМНИМ (а це визнають всі разом із Рахманіним включно), то відповідне голосування є нелегітимним у принципі. Отже це означає перевибори президента зокрема. Чи може існують голосування, які напівлегітимні а напів - ні :)
   Голосування може бути "нелегітимним" лише у випадку, якщо там були неправильно підраховані голоси, підроблені бюлетені і т.ін.

   Верховна Рада приймає рішення у вигляді законів, постанов тощо. Для кожного рішення є певна процедура. Голосування є одним із етапів таких процедур. Так ось,
   - легітимність голосування не є достатньою умовою для того визнання рішення легітимним;
   - нелегітимність рішення через недотримання певних вимог процедури не означає нелегітимність голосування.

   Все зрозуміло, або треба ще пояснень?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.18 | Hoja_Nasreddin

    Re: Віртуальності

    1.За Вашою логікою кожні вибори Є легітимними, і немає значення як відбувалося голосування.
    2.Коли я писав про голосування. я очевидно, мав на увазі саме ПРОЦЕДУРУ - включення до пакету того, що НЕ можна включати, недотримання процедури розгляду змін до конституції тощо. А не той факт,Ю що хтось натиснув не так чи не туди.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.19 | S.D.

     Щось у Вас з логікою не теє.

     Hoja_Nasreddin пише:
     > 1.За Вашою логікою кожні вибори Є легітимними, і немає значення як відбувалося голосування.

     Щось у Вас з логікою не теє. Ви вочевидь плутаєте "голосування" та "прийняття закону", "голосування" та "вибори. Це абсолютно різні речі.

     Я писав:
     > - легітимність голосування не є достатньою умовою для того визнання рішення легітимним;
     > - нелегітимність рішення через недотримання певних вимог процедури не означає нелегітимність голосування.

     Стосовно виборів депутатів можна казати, що навіть при повністю "чистому" (легітимному) голосуванні вибори можуть бути цілком незаконними - якщо порушення були на етапі реєстрації кандидатів або під час агітації. І якщо підсумки таких виборів будуть скасовані, то голосування залишиться легітимним. Наприклад, можна скасувати підсумки виборів мері міста, при тому з обранням депутатів міськради, а яких одночасно голосували, все буде добре.

     > 2.Коли я писав про голосування. я очевидно, мав на увазі саме ПРОЦЕДУРУ - включення до пакету того, що НЕ можна включати, недотримання процедури розгляду змін до конституції тощо. А не той факт, що хтось натиснув не так чи не туди.

     Що не так з процедурою прийняття рішення про переголосування третього туру?
 • 2006.12.18 | 123

  В тій статті ще й назва безграмотна

  Що для такого рівня газети - соромно...

  Теорія зветься "імовірностей", а не "імовірності"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.18 | vvkornilov

   Re: В тій статті ще й назва безграмотна

   На Рахманіна гнати -- марно. Йому-то, на відміну від псевдознавців законодавство, вірять і суди, і суспільства. Особисто у мене до нього антипатія, бо лібдемшиз, але поважати -- поважаю, на відміну від того ж Портнікова.

   Які там космополіти, газетою фактично володіє каламутний американський мафіозі (інакше як це про нього настільки мало відомо?!), який прикривається мостовими...

   а щодо теми, то

   Нічого ви хльопці із Конституцією не зробите, бо не влаштовує вона по-справжньому хіба ото канцеляристів. Та й те. Вже неозброєним оком бачити, що пасічник незабаром зійде зі сцени, на нього чека галубий матацикл, який увезе його по місцях бойової слави 40-х рр.

   А так -- уперед, 226 голосів у залі, КС, триста у залі і все окей! А відкатати назад ніхто вам не дасть.

   Ну, наприклад, прийдуть правоохоронці і заарештують (згідно рішення суду, того ж Шевченківського!) суддів КС, ну, за спробу здійснення держперевороту. Нехай потім доводять, що не планували, гиги.

   ----
   Щодо тих, хто знов вирішив що я -- корнілов і своєю дурістю зловживає...чого б це корнілов спілкувався українською?!

   Хоча, він тут, зрозуміло, і не пише, але читає. Це ж самий анекдот.

   Щодо обкомівського "запису", то це бредятіна. Та й як обкому можна взагалі вірити -- вже десь рік як припинив туди ходити, самий бруд проющенківський. Що й не дивно, оплачено пінєю, шорошем та бережовьским. Класний у них тандем останній рік, молодці.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.18 | Пані

    Re: В тій статті ще й назва безграмотна

    vvkornilov пише:

    > Щодо тих, хто знов вирішив що я -- корнілов і своєю дурістю зловживає...чого б це корнілов спілкувався українською?!

    Це ви Затуліну розповісте, коли будете звітувати за бабки.

    > Хоча, він тут, зрозуміло, і не пише, але читає. Це ж самий анекдот.

    Та ви у всіх ваших іпостасях - віртуальних та реальних - і є найкращий анекдот. Тільки я вас умоляю - лупу вилікуйте, а!!!
  • 2006.12.18 | Hoja_Nasreddin

   Re: В тій статті ще й назва безграмотна

   Якщо зовсіч точно, то "теорія ймовірностей".
   Але я не зрозумів, про яку назву йдеться - самого Рахманіна чи як?
   Так там назва виглядає так: "теорія НЕймовірності". А то вже не назва математичної галузі (чи навчального предмету)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.18 | Пані

    Як? Як?

    Він в мене що - спіонерів назву? Ой, щас впаду... Пішла читати ДТ.
   • 2006.12.18 | 123

    Re: В тій статті ще й назва безграмотна

    Hoja_Nasreddin пише:
    > Якщо зовсіч точно, то "теорія ймовірностей".
    > Але я не зрозумів, про яку назву йдеться - самого Рахманіна чи як?
    > Так там назва виглядає так: "теорія НЕймовірності". А то вже не назва математичної галузі (чи навчального предмету)

    Так, так. То я вночі проглючив - прочитав без "нє". Ще й відзначив - що Паніна стаття була зі "схожою" назвою :)
 • 2006.12.18 | Пані

  Все, Шоне, я тобі цього ніколи не прощу!!!

  Вноси правки в статтю і додавай про плагіат, а то ...

  Змішував ти автора з г..., пояснював все, а головне забув. Він же в мене банально спіонерив назву статті!!!! І хай тільки не каже, що не читає Майдан! Я знаю їх, як вони всі Майдан не читають....

  Сергій РАХМАНІН: ТЕОРІЯ НЕЙМОВІРНОСТІ
  http://www.zn.kiev.ua/nn/show/627/55393/
  16 - 22 Грудня 2006 року

  Наталка Зубар: Теорія не-ймовірності
  http://maidan.org.ua/static/mai/1164717028.html
  28 Листопада 2006

  Мені то не шкода, хай тирить, але... яка наглість, а? Зацініть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.18 | ОРИШКА

   Може плагіат, а може й ні, бо такий вираз

   сам на зуби проситься. Мій брат ще в школі таким виразом балувався, і на шкільному КВНі пісню співав про "теорію неймовірності".
   Тому, за назву автора може і не треба довбати. А ось за зміст - тут є місце дуелі.
  • 2006.12.18 | Sean

   Не заперечую, якщо ти наприкінці

   опусу додаси пару слів "від редакції" :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.18 | Пані

    Лом мені

    Краще я ще щось напишу, що знов піде гуляти мізками ... як ото зветься... еліти?
  • 2006.12.18 | Hoja_Nasreddin

   Re: Все, Шоне, я тобі цього ніколи не прощу!!!

   Розуміючи та усвідомлюючи всю глибину обурення, все ж таки вважаю, що то не є плагіат, БО: цей вислів я чув БЕЗЛІЧ разів від зовсім різних осіб, отже, скорше за все цей вислів уже давно став народним. І навряд чи відкопаємо винахідника.
 • 2006.12.18 | 121

  Re: Віртуальності

  Панове, а щоб ви сказали судді (звичайного суду чи то цивільного, чи господарського, чи кримінального), якби під час процесу цей суддя заявив, що він не буде застосовувати необхідну в данному випадку норму ЦПК, так як вважає її протиправною. Правильна відповідь для к.ю.н.: суддя не дає оцінку статті на предмет її законності, він саме за допомогою цієї статті має дати оцінку законності факту, події, вчинку, дії або бездіяльності. У нього є можливість апелювати через відповідні інституції до Конституційного Суду щодо відповідності данної статті нормам Конституції, або до ВР на прежмет необхідності відповідних змін. А поки стаття, що йому не подобається, є - він має на неї спиратися.
  Так і з конституційною реформою - судді КС можуть лише трактувати сттаті Конституції, а не ставити питання про скасування окремих її статей.
 • 2006.12.18 | 121

  Re: Віртуальності

  Любі хлопчики та дівчатка, не варто лаяти С.Рахманіна за напругу власного мозку, яка має бути при читанні його опусів. До речі, ЗН вдалося дуже точно змалювати психологічний портрет ВАЮ, ще до того як ми побачили.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.18 | Пані

   Re: Віртуальності

   121 пише:
   > Любі хлопчики та дівчатка, не варто лаяти С.Рахманіна за напругу власного мозку, яка має бути при читанні його опусів.

   Ви щось поплутали. Я його опус взагалі не читала. Що не завадило йому спіонерити в мене назву. Тему про випадкові співпадіння я відкидаю.

   І не треба власні когнітівні проблеми переводити на "любих хлопчиків та дівчаток". Це - не комільфо.
 • 2006.12.18 | BIO

  Все реально у віртуальності...

  Щоб вам всім так жилося, сидів ребе божий собі у останьому вагончику
  галубога метро, сканував втиху собі разом з правільними пацанами ВФ
  і тут підступна северина рука відкрутила стратегічний лівий болт
  на рейках у непевне майбутне цього безкінечно безпорадного темного
  як мамкина норка тонелю якраз на перегоні Безнадёга - Бєзпредел...

  Струс у +5 балів, оппассіанальне крещендо наче рєквієм Ріхтера - під
  зубний скрегіт тролів-охоронців з VIPсалону влітаю нафуй з цього дзєн-трансу
  неметафізичною тушкою у найближчий тюбінг і догола потрошені
  високовольтові дроти блискуче довершують локальний перформанс
  Апокаліпсісу сморідом пересмаженого курча в кремаційній агонії
  оскаженілого від чадного угару мегагриля...

  Яка счастлива була ця остання мить - у спалахах власної плоті я
  побачив чудо ВОСКРЕСІННЯ СПРАВЖНЬОІ ПУБЛІЦИСТИКИ яко блаженний
  світ у тому кінці Переходу, а ще напередодні, десь за -5 парсеко/сек
  до того, лениво гортаючи засалені матюками сторінки Майдану в голову
  довбала тіки йомайо мисля про те що ось вже і демо душки Рахманіна
  сакралізувалося у невітрувіально товстеньку платіжну картку
  і взагалі наш останній бронепотяг "Стальна Цицька" вже загнали як
  металобрухт прямо у пащю ахметовського краденого мартену спритні
  перевертні-польові дослідники протибіблійно зрадливого сенсу
  гуртового розпродажу САМОГО СВЯТОГА.

  Ні, не все ще виздохло в ірпінському лісі, тож пом"янить і мене незле
  брати після Перемоги, заспівайте гім...та Ви ж знаєте що мене ТАМ
  славно утішить...;) Йєс, йєс, римований ММ госпелізований під Сандея
  (що чорна пацючара - не чекала екстатичну до сліз проповідь у
  відповідь магичним воплям дудки-вудки протезованої у цивільний
  прикид муляжу мозку культі вуду на що нам рішуче натякає зомбі
  вічно вагітної дерибаном Кільки - вона вже пообіцяла завалити киян
  чорним кав"яром по саме останне бомжарне хайло чи то просто черговий
  чорний гумор від фірми - ферми по відкорму племінних вурдалаків?)

  ПС Пані, останне буде мабуть Вам попередження - Інь вже затягує у
  вир постнасолод, гомогейші, гендерогурії тут понабігли звідусиль - очи
  розбіглися по альковах тож - буду краток: відчепиться від корнілова -
  його СПРАВЖНЯ лупа є чудовим замінником тальку для припудрення
  зудячого отвору власних мізків після спілкування з фаллопотворами
  хренмлівськой євгенной інженерії - хай добуває ії й надалі і буде
  йому економія на ліках бо старість розуму це вам не молода дурість -
  це вже невиліковне навіть чудо-юдо-гамма-лезом.

  ППС Пан корнилов, то не бажаєте попрацювати штучною ***лупою в медіа-
  проєкті п. Портнікова чи гайда Вам до пристаркувато-просторікуватих
  гурій - тіх що завше знизу і недорого беруть за...базар. Відповідайте
  галубіним милом - сюди більш нічого з вашої помойки не долетить, тута справжня інформаційня дупа - ЖОДНОЇ онлайнкатастрофи за світовий
  рік, все так правильно та справедливо що всі праведники вмирають
  від звуків киплячого життя у підвальних термах - така заздрість
  нехороша, Ви ж їх души розумієте, Ви ж є спєць помучити цноту муму...

  Б. Рахман + Інь = кохайтеся дівки - дони (вправи з негебрєйської
  алгебри краще виконувати завчасно вдома тоді Вчитель може поставити
  навіть і 5+)
 • 2006.12.18 | 121

  Re: Віртуальності

  А мои посты не прошли?
 • 2006.12.19 | 121

  Re: Віртуальності

  Шановна Пані! Історії науки відомі не поодинокі випадки одночасного прозріння і створення нового знання. Дуже часто це приводоло до "смертельної" ворожнечі. Проте є і інші випадки: Енріко Фермі у докладі на врченні Нобілевської премії сказав, що частину вирішених ним задач, за які він одержував премію, задовго до нього у більш загальному вигляді вирішив Джозайя Уіллард Гіббс.
  До речі, Нобілевської премії Гіббс не отримав, проте сьогодні він вважається одним з самих видатних вчених за історю людства.
  Давайте будем тягнутися зо всих сил до таких як Фермі і Гіббс.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua