МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полтава: Мітинг проти дій уряду Януковича

12/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
В Полтаві відбулася акція, організована Координаційною радою ветеранів силових структур. На площу біля Полтавської облдержадміністрації у п'ятницю о 13:00 вийшло кілька сотень пенсіонерів МО, СБУ, МВС і інших відомств. Відставники протестували проти рішення Кабміну про передачу їхніх пенсійних справ у Пенсійний фонд та початку виплати їм пенсій з 1 січня 2007 року з «загального казана» - Пенсійного фонду України. До цього ветерани силових структур одержували пенсії через військкомати.


Адже після прийняття Постанови Кабміну, пенсії їм будуть платити як «простим» цивільним пенсіонерам. Така ситуація, говорили на мітингу, може зруйнувати добре налагоджений механізм виплати пенсій ветеранам силових структур, внести сум'яття й плутанину, особливо в перші місяці кабмінівської «реформи». Тим часом у Полтавському міському військкоматі в прийомний день вибудовуються багатосотенні черги з пенсіонерів, яких зобов'язали принести в пенсійний відділ військкомату ксерокопії паспорта й довідки з ідентифікаційним кодом, оскільки військкомат почав передачу пенсійних справ в «цивільний» Пенсійний фонд, - повідомляє ІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

 • 2006.12.17 | сябр

  Re: Полтава: Мітинг проти дій уряду Януковича

  как ни странно, но я поддерживаю правительство. чем вояки лучше трудовых пенсионеров-тех, кто всю жизнь их кормил!
 • 2006.12.17 | maks88

  Re: Полтава: Мітинг проти дій уряду Януковича

  Такі, мітинги повинні бути організовані по всій території України. В них повинні брати участь не тільки пенсіонери МВС,МО і інші громадяни, які проти уряду Януковича та Антикризової коаліції.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.17 | Забойщик

   Вопросик......

   И кому ж це вони "повинні"??? ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua