МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Москва, покайся !

12/18/2006 | Майдан-ІНФОРМ
З нагоди візиту в Україну "ВолодимВолодим" © від Російської Федерації вимагають покаяння. Подаємо заяву прес-служби ВО "Свобода", отриману "Майдан-Інформом":


МОСКВА, ПОКАЙСЯ!

21 грудня 2006 року о 12-00 патріотичні партії та організації проведуть пікетування посольства Російської Федерації (м. Київ, Повітрофлотський пр., 27).

В переддень візиту президента РФ Владіміра Путіна в Україну українські
патріоти нагадають «північному сусіду», що Верховна Рада України законом визнала Голодомор 1932-33 рр. геноцидом Української нації і на часі засудження натхненників та організаторів того безпрецедентного планомірного винищення нашого народу, що за оцінками експертів кількість жертв московської окупації України у ХХ столітті сягає понад 20,5 мільйонів мертвих українців, що злочини Кремля проти українців затьмарюють усі інші злочини проти людства, що публічне заперечення Голодомору відповідно до Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні» є наругою над пам'яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу і є протиправним.

Відтак, головною передумовою розвитку добросусідських україно-російських взаємин є публічне визнання провини перед Українською нацією з боку керівництва Російської Федерації та відмова Москви від імперської політики.

Очевидно, нагодою для такого покаяння має стати візит президента Російської Федерації В. Путіна до України, запланований на 22 грудня цього року.

Учасники пікету передадуть до посольства РФ вимоги щодо визнання Російською Федерацією Голодомору 1932-33 рр. геноцидом Української нації, здійсненим за наказом Кремля.

*МОСКВА ПОВИННА ПОКАЯТИСЯ!*

*ПУТІН МУСИТЬ ВИБАЧИТИСЯ ЗА ГЕНОЦИД УКРАЇНЦІВ У ХХ СТОЛІТТІ!***

Прес-служба ВО «Свобода»

Відповіді

 • 2006.12.18 | harnack

  Re: МосквО, покайся ! Чи то: Масква, пакайся!

 • 2006.12.18 | Предсказамус

  У Партии любителей пива по этому поводу нет заявлений? Жаль.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.18 | harnack

   Re: У Партии любителей пива по этому поводу нет заявлений? Жаль.

   Питання гріховності та покаяння Рассєєю дебатувалось уже на вражих форумах:
   http://forum.pravda.com.ua/read.php?4,615878,617079#msg-617079

   Дещо звідтам:
   Ось уривок із статті дочки Хрущова із Вашингтон Поста, з нагоди 50-річчя секретної промови Хрущова. Цікаве останнє речення: "never to fully repent of its sins" - непокаянність окаянної Росії...

   Why Russia Still Loves Stalin

   By Nina L. Khrushcheva
   Sunday, February 12, 2006; Page B03

   Khrushchev's critics consider the collapse of the Soviet Union to be as much his fault as Mikhail Gorbachev's or Yeltsin's. The fall of the communist system didn't exactly seamlessly usher in democracy, despite people's expectations. Russians were in such a hurry to get rid of the negative burdens of the Soviet regime that they got rid of everything positive, too. In a sweeping negation (much like Khrushchev's denunciation of Stalin), they were told that the nearly century-long Soviet period had been completely useless. The 1990s refused to recognize the communist era -- which had indeed brought Russia oppression, but also industrialization, educational growth, near-universal literacy, victory in World War II, science and space developments. This tendency to dismiss the past, never to fully repent of its sins, is common in Russian history, and it allows for a film of nostalgia to take hold.

   http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2006/02/11/AR2006021100845.html?sub=AR
 • 2006.12.19 | Надія БАнчик

  Re: Москва, покайся !

  Треба не показово "покаятися", а всебічно усвідомити, що імперсько-мафіозна політика вчорашніх і сьогоднішніх господарів Кремля-Луб'янки веде до історичного провалля і Україну, і саму Росію. На мій погляд, демонструвати дуже було б корисно, проте не перетворити б це у пустопорожній ритуал типу "Москва, покайся". Такий примітивний хід лише закріпить сьогоднішні політичні "ходи" луб'янських господарів Кремля. Від Москви треба вимагати, насамперед, припинення сьогоднішніх злочинів: відмови від газонафтової війни з Україною та Грузією, від шантажу (навіть вже сягнув ядерного рівня у країні НАТО - Англії!!!) та від винищення чеченців - бо корені йдуть саме туди, звідти почався контрнаступ наступників КДБ на кволу напівдеморатію єльцинської РФ, і звідти, ніби метастази, простягаються нитки злочинів по всьому світу. Насамперед, в Україну.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.19 | Зверопупс

   Re:Подстрочный перевод Насти банчика

   " Від Москви треба вимагати, насамперед, припинення сьогоднішніх злочинів: відмови від газонафтової війни з Україною та Грузією, від шантажу (навіть вже сягнув ядерного рівня у країні НАТО - Англії!!!) та від винищення чеченців - бо корені йдуть саме туди, звідти почався контрнаступ наступників КДБ на кволу напівдеморатію єльцинської РФ, і звідти, ніби метастази, простягаються нитки злочинів по всьому світу. Насамперед, в Україну."
   Перевод:
   "Москали, отдайте на халяву газ нам и Сааке, мы хотим и впредь пользоваться им за копейки, при этом плюя вам в хари.Примиритесь так же с существованием гнезда бандитов и убийц в вашей стране, потому что борьба с ними - это показатель того, что вы становитесь сильными.Не трогайте чеченцев, пусть все остальные члены вашей ненавистной нам федерации учуют вашу слабость и разбегутся на удельные княжества. Мы ведь так мало от вас хотим - просто хотим, чтобы на карте мира не было России."
   Настя, ты совсем не наглая, ты просто умная.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.19 | Rus36

    В точку.

 • 2006.12.19 | vvkornilov

  Re: Москва, покайся !

  до історичного провалля і Україну, і саму Росію.

  - У вас комплекс меншовартості? Україну давнесенько ніхто і нікуди не веде. Хіба от Ющенко до НАТО.

  Від Москви треба вимагати, насамперед, припинення сьогоднішніх злочинів:

  відмови від газонафтової війни з Україною та Грузією

  - та де ж війна? Це або несвідомий прорахунок, або свідомий злочин Олексія Івченко та Віктора Ющенко. Факт доведений. Нехай вони і стають на коліна перед українським народом, що, вірю, обов-язково відбудеться і дуже незабаром. Хіба що втечуть, сараки.

  Щодо фейлд стейт Грузії, то не треба бути нахабами. Питання інше -- чого ж це "незалежний" президент Саакашвілі не зміг придбати іранського газу? Отож-бо і воно. Не можна бути політичною шльондрою, ось чому.


  від шантажу (навіть вже сягнув ядерного рівня у країні НАТО - Англії!!!)

  - ойойой, давайте будемо хвилюватися за Англію? Це ще м-якесенько, Челсі теж газом опалюється:))) А НАТО, Англія...виростайте вже з коротких штанців, Захід пройшов свій зеніт у 98 році і все більше підпадає під вплиіи інших сил, тієї ж Росії, яка скупає Європу. І правильно робить! Половина населення -- зажирілі дегенерати, нездатні до розмноження, інша половина -- емігранти, які років через 10-15 втягнуть Європу до міжусобиці між своїми метрополіями і дряхлим "Заходом".

  А була б Україна свідомою і не-меншовартою, ніяких Молдов із Трансністріями вже б поряд не було, Кавказ був би під нашим контролем, Білорусь -- у союзниках, а Росія би пукнути боялась, бо труба перекривалася б (хоч і на три-чотири дні) "легким дотиком руки"...


  та від винищення чеченців -

  - ой, хіба? Щось одні в Москві, інші в Лондоні, треті вдома спокійнесенько "будують мирне життя"...

  -бо корені йдуть саме туди, звідти почався контрнаступ наступників КДБ на кволу напівдеморатію єльцинської РФ, і звідти, ніби метастази, простягаються нитки злочинів по всьому світу. Насамперед, в Україну (тут треба одягти маску і рикнути "уугггррррр...")

  -яка майже природня паранойя, оплачена якимось із численних Хрідом Хаусів, може навіть і не зараз, і не кешем, але у принципі брєдятіна стара, вже років тридцять як втовкмачується у м-які черепи українців "пасторального типу".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.20 | Soft

   Москва должна быть разрушена, так как город проклятых!

  • 2006.12.21 | harnack

   Знеукраїнена Маломосковіє - покайся!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua