МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Януковці реабілітують Серьогу Підрахуя

12/19/2006 | chornogora
http://ll-media.info/cgi-bin/viewnws.cgi?nws=200612190920

Це значить - невдовзі мі отримаємо "нелегітимного" Ющенка

Відповіді

 • 2006.12.19 | BIO

  Re: Януковці реабілітують Серьогу Підрахуя

  Ці хронікєри невдовзі відмотають плівку аж до Майдану -
  цікаво де тепер зупиняться вантажівки з ОМОНом і чи
  зупиниться хтось взагалі...
 • 2006.12.19 | Abbot

  Re: Януковці реабілітують Серьогу Підрахуя

  ...і нелегітимну Верховну Зраду.
 • 2006.12.19 | Hoja_Nasreddin

  Re: Януковці реабілітують Серьогу Підрахуя

  Легітимність Ющенка та легітимність Януковича - то сполучені посудини.
  Ви про ківалова? А де мають бути і як давно (казьонний дім) чечетов, кучма, медведчук, клюєв, список можна продовжити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.19 | samopal

   Re: Януковці реабілітують Серьогу Підрахуя

   Hoja_Nasreddin пише:
   А де мають бути і як давно (казьонний дім) чечетов, кучма, медведчук, клюєв, список можна продовжити.

   НУ, як де? У широкій коаліції. Щоб допомогать розкручувать стабілізацію... Хіба ж не за це "ми всі стояли на майданах"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.20 | Hoja_Nasreddin

    Re: Януковці реабілітують Серьогу Підрахуя

    Самопале, не зважаючи на бажаного гостя Святого Миколая - мене на жарти не тягне, якщо йдеться про питання ківалова і наволочі подібної.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.20 | samopal

     А де Ви тут бачите жарти?

     Бандити - у тюрмах (Луценко два роки "старався". а йому якась "дивна" прокуратура все "заважала" та й "заважала"). Дімакратія - бйот ключьом. Може тепер усі будуть жахатися цинічному порушенню якогось універсала? Та ще й з oбуренням заявляти "НУ хіба ж ТАК можна?!!". Ви й справді вважаєте, що Ківалов - то найбільша загроза?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.20 | Hoja_Nasreddin

      Re: А де Ви тут бачите жарти?

      1.Про Луценка вже ся висловлював. Різкіше за вас.
      2.Мені просто здалося, що Ви якось легковажно до цього факту постввилися. Тільки всього. Бо мені щось "нерадісно" від таких повідомлень. Буквально ПРдуни захоплюють геть усі висоти. Отже СЕРЙОЗНО готуються до війни.
      3.Ківалов сам по собу хрунь тупоголовий - варто лишень на нього поглянути. Але то - черговий аргумент у ДІЯХ ПРдунів. І мені це не до вподоби. Бо той, що має пильнувати, тішиться довоєнним моцоциклом, йо..йо..ма..
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.20 | samopal

       Той, хто має...

       Hoja_Nasreddin пише:
       Бо той, що має пильнувати, тішиться довоєнним моцоциклом, йо..йо..ма..

       Той, хто має що пильнувати, - пильнує. Своє. Перш за все - своє “сєдаліщє”. Щоб "бува чого не вийшло". Ви лиш погляньте, яка істерика у "патрійотів", хоча вони захищають зрадників та брехунів. А ще за якийсь час закликатимуть до "спротиву", лиш для того щоб на десятки рокiв "закопати" цю думку. Чи з них мо' хто покаявся та сказав: “ вибачте люди, хірню спороли, купились на дешеві лозунги та дорогий газ…”?
       А той, що мав оте болото зарівняти, тепер у ньому розводить сракожабів...

       Цей текстик я написав перед обідом. Потім подумав, що може трохи різкувато, хоч ситуація така, що вже не до політесу. І відклав...

       -----------------------------------------------------------------

       Коли дивлюсь, аж виступає екс-міністр “тюрем”, та ще й з анонсом створення якоїсь самооборони. Від кого,- від тих, хто йому квіти на “дємбєль” дарував, чи може від тих, кому він пістолети пороздавав? І одні, і другі ще й досі, в основному, - “влада”. А пан “лідєр” вже разок організовував “спротив”. Потім давав свідчення, а інші – сиділи за гратами… До речі, він зі своєї соціалістичної тусовки “послідовників Іуди” вийшов (хочa б на знак протесту), чи лиш “призупинив членство”? Він же ж ніби-то там десь у якийсь мандатий список проліз. А якщо не вийшов, то проти чого “спротив”, проти “незбалансованого” підвищення тарифів, і тільки? А проти “невідомокимпризначеної” прокуратури? А мо’ він, після двох років “успішної роботи” вирішив самооборонятися від “кучмізму”?

       На “протилежному фланзі” теж відбувається “злука гіроїв”. “Альпініст-прольотчик” Костенко урочисто підписує декларацію (добре, що хоч не мимурандум) з “невідомоким” (з огляду на сьогоднішнію виставу у КМ) Тарасюком.
       Правда, там якийсь заступник заступника чесно признався, що про об’єднання мова не йде, бо закон, бачте, “не дозволяє”. Але, каже, ми заявляєм про початок “рішучої підготовки” до виборів, котрі відбудуться усього за яких ЧОТИРИ РОКИ! О, мля, “бійці”. Просто “землю риють”...
       Це вони так поспішають випередити Турчинова, котрий теж анонсував укладання “пакту” з Рухом, принагідно відзначивши його дружнє голосування ЗА “Закон про опозицію”.

       А на інтернет-форумі тягнибоківської “Свободи” один “cвідомий”, рвонувши вишивану тільняху видав таке:
       “Українська Нація повністю і беззастережно підтримує необхідне і справедливе президентське вето на прийнятий ВР законопроект про державний бюджет України на 2007 рік, всіляко підтримує в цілому Президента України Віктора ЮЩЕНКА і його політику. Разом з тим Українська Нація різко засуджує ганебні політичні заяви лідера БЮТ Юлії ТИМОШЕНКО про "необхідність" подолання зазначеного вето Президента і те, що такий ворожий окупаційний кризовий бюджет нібито "кращій", ніж вето на відповідний антиконституційний закон.
       Такі антиукраїнські заяви лідерки БЮТ можуть свідчити про вдалий ганебний підкуп її і депутатів її фракції ворогами-окупантами України.
       Зважаючи на викладене, Українська Нація вважає, що якщо вето на закон про державний бюджет України на 2007 рік буде подолане, завдяки хоча б одному голосу від фракції БЮТ, Юлія ТИМОШЕНКО зрадить Українську Націю та Українську Державу. В такому випадку сама Юлія ТИМОШЕНКО візьме на себе всю свою частку солідарної (разом з ворогами-окупантами України) відповідальності за розвиток України в 2007 році. Аналогічна відповідальність буде стосуватися і всіх депутатів, які після такої зради перебуватимуть у фракції БЮТ.”

       (http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_1396.php)

       Я так розумію, що це цілком може бути і місцевий “персонаж” (з таким самим ніком). Якщо це так, то я хотів спмтати цього “патрійота” як він розцінює політику президента круглого столу щодо “широкої коаліції” та його епохальне патрійотичне призначення Януковича на посаду прім’єр-мінісра. Ваша “українська нація” теж повністю і беззастережно підтримує це необхіде і справедливе призначення та всіляко підтримує в цілому Президента України Віктора ЮЩЕНКА?

       Кількість таких “патрійотів” на різних форумах помітно збільшується у “критичні дні”. Наприклад, перед весняними виборами до парламенту тут пахала ціла “бригада”. Один навіть умудрився переплюнути за кількістю постів у місяць самого пана Свистовича, що у ті часи було під силу лиш добре тренованим “дописувачам”. Голоси тих виборців, хто тоді повірив таким закликнанням нині активно підтримують антикризову коаліцію “національного порятунку”. Якщо “хлопці” знову заворушилися, мабуть щось таки “відчувають”. Що ж – це добра ознака. :p:
       Я лиш хотів спитати шановного пана Предсказамуса, наскільки він поділяє погляди таких “реєстрових патрійотів”. Хоча б у питанні ветування бюджету?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.21 | Hoja_Nasreddin

        Re: Той, хто має...

        Самопале, тяжко з Вами не погодитись.
        1.Щодо "Cвободи". Коли дізнався, що її спонсорував такий собі донецький бізнесюк Нетудихата, який виявляється працює десь там замом в Ахмєтова, то питань до цієї організації нема. Двоголову задачу їм було поставлено під час виборів: випустити пару і відкусити голосів в БЮТ. Бо за межами Галичини в них здається результат нульовий.
        2.Щодо Луценка: я вже колись "перейшовся" акуратно і досить докладно по ньому. Після сьогоднішньої заяви про створення Самооборони вже навіть не смішно. Все ж таки, він крім всього ще елементарно тупий. А то вже не лікується. Наприклад, такі його сьогоднішні заяви.я кщо слухати уважно: 1) "український народ прагне справедливости" - повторив кілька разів. Плагіат Вуценко, бо Юля вже про це казала.
        2) "ми не для того гибіли на Майдані борючись за обрання Ющенка, щоб зараз його не підтримати". Знову плагіат, і знову переспів Юлі. 3) "всім зрозуміло, що не перейде виборець білоблакитний на бік помаранчевого і навпаки - просто відбудеться перерозподіл, як це наприклад було коли частина прихильників НУ перейшла до БЮТ". Отже, недоумок фактично виказав себе, що хоче частину виборців відтягнути на себе - зрозуміло від кого. 4) "ми Вуценки - ризикові і кличемо всіх ризикових вступати до Самооборони - бо справжня катастрофа в Україні". Доки був міністром. то ризиковим не був, а як погнали - то саме тепер настала катастрофа і всі мають ризикнути бо Вуценко без омріяної роботи. 5)"я навіть ЩЕ не маю кабінету в Ющенка як радник. Але даю Ющенкові поради, коли він питається. Але про Самооборону я з ним не радився". А вочка бігають, брехливі, спеціально дивився, коли він таке казав. 6)"я ще виступаючи на ВР простягнув руку ЮТ та РБ. Після того ми навіть зустрілися з ЮТ. Але то не була моя ініціатива, як сказала ЮТ, а її". Тобто взяв та обізвав брехухою. Так, між іншим.
        7)"без зайвої скромності скажу, що я лідер. Я ним став у 2001 році під час акції УБК, коли політики пересрали й повтікали й кинули знамено, а я його підняв". Най то розповість хлопцям. що відсиділи 5 років.

        Все, більше не хочу про нього писати, ну його в баню. Нічого нового він для мене не відкрив, а лиш укотре підтвердив "какім ти бил такім ти і астался". Та, ще хвалив Майдан, особливо форум, який він по ночах читав і дізнавався таке, що потім всі його підлегля ся дивували, звідки він про такі неподобства та події знає. Але якось так то розповів, що виходило, ніби на Майдані "стукають", а він ту інфу збирає і шпетить і шпетить. Ну і згадав, що є трапляються серед форумчан "заслані казачкі" (здається саме так висловився бао щось подібне). Це видно про тих, хто не у захваті від нього та його діяльності. Тоді я очевидно прямісінько опиняюсь у тому товаристві. Бідний я бідний.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua