МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Харківська обласна рада демонструє бажання війни

12/19/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Про це свідчать рішення VIII сесії від 15 грудня 2006 р. Серед них дві політичні заяви фракції Партії регіонів. Одна – про бажання „регіоналів” „відстояти свободу слова” та „не допустити повернення часів цензури і тиску на ЗМІ”. У іншій – Партія регіонів заявляє про недопущення порушень Конституції України.

Обидві заяви відверто спрямовані проти голови Харківської обласної державної адміністрації Арсена Авакова.

Неаргументованим, виключно політичним є й звернення облради до міністра внутрішніх справ України В.Цушка щодо підтримки дій Харківської міської ради у її конфлікті з обласним управлінням міліції.

Чи не найбільш важливою і актуальною темою для жителів Харківщини, на думку депутатів Харківської обласної ради, є питання „недопущення реабілітації в Україні гітлерівських і нацистських організацій та їх посібників”. Відповідне звернення до Верховної Ради Харківська обласна рада підтримала голосами 81 депутата з 85 присутніх, ще 2 – утримались та 2 – не голосували.

Насправді обласна рада проголосувала не стільки за недопущення реабілітації гітлерівців і нацистів, скільки за визнання ОУН та УПА „гітлерівцями” і „нацистами”.

Зауважимо, що юридичний відділ Харківської облради дав обґрунтовану оцінку тексту цього звернення з рекомендацією відхилити його з причин правової та науково-історичної невідповідності.

Таким чином, обласна рада в черговий раз продемонструвала бажання підігрівати конфліктність у громадсько-політичному житті Харківщини.

Звертаємося до керівництва Харківської облради та лідерів депутатських фракцій ради з пропозицією провести аргументовану публічну (без політичної істерики) дискусію про роль та місце ОУН та УПА в історії України. Переконані, що така дискусія допоможе позбавити політичний діалог у нашому регіоні сюжетів з „полювання на відьом” та „боротьби з вітряками”.

Голова
Харківської обласної організації
партії „Реформи і Порядок” Іван Варченко

Відповіді

  • 2006.12.20 | Komarenko

    Re: Харківська обласна рада демонструє бажання війни

    мені повідомили, що на місці пам*ятника воїнам ОУН УПА у Харкові знаходиться жовтий хрест та чорний прапор та декілька міліціонерів. Подробиці невідомі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua