МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Але... Добре не бути Кінахом...

12/20/2006 | один_козак
І не мати потреби дипломатично промовляти неадекватну дурню, запобігаючи гніву Великого Східного Сусіди (поіменованого надалі ВСС). Наприклад, таку:

"Россия остается для нас дружественным (акцентовано автором теми)стратегическим партнером. Наша главная цель не разрушить доверие и фундамент наших отношений, который был построен за многие столетия.""
http://www.korrespondent.net/main/173764

Красата... Що я - не Кінах, а простий собі козак, що може дозволити собі стратегічного ворога своєї країни відверто називати ворогом.

Далі в Анатолія Кириловича йде трохи мрій про очікувану користь від візиту ВСВ (Владики), про якісь підсумки роботи важливих міждержавних комітетів: "в частности, подкомитета торгово-экономических отношений, временного пребывания Черноморского флота России в Крыму, а также гуманитарного подкомитета".
Яких же це прекрасних результатів тих засідань ми можемо сподіватися?.. І чому прекрасні результати мені якось вперто не очікуються?

"уже сам факт визита президента России в Украину - это позитив".
Нівапрос... Аже могли б ВСС натомість заходитися виселяти з Росії всих "ліц українской національності"... А тут - о! В гості! Ми - не якісь там грузини "непрагматичні".

Ще: ...Он отметил, что "я лично, будучи секретарем Совета нацбезопасности и обороны Украины, в декабре 2005 года утверждал регламент Межгосударственной комиссии Ющенко-Путин. Однако до этого времени не было ни одного ее заседания. Поэтому визит Владимира Путина будет очень хорошей возможностью наконец-то сесть вместе с президентом Украины за стол переговоров и без двойных стандартов обсудить все ключевые вопросы наших взаимоотношений".

Цікаво було б це бачити...

І ще одна весела річ: "Главное - работать в рамках прагматизма, не переводя наши отношения в эмоциональную политическую плоскость."
Мабуть, саме з цієї причини Анатолій Кирилович співвідносить свої висловлювання не стільки з реальністю, скільки з характерними емоціями та політичними смаками ВСС.

Дякуємо Вам, пане Анатолію, за ваше жертовне самоприниження та застосування півторачних стандартів в оцінках стосунків між "братніми країнами". Може, завдяки Вашим зусиллям припиниться з боку Великого Східного Сусіди те, що не відповідає назві "божа роса"?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua