МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гора народила...що? (л) (ред.)

12/20/2006 | observer
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє про створення Громадянського руху "Народна оборона".

"Я не йду в жоден партійний проект. Це об’єднання для членів і не членів партій, для прихожан будь-яких конфесій... Я не планую очолити жодну партію... а провести громадянський мирний рух народної самооборони, який буде протистояти бєспрєдєлу", - сказав Луценко на прес-конференції в середу.

http://www.pravda.com.ua/news/2006/12/20/52551.htm

Відповіді

 • 2006.12.20 | Предсказамус

  Разве?

  Луценко очень точно занял протестную нишу. Если ему удастся активизировать деятельность своих структур в регионах (что очень не исключено), до весны может получиться политическая сила, сопоставимая с остальными оранжевыми.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.20 | Abbot

   Re: Разве?

   Как по мне, правильный ход. Шанс объединить очень многих экс-помаранчевых без утраты партийной идентичности. В итоге возможен блок разных партий и движений с Луценко во главе.
  • 2006.12.20 | observer

   Свої структури

   Предсказамус пише:
   > Луценко очень точно занял протестную нишу. Если ему удастся активизировать деятельность своих структур в регионах (что очень не исключено),

   Які в Луценка структури? Чи Ви маєте на увазі новостворені? Порахуємо: грудень вже пройшов, постноворічний січень, вважаймо, теж. Отже в нього залишився лютий. гм..

   Далі, ГО не є суб'єктом виборів до ВР, отже навряд чи поілтики братимуть активну участь, швидше вони ревнуватимуть, якщо парт.активісти долучатимуться до Луценка. Принаймі так було під час УБК.

   Єдиний шанс: якщо Луценко ВЖЕ домовився з НУ і БЮТ, що його ГО - це типу позапарламентське представництво опозиції, і вони втрьох узгоджуватимуть тактику і, головне, стратегію. А от якраз це я собі погано уявляю, на жаль.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.20 | Предсказамус

    "Антикриминальный выбор" и часть СПУ

    observer пише:
    > Які в Луценка структури? Чи Ви маєте на увазі новостворені? Порахуємо: грудень вже пройшов, постноворічний січень, вважаймо, теж. Отже в нього залишився лютий. гм..
    См. заголовок. Детали - на сайте urkinform.info

    > Далі, ГО не є суб'єктом виборів до ВР, отже навряд чи поілтики братимуть активну участь, швидше вони ревнуватимуть, якщо парт.активісти долучатимуться до Луценка. Принаймі так було під час УБК.
    УБК - не выборы. На выборах ГО Луценко поддержит ту или иную политическую силу, что даст не меньший, если не больший эффект, чем собственная партия.

    > Єдиний шанс: якщо Луценко ВЖЕ домовився з НУ і БЮТ, що його ГО - це типу позапарламентське представництво опозиції, і вони втрьох узгоджуватимуть тактику і, головне, стратегію. А от якраз це я собі погано уявляю, на жаль.
    Я себе этого вообще не представляю. Скорее, ГО Луценко будет давить на тех и других, корректируя их списки и кадровые планы. Что, как по мне, совершенно не лишнее.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.20 | observer

     нічого про них не чув, на жаль

     Предсказамус пише:
     > observer пише:
     > > Які в Луценка структури? Чи Ви маєте на увазі новостворені? Порахуємо: грудень вже пройшов, постноворічний січень, вважаймо, теж. Отже в нього залишився лютий. гм..
     > См. заголовок. Детали - на сайте urkinform.info

     Server not found

     > > Далі, ГО не є суб'єктом виборів до ВР, отже навряд чи поілтики братимуть активну участь, швидше вони ревнуватимуть, якщо парт.активісти долучатимуться до Луценка. Принаймі так було під час УБК.
     > УБК - не выборы. На выборах ГО Луценко поддержит ту или иную политическую силу, что даст не меньший, если не больший эффект, чем собственная партия.

     так ту чи іную? ;-)

     > > Єдиний шанс: якщо Луценко ВЖЕ домовився з НУ і БЮТ, що його ГО - це типу позапарламентське представництво опозиції, і вони втрьох узгоджуватимуть тактику і, головне, стратегію. А от якраз це я собі погано уявляю, на жаль.
     > Я себе этого вообще не представляю. Скорее, ГО Луценко будет давить на тех и других, корректируя их списки и кадровые планы. Что, как по мне, совершенно не лишнее.

     Ви, схоже, щось знаєте? Бо з пресухи виглядало, що це рух на підтримку Юща. "Луценко добавил, что его движение будет всячески поддерживать Виктора Ющенко как народно избранного Президента."
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.20 | Предсказамус

      Re: нічого про них не чув, на жаль

      observer пише:
      > Предсказамус пише:
      >> См. заголовок. Детали - на сайте urkinform.info
      > Server not found
      http://www.ukrinform.info/

      > > > Далі, ГО не є суб'єктом виборів до ВР, отже навряд чи поілтики братимуть активну участь, швидше вони ревнуватимуть, якщо парт.активісти долучатимуться до Луценка. Принаймі так було під час УБК.
      >> УБК - не выборы. На выборах ГО Луценко поддержит ту или иную политическую силу, что даст не меньший, если не больший эффект, чем собственная партия.
      > так ту чи іную? ;-)
      От многих факторов зависит. Как от сил, так и от Луценко.

      >> Я себе этого вообще не представляю. Скорее, ГО Луценко будет давить на тех и других, корректируя их списки и кадровые планы. Что, как по мне, совершенно не лишнее.
      > Ви, схоже, щось знаєте? Бо з пресухи виглядало, що це рух на підтримку Юща. "Луценко добавил, что его движение будет всячески поддерживать Виктора Ющенко как народно избранного Президента."
      Одно другому не мешает :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.12.20 | Daisy

  Re: Гора народила мишу (л)

  Он сказал то, что давно надо было сказать. Он не собирается что-то делать для абстрактного народа, изображая отца нации, как делают все остальные политические силы. Он призывает людей делать что-то самим для того, чтобы защищать себя. Многие украинцы к этому готовы, но, как мне кажется, не знают с чего начать и куда идти, а одному тяжело бороться с системой. И у него будут самые преданные последователи, т.к. тот, кто делает сам, привязан гораздо больше чем тот, кого облагоденствовали.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.20 | observer

   я би дуже хотів аби так і було

   Daisy пише:
   > Он сказал то, что давно надо было сказать. Он не собирается что-то делать для абстрактного народа, изображая отца нации, как делают все остальные политические силы. Он призывает людей делать что-то самим для того, чтобы защищать себя. Многие украинцы к этому готовы, но, как мне кажется, не знают с чего начать и куда идти, а одному тяжело бороться с системой. И у него будут самые преданные последователи, т.к. тот, кто делает сам, привязан гораздо больше чем тот, кого облагоденствовали.
 • 2006.12.20 | miner

  НЕпарламентська НЕпартія?

  observer пише:
  > Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє про створення Громадянського руху "Народна оборона".
  Давно пора робити свій Шін Фейн :-) Помагай йому Шворц!

  Взагалі, якщо брати історичні аналогії, потрібне щось на кшталт РУХу до „очорноволення“ — НЕпарламентська НЕпартія, що не має на меті накрутити „електорат“ під черговий ритуал вкидання папірців у щілини :-)

  От ще якби Луценга почитав Меморандум Майдану… ціни б йому не було в базарний день…


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua