МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мирослава Свистович оскаржила бєспрєдєльні рішення ТВК до суду

12/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
З двох варіантів (не звертати увагу і спокійно працювати та оскаржити бєспрєдєл у суді) Ірпінський міський голова Мирослава Свистович вибрала другий, оскарживши незаконне рішення Ірпінської місткої територіальної виборчої комісії №28/1 від 13 грудня 2006 року „Про встановлення результатів виборів міського голови”.

Цей варіант протидії тим, хто хоче дестабілізувати ситуацію в місті, був обраний після численних консультацій з ЦВК, Секретаріатом Президента, Київською обласною державною адміністрацією, Київською обласною радою та юристами Майдану. Переважаючим на цих консультаціях став аргумент, що рішення суду краще заспокоїть громадськість, ніж нереагування на ситуацію чи просто роз’яснення юридичної не легітимності цього рішення юридичною службою Ірпінського міськвиконкому. Всі консультанти стверджують, що рішення настільки абсурдне та протизаконне, що навіть самий продажний суддя навряд чи візьме на себе відповідальність підтримати територіальну виборчу комісію в цьому випадку.

Відповіді

 • 2006.12.22 | Андрій

  Re: Мирослава Свистович оскаржила бєспрєдєльні рішення ТВК до суду

  Та як ви можите так брехати!!! Раз результати виборів не були встанолені ще декілька місяців назад, то чоме це не зробити зараз, тим більше, це наод думку є самим правильним рішенням. Давно вже пора провести повторні вибори і обрати дійсно легітимного мера, а не усіляких там в.о. Повністю підтримую рішення ТВК.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.25 | Михайло Свистович

   Re: Мирослава Свистович оскаржила бєспрєдєльні рішення ТВК до суду

   Андрій пише:
   > Та як ви можите так брехати!!!

   Слово "можете" не має літери "и", а так брехати, як ото ви, ми дійсно не моджемо.

   > Раз результати виборів не були встанолені ще декілька місяців назад, то чоме це не зробити зараз

   тому що вони були встановлені ще декілька місяців і підтверджені Апеляційним судом Київської області

   > Давно вже пора провести повторні вибори і обрати дійсно легітимного мера, а не усіляких там в.о.

   В нас нема в.о., в нас є легітимний мер і буде ще довго, як би вас не ковбасило від цього :)

   > Повністю підтримую рішення ТВК

   Я думаю, що цю підтримку доречно виголосити в туалеті ТОВ "Айдаріс", якщо там такий є. Бо тим членам ТВК, які за 500 доларів проголосували за таке рішення, вона скоро знадобиться ;) Також знадобиться підтримка і Громадському активу Ірпеня :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.25 | fuckel

    Re: Мирослава Свистович оскаржила бєспрєдєльні рішення ТВК до суду

    миша, а что вы тут слухи распускаете? знаете почему? потому что если вы скажете об этом нормальному сми, и нормальное сми вас процитирует, то на вас в суд подадут. а потом этот суд выиграют. это про взятки. я знаю почему, чуть что, и вы начинаете про взятки говорить. потому что вы ими бредите. что касается суда. поясняю для оранжевых детей природы. суд не признавал выборы в ирпене состоявшимися. суд отказался признать нарушения, зафиксированные штабом бондаря в ходе голосования. а оспорить результаты выборов бондарь не мог, так как протокола о их подведении, то есть протокола о победе мирославы в глаза никто не видел. и только недавно удалось выманить его копию, чтобы убедится в том, что протокол от 4 июня (а в этот день вообще комиссия не заседала) подписали три ТРИ члена комиссии: шатило, яцевская, свинтицкая (в правильно написания фамилии последней я не уверен - она была секретарем комиссии).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.27 | Михайло Свистович

     Re: Мирослава Свистович оскаржила бєспрєдєльні рішення ТВК до суду

     fuckel пише:
     > миша, а что вы тут слухи распускаете?

     то не я, а ваші, які язики за зубами тримати не вміють ;)

     > знаете почему? потому что если вы скажете об этом нормальному сми, и нормальное сми вас процитирует, то на вас в суд подадут. а потом этот суд выиграют. это про взятки.

     Які "взятки"? Там же чітко написано - "Не дали" ;) Бо не змогли :lol:

     > я знаю почему, чуть что, и вы начинаете про взятки говорить. потому что вы ими бредите.

     Не судіть усіх по собі. Ви ж чудово розумієте, що в мера можливостей брати хабарі повно. І, якби вона їх брала, не жили б ми досі в однокімнатній квартирі, не ходили б пішки чи не вишуковували б машини, щоб когось з чиновників кудись швидко відвезти, бо службових не вистачає, не було б в нас проблем з піаром та листівками.

     > что касается суда. поясняю для оранжевых детей природы. суд не признавал выборы в ирпене состоявшимися. суд отказался признать нарушения, зафиксированные штабом бондаря в ходе голосования.

     І визнав правомірним рішення ТВК про результати виборів в Ірпені ;)

     > а оспорить результаты выборов бондарь не мог, так как протокола о их подведении, то есть протокола о победе мирославы в глаза никто не видел

     Брехати не гарно. Бачили навіть у суді (і в матеріалах суду він є), і на руках в нас і у вас є повно таких протоколів, і підписи членів ТВК там стоять. Саме тих членів, які в протоколі засідання, яке ми оскаржували, написали, що їх нема. Але ж експертиза покаже, що то вони розписались ;)

     > и только недавно удалось выманить его копию, чтобы убедится в том, что протокол от 4 июня (а в этот день вообще комиссия не заседала) подписали три ТРИ члена комиссии: шатило, яцевская, свинтицкая (в правильно написания фамилии последней я не уверен - она была секретарем комиссии).

     Ну не гарно ж аж отак брехати. В протоколі від 4 червня не могло бути підписів цих чесних людей, бо 4 червня комісія дійсно не засідала. 4 червня Мирослава вже була мером, проголошеним на сесії 1 червня.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua