МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кабмін Януковича знищує середній і дрібний бізнес

12/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
"Донецькі" знають свого справжнього ворога - сильного і незалежного громадянина, який може захистити свої права. Тому знищують прозорість, однакові правила гри, створюють монополію і сприяють корупції - намагаються скасувати все хороше, що було в 2005-2006 роках.

З "Народних новин":


ми залишаємо за собою право вдатися до радикальних дій по захисту своїх інтересів та захисту працюючих членів наших трудових колективів. В разі не виконання наших вимог ми з 17 години 22 грудня 2006 року оголошуємо страйк з блокуванням державних установ та організацій з послідуючим блокуванням транспортних шляхів та сполучень.Проблема з купівлею необробленої деревини


Кабінету Міністрів України
Антимонопольний комітет України
Державному комітету лісового господарства України
Рівненській обласній держадміністрації
Сарненській районій державній адміністрації


Звернення

В зв’язку з ситуацією що склалася на ринку необробленої деревини вимагаємо відмінити аукціон з продажу необробленої деревини Київською універсальною біржею , що буде проведений о 8 годині, 27 грудня 2006 року за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4, в приміщенні Кіноконцертного залу ЗАТ “Президент-готелю “Київський” (Конгрес-хол), а також припинити дію Наказу № 264 Державного комітету лісового господарства від 30.11.2006 «Щодо вдосконалення механізмів продажу необробленої деревини» .

Вимагаємо повернути умови продажу і купівлі необробленої деревини що існували протягом 2006 року, так як умови продажу були організовані демократично, прозоро і без обмежень і попередніх умов яких не можливо було б виконати.

Вимагаємо відновити дію Наказу Державного комітету лісового господарства України від 19 вересня 2005 року №418 "Про механізми продажу необробленої деревини", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2005 року за №1519/11799.
Ми вважаємо що нинішні умови купівлі необробленої деревини є дискримінаційними до малого і середнього бізнесу і створюють передумови, що мають корупційний характер.

Звертаємо увагу Антимонопольного комітету України на недопустимість таких дій, так як це приведе до монополізації на ринку необробленої деревини і в кінцевому результаті знищення малого та середнього переробника необробленої деревини, та не прогнозованого і несправедливого підвищення цін на необроблену деревину, що в кінцевому результаті вплине на неможливість придбати вироби з деревини вітчизняного товаровиробника, та його не конкурентноспроможність на світовому ринку.

З метою пришвидшення розгляду даних вимог повідомляємо вищезазначені органи про проведення мітингів та страйків.
Вимоги висунуті від деревообробників Рівненської області.
Повідомлення Державних виконавчих органів Сарненського району про проведення мітингів та зборів

В зв’язку з ситуацією що склалася на ринку необробленої деревини повідомляємо Вас що в разі не виконання наших вимог які вказані в зверненні деревообробників Рівненщини від 21 грудня 2006 року ми залишаємо за собою право вдатися до радикальних дій по захисту своїх інтересів та захисту працюючих членів наших трудових колективів. В разі не виконання наших вимог ми з 17 години 22 грудня 2006 року оголошуємо страйк з блокуванням державних установ та організацій з послідуючим блокуванням транспортних шляхів та сполучень.

# # #

Відповіді

  • 2006.12.21 | діяспорник

    Re: Кабмін Януковича знищує середній і дрібний бізнес

    Вибачте, якщо мій коментар загострий - але все це й інше виразно вонить "логікою" горезвісного Голодомору. На такому тлі стає зовсім зрозумілим, чому Луценко закликає простих громадян до власної самооборони.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua