МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Регіонал” Ю. Гранатуров назвав миколаївців терористами

12/22/2006 | Майдан-ІНФОРМ
„Регіонал” Ю. Гранатуров назвав миколаївців терористами


У середу, 20 грудня, ввечері мешканці декількох гуртожитків перекрили головну автотранспортну артерію Миколаєва проспект Леніна, що зразу ж спричинило багатокілометрові пробки, зупинку громадського транспорту, та створило серйозні незручності для городян – пасажирів і водіїв.
Мешканці гуртожитків протестували проти відключення їх помешкань від електрики, хоча вони акуратно і своєчасно сплачували за використану електроенергію.
„Миколаївобленерго” не знаходить спільної мови з міською виконавчою владою, тож відключення найменш захищених миколаївців від енергопостачання, керівництво компанії розглядає як аргумент для незговірливої мерії.
Але люди, які стомилися від владного та корпоративного „безпрєдєла” останнього часу в Миколаєві, використали радикальний спосіб захисту своїх економічних і соціальних прав – автотранспортний рух на проспекті Леніна блокували жінки і діти, міцно взявшись за руки.
В сесійній залі, 21 грудня, перший заступник міського голови і депутат від партії Регіонів Юрій Гранатуров охрестив протестувальників терористами, і закинув людям, що вони своїми діями зіпсували свято міліції.

Відповіді

  • 2006.12.22 | Віктор

    Re: „Регіонал” Ю. Гранатуров назвав миколаївців терористами

    Що можна сказати?! Однозначно, "покращення нашого життя вже сьогодні" наступило. Тільки кому на горло, кому на спину, а кому і в потойбічний від усього цього лиха.
    Якби бодай одному з наших політиканів було б так важко як простому люду, то може б тоді настали б ті кращі часи. А так "бачили очі, що вибирали, тепер жеріть, хоч повилазьте". Шкода, що таки люди, як Ю. Гранатуров знаходяться в ВР, на мою думку йому було б набагато краще кайлом махати або ліс валити. Якій з нього помічник простому люду добре видно з його ж слів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua