МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Доколє? &$169;

12/22/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Наразі - не про Святую Фофудью (ісполать!), а про підозрілої орієнтації танці БЮТ навколо питання про скасусання "політрехворми", у стилі "шаг уперед - шаг назад". З інтерв'ю Олександра Турчинова "Україні Молодій":

"— Головною причиною «холодної війни» між гілками влади противники чинних змін до Основного закону називають конституційну реформу. Блок Тимошенко заявляв про те, що збирає підписи під поданням до Конституційного Суду щодо її скасування. Коли це подання буде направлене до КС і чи узгоджуєте ви якось свої плани в цьому напрямі з «Нашою Україною», яка обіцяє долучити свої підписи до БЮТівських?

— Наскільки я знаю, «Наша Україна» на своєму з'їзді сама ухвалила рішення про потребу скасування конституційної реформи, однак чомусь вони досі не зібрали й не подали до Конституційного Суду підписи з цього приводу. Щодо нашої політичної сили, то ми готові розглядати це питання. Але не під тим кутом, у кого буде більше повноважень — у Президента чи у Прем'єра, і де має бути більше чиновників — на Банковій чи на Грушевського. Політична реформа нас цікавить насамперед з огляду на інтереси народу — який захист і які права вони реально отримають у випадку перегляду змін до Конституції.

Щодо узгодження дій і спільного збору підписів, то я вам так скажу: подання до Конституційного Суду — це суто технічне питання. Проблему політреформи треба розглядати комплексно, тому нас цікавить насамперед узгоджена позиція («Нашої України» та БЮТ. — Ред.) щодо перспектив конституційних змін".


Від Майдан-Інформу та англійської народної мудрости: where there is a will - there is a way. Зібрати підписи і внести депутатське подання до Конституційного Суду можна було вже сто разів. Але, за наполегливими чутками, саме у сейфі пана Турчинова згинули колись вже зібрані підписи. Як би там не було, на сьогодні в КС є тільки одне звернення стосовно "рехворми" - подане майданівцем


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua