МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Радянська Україна-це міф московських окупантів!

12/22/2006 | Taraslt
Радянська Україна-це міф московських окупантів!

Комунізм на Україні ніколи не був українським, як наприклад на Кубі-кубинським, а в Китаї-китайським. Від самого початку розвалу царської влади в Московії нічого українського в становленні комуністичного режиму на всіх просторах колишньої імперії не було. У ті часи (1918-1920рр) Україна вибрала інший шлях забезбечення розвитку своїх духовних потреб. Але через низку складних обставин та нерозуміння країніх потреб Молодої Держави програли. Програли та не здалися-Галичина не здалася і зберегла Український Дух в Народі.

Про неукраїнськість так званої "УРСР" свідчать всі відомі історичні факти: починаючи від створення так званого Райкому Партії в Москві, що потім з російською большевицькою армією теоретично перенісся до Харкова, але насправді весь штаб залишився в Росії; а ж до останніх днів СССР, коли й тоді хотіли долю України вирішувати в Москві, але незадоволення самих росіян комуністичною владою завадило це зробити, спохватились трохи пізніше, але нащастя було вже запізно.

Практично існувала ширма авторитарного методу управління однією людиною Генсеком, партійці-діячі цей режим всіляко підтримували, оскільки іншими методами їх утопічні догми в життя втілити не можливо було, а тоді вони втрачали б те панівне становище яке займали.
Якраз ці методи управління, що відповідали царським по суті, тільки назва інша, і зумовили відпір українського суспільства, що достатньо натерпілось "царської ласки".
На протязі років під окупацією Комуністичної Москви завдяки вдалій пропаганді зявлялись і українські поборники "світлого майбутнього", але дуже швидко вони або русифікувались, або відправлялись у Сибір за інакодумство(незгоду з рішенням московських комуністів).

Зараз цей факт відсутності українських комуністів в так званій Радянській Україні використовується шовіністичними колами Росії (Жиріновський і компанія), які не можуть змиритись з втратою імперського стану відношення до українців і всіляко заперечують існування України як такої. В цьому їм значно допомагає відсутність чіткого розділення поняття державної мови і мови приватного користування.-Південно-Східні і частково Центральні області Україні сильно зрусифіковані і приїжджим населенням з Росії, за часи окупації, і відсутністтю повнофункціональних українських шкіл.

Нащастя українці вміло скористались моментом розвінчання комуністичної облуди, що була прикриттям для гноблення всього українського та насадження російської "культурності" та без вагань вийшли зі складу позорного Союзу Радянських Соціалістичних Республік!

Слава Україні! Героям Слава!
Ганьба Кремлівським підлизам і холопам!

Відповіді

 • 2006.12.22 | jeffdavis

  Re: Радянська Україна-це міф московських окупантів!

  антиісторична ахінея, наклацана з метою підвищити моральний статус захопленої нами у поляків провінції Галичина. До речі, якби поляки позичили в своїх господарів трохи грошей, то могли б і відкупити. А що? Крім польського кордону для сучасної України Галичина не має жодного значення, а польський кордон буде збережено. Та й галичан нові-старі господарі навчать науки, що таке є справжні репресії та експлуатація. А то вони забули. Дали їм палець, а вони руку відкусили...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.22 | Леонід

   Re: Радянська Україна-це міф московських окупантів!

   Радянською Україна могла бути тільки за часів Ради - Центральної, а в усьому іншому - то окупаційні форми адміністрування, незалежно від окупанта.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua