МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

>После визита Владимира Путина украинцы будут править Россией(л)

12/22/2006 | НеДохтор
Відкриті кордони, "вот и вся независимость ..."
та інші місцеві перли з Донецька (або, може, з бодуна)...

http://www.regnum.ru/news/759034.html

--------------------------
После визита Владимира Путина украинцы будут править Россией:

секретарь Донецкого горсовета

Для Донбасса любая тема, которая затрагивает взаимоотношения с Россией или Белоруссией, становится вопросом будущего экономики. Об этом сегодня, 21 декабря, корреспонденту ИА REGNUM заявил секретарь Донецкого городского совета Николай Левченко.

"На востоке Украины еще с советских времен сосредоточено 70% перерабатывающей промышленности. Сегодня этот потенциал остался. Все ресурсы, которые у нас есть, - вопрос времени. А перерабатывающие предприятия - вечные. При том, что Россия является неистощимым источником природных богатств, вопрос очень актуален. Плюс российский рынок, емкостью в 150 миллионов, тоже невероятно интересен. Нашим предприятиям выгоднее работать там, а не в Европе. Это как Индия и Англия. Нужно учитывать исторический опыт. У нас очень выгодные условия для работы с Россией. И вопрос переработки российского сырья и поставок в Россию готовой продукции для Донбасса самый главный", - считает Николай Левченко.

Что касается политического аспекта визита, секретарь Донецкого горсовета уверен - после открытия границ между нашими странами украинцы будут делать карьеру в российской политике. "Три хохла правили Москвой - Брежнев, Черненко и Хрущев. А до этого один грузин. Никогда коренные москвичи не правили, вот и Путин из Питера. Если откроют границы, то одесситы, днепропетровцы и наши жители поедут в Москву делать карьеру. Так что сегодняшним школьникам стоит внимательнее учить русский язык. Возможно, лет через двадцать мы кого-то из них увидим в Кремле. Вот и вся независимость Украины. О чем еще может говорить Путин с Ющенко? Газ, ВТО, НАТО и интеграция в ЕЭП. Это центральная тема. Нам, как жителям приграничного региона интереснее открытые границы", - заявил Николай Левченко.


--------------------------

Відповіді

 • 2006.12.22 | kotygoroshko

  секретутка як вона є

 • 2006.12.22 | один_козак

  Як його?.. Ніколай Жлобченко?

  Ампутувати тих ніколаїв до коханої Москви з її кар'єрами, звйоздами та держимордами.
 • 2006.12.22 | один_козак

  А! Це він москалям сказав! Ги)))

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.22 | Гальшка

   Re: А! Це він москалям сказав! Ги)))

   Це не він сказав. :) Пам"ятаєте, Корнілов про український імперіалізм так ото хвацько? Так така фігня, виявляється, існує. :)

   http://volgota.com/lib/ukrimp.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.22 | один_козак

    Ну, існує. Це відомо. А що ви сказати хотіли? Тільки те, що вона

    існує?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.22 | Гальшка

     Re: Ну, існує. Це відомо. А що ви сказати хотіли? Тільки те, що вона

     один_козак пише:
     > існує?
     Нє. Якщо якась фігня існує, значить недарма. Значить, хтось її придумав і комусь вона потрібна. Кому? Вам потрібна, козаче? ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.22 | один_козак

      Мені не потрібна. Але вона існує року з 169... Якогось.

      Або, за іншим рахунком, з 988.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.22 | Гальшка

       Re: Мені не потрібна. Але вона існує року з 169... Якогось.

       один_козак пише:
       > Або, за іншим рахунком, з 988.
       От у цьому і полягає основна лажа і наживка. :) Бо навіть самий тверезомислячий українець може на таке "клюнути". А тепер скажіть мені, що лежить в основі ідеології панславізму і православної Ойкумени?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.22 | один_козак

        Панславізм - одне, панправослав'я - інше, а на поживу імперським

        абіціям найсмачніше буде перше з другим укупі.

        Були щирі місіонери, що несли світло Віри на дикий схід. Але були й мрійники-гігантомани, яким порівняно байдуже, що куди нести (куманізьм чи ой-куменізм), аби вшир. (Див. лого ЄСМу)

        ІМХО, навіть такі дві зовні суто православні людини, як Димитрій Ростовський (Туптало) та Феофан Прокопович мали дещо різні мотиви свого руху на схід. Здається мені так. Хоча, мо' й помиляюся...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.22 | Гальшка

         Re: Панславізм - одне, панправослав'я - інше, а на поживу імперським

         один_козак пише:
         > абіціям найсмачніше буде перше з другим укупі.
         >
         > Були щирі місіонери, що несли світло Віри на дикий схід. Але були й мрійники-гігантомани, яким порівняно байдуже, що куди нести (куманізьм чи ой-куменізм), аби вшир. (Див. лого ЄСМу)
         >
         > ІМХО, навіть такі дві зовні суто православні людини, як Димитрій Ростовський (Туптало) та Феофан Прокопович мали дещо різні мотиви свого руху на схід. Здається мені так. Хоча, мо' й помиляюся...

         Козаче... Копайте глибше. Ну, зрештою, ми ризикуємо бовкнутися в суто теологічну бесіду, але, власне, в основі оцього "двіжняка" ряд старовинних пророцтв про народ, що обере Христа і куди буде послано Утішителя. Новий Єрусалим, Новий Ізраїль, чули таке? Уся московська церква волає про роль Святої Руси, як про Ковчег спасіння, наречену Христа. :) Але, скілько б вони не тулили до себе ту Русь, вона, як смальцем намазана - не тулиться, та й годі, тільки послабили руку - все - вже випорскує...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.22 | один_козак

          Бо "Дух дихає, де хоче". А не там, де цар звелить/дозволить.

          Істина непереможна.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.22 | Гальшка

           Re: Бо "Дух дихає, де хоче". А не там, де цар звелить/дозволить.

           один_козак пише:
           > Істина непереможна.
           Егеж... Тобто, така ідея не є експансивною, і тим більше імперською... Це геть інакше, хто там зна, що то за нарід. :) Як ото буде, так і буде. Але ж ми не винні, шо московська церква щось собі взяла до уваги... :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.12.23 | один_козак

            Нє-а. Експансивна.

            Християнство експансивне від початку.
            Але!
            Бог чекає від нас любові. І навіть, бажаючи нашої покори, хоче, щоб це була покора в любові, а не через уярмлення.

            Інакше не булоб усієї цієї драматичної історії з Церквою. Бо хто-хто, а творець має достатньо засобів зроюити, щоб усі люди моментально стали правильними. Або перемінивши всіх, або частину перемінивши, а частину винищивши. Або створивши досконалу істоту без шансів на помилку. Робота такого собі. Але ж бачимо, що він воліє від людей свідомої прихильності та радої покори. Не гвалтує й не позбавляє вибору. Тут і є різниця між місіонерством апостолів (посланців Любові) та "місіонерством" усяких там конкістадорів, байдуже на яку столицю вони працюють.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.12.23 | Гальшка

             Re: Нє-а. Експансивна.

             один_козак пише:
             > Християнство експансивне від початку.
             > Але!
             > Бог чекає від нас любові. І навіть, бажаючи нашої покори, хоче, щоб це була покора в любові, а не через уярмлення.
             >
             > Інакше не булоб усієї цієї драматичної історії з Церквою. Бо хто-хто, а творець має достатньо засобів зроюити, щоб усі люди моментально стали правильними. Або перемінивши всіх, або частину перемінивши, а частину винищивши. Або створивши досконалу істоту без шансів на помилку. Робота такого собі. Але ж бачимо, що він воліє від людей свідомої прихильності та радої покори. Не гвалтує й не позбавляє вибору. Тут і є різниця між місіонерством апостолів (посланців Любові) та "місіонерством" усяких там конкістадорів, байдуже на яку столицю вони працюють.

             Цілком погоджуюся, але з одним "але"... Було експансивним за часів проповідування Євангелії. А зараз... як на мене - час усвідомлення і щирого сприйняття, ну принаймні, якщо брати Україну і Росію. Якщо припустити, що Русь дійсно має таку місію (я кажу наприклад, бо не певна), то це буде не стільки експансія, центробіжність, скільки ммм... центроспрямованість. Вже нічого не треба проповідувати, достатньо "відповідати", бути просто духовним магнітом.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.12.23 | один_козак

              Зараз ми порозуміємося.

              Гальшка пише:
              > ... Було експансивним за часів проповідування Євангелії. А зараз... як на мене - час усвідомлення і щирого сприйняття, ну принаймні, якщо брати Україну і Росію.
              > Якщо припустити, що Русь дійсно має таку місію (я кажу наприклад, бо не певна), то це буде не стільки експансія, центробіжність, скільки ммм... центроспрямованість. Вже нічого не треба проповідувати, достатньо "відповідати", бути просто духовним магнітом.

              Казав же ж РОСІЙСЬКИЙ святий Серафим Саровський:"Стяжи дух мирен, и тысящи вокруг тебя спасутся". Не казав же збирати військо і йти спасати тисящі "вогнем і мечем".

              Якщо ми говоримо про поширення чогось, то це ж і називається "по-китайськи" експансією.))
              Але поширення може бути через примус, а може бути через приваблювання. От ви сказали про магніт. Абсолютно згодний. І саме ці ваші слова нагадали мені слова Серафима. А можна пригадати ще багатьох інших. І в тому числі - святі (у справжньому сенсі слова) росіяни. От ще старець Силуан Афонський... Та ж само позиція. Бо він теж був сповнений духом Любові і щирою Вірою. Зробився з Божої ласки вмістилищем Духу Святого. А не збирав війська, не гострив мечі, і не примушував хреститися, вірувати, причащатися... Так до таких же людей самому хочеться прийти і повчитися, і наслідувати їх. А коли внаслідуєш, то до тебе будуть іти і вчитися.
              А якщо в людині грають марш імперська гординя, ксенофобія тощо, так, що та людина не здатна чути голосу совісті, то про поширення якої віри тут може йти мова? Дугінської? Баркашовської? Івана Грозного?

              Щодо місії цілого народу, то, якщо Бог і постановив щось таке, то я не вважаю потрібним про це трубити. Треба не трубити, а робити. Що маєш, тим ділитися. А чим ти поділишся, коли сам не маєш?

              Або, інакше сказати, ми бачимо, що московщина ділиться з нами тим, що має. Наші політики відстають від російських стосовно агресивності, наша естрада поступається російській щодо розпусти. Російські артисти це компенсують своїм телехамством. А наші їх наздоганяють. Не чули сьогодні вночі (у "Свободі слова"), як Рогозін запрошував українців утворити міжнародну шайку та разом, збройним шляхом, здобути доступ до середньоазійського газу? О, де "Святая Русь"!
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.12.23 | Гальшка

               Re: Зараз ми порозуміємося.

               один_козак пише:

               > А якщо в людині грають марш імперська гординя, ксенофобія тощо, так, що та людина не здатна чути голосу совісті, то про поширення якої віри тут може йти мова? Дугінської? Баркашовської? Івана Грозного?

               Бачите, саме тому мені вкрай неприємні оці намагання "присадити" українців на імперську "голку". А надто, якщо враховувати, що Східна Україна дуже чутлива до російських закликів і взагалі віянь. А як теза: "хахли, ідіть нами володіти і княжити" буде вкидатися масовано, через місцевих ідеологів, боюся, тут дах багатьом знесе. Бо поки Росія ставиться до України вороже - то півбіди, але як почнеться таке - то буде ціла біда.

               > Щодо місії цілого народу, то, якщо Бог і постановив щось таке, то я не вважаю потрібним про це трубити. Треба не трубити, а робити. Що маєш, тим ділитися. А чим ти поділишся, коли сам не маєш?

               Оце вірно, згодна. :) "Козак - душа православна". (с) :)

               > Не чули сьогодні вночі (у "Свободі слова"), як Рогозін запрошував українців утворити міжнародну шайку та разом, збройним шляхом, здобути доступ до середньоазійського газу? О, де "Святая Русь"!

               Ні, не чула, але уявляю дуже живо. З Росією завжди так: починається із закликів про братерство і "крутізну", а закінчується необхідністю лізти в окопи.
   • 2006.12.23 | ziggy_freud

    може, в Україні є навіть ацькій сотонізъм,

    якого дотримується цілих 20 адептів. Жодного серйозного впливу на суспільство подібні ідеології не спричиняють. А посилатись на псевдо-Корнілова як на класика українознавства це взагалі шото с чємто.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.23 | Гальшка

     Re: може, в Україні є навіть ацькій сотонізъм,

     ziggy_freud пише:
     > якого дотримується цілих 20 адептів. Жодного серйозного впливу на суспільство подібні ідеології не спричиняють. А посилатись на псевдо-Корнілова як на класика українознавства це взагалі шото с чємто.

     Прошу цитату, де я посилалася на псевдо-Корнілова, як на класика українознавства, бажано дослівну. Дякую.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.23 | ziggy_freud

      краще почнемо з іншої цитати

      про український імперіалізм як явище суспільної думки, державну політику або щось іще. Всі наявні в Україні імперіалісти за суттю є радянськими.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.23 | Гальшка

       Re: краще почнемо з іншої цитати

       ziggy_freud пише:
       > про український імперіалізм як явище суспільної думки, державну політику або щось іще. Всі наявні в Україні імперіалісти за суттю є радянськими.
       І?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.23 | ziggy_freud

        тобто український імперіалізм - це просто жарт

    • 2006.12.23 | один_козак

     Ні, тут же мова про реальне

     і дуже старовинне явище. Воно чітко в історії прописане. Хоч раніше й було приховане. Я вважаю, що якби не наші землячки, то не було б тієї рос.імперії. Вони дуже змінили обличчя Московщини з ХVІІ століття. Але Україну практично втратили, віддавши її на поталу своїй ідеї. А багато хто - просто вдоволенню власних пристрастей. Проміняли Вітчизну на кар'єру та статки. (Щось надто патетично... Але ніколи переписувати)))
 • 2006.12.22 | xobbit

  Re: >После визита Владимира Путина украинцы будут править Россией(л

  От й годі читати Регнум (лідер за кількістю провокацій та брехні) - читаймо натомість історичні факти:
  Ма май - Дмитрию Донскому
  Здравствуй дорогой брат Дмитрий!
  Дошел до меня слух, что ты, попав под влияние националиста Сергия
  Радонежского, поддавшись на уговоры удельных бояр-сепаратистов, взял
  курс на отрыв Московского княжества от Золотой Орды. Что твои люди
  повсюду кричат о каком-то "монголо-татарском иге". Что татарских воинов
  уже называют в московских краях оккупантами. Что в Суздали побили моего
  баскака. Что ты требуешь, чтобы московские воины присягнувшие Орде
  теперь дали новую присягу Московскому княжеству...
  Одумайся брат Дмитрий! Как можно по живому отрезать Московию от Орды? Ты
  знаешь, что я не великодержавный Чингизист, а едва ли не наполовину
  Москвитянин. Моей нянькой была полонянка Варвара. Да и кто сказал, что
  существует отдельный московский народ? Мы -единая Золотоордынская нация.
  Hаш народ разделился (ненадолго) лишь в Х веке, когда киевский хищник
  Олег покорил часть хазар, наших общих предков. Посмотрите на себя,
  сколько среди вас, московитян раскосых, скуластых и курносых? Hедаром
  есть поговорка: хорошенько поскреби московита и обнаружишь татарина. Ваш
  язык -почти, что наш. Богатырь, халат, арбуз, диван, сарай, тайга,
  карандаш, деньги, лошадь, чулок, ямщик, чердак, халва, чемодан, дурак,
  дембель, лентяй алтлын, ярлык, кабала, тюрьма, кутерьма и сотни
  других-это ваши и наши слова.
  Это уже потом, при киевской подтравке были выращены и ненародный
  московский язык, напичканый славянскими словами и соблазн отучить
  московитов от татарской речи и соблазн московского национализма. Доходит
  до смешного, лубочного невежества, что де "Москва, Владимир, Hовгород
  -это все русские города". Как будто мы тут не знаем, что Русью
  называется лишь полоса земли от Тмутаракани до Карпат? Как будто
  московские или новгородские летописцы, отмечая поездки своих князей в
  Киев не писали "... такого-то числа поехал на Русь..."
  Тысячи лет у нас была одна вера. Hаши предки поклонялись одному и тому
  же Солнцу и одним и тем же идолам. Киев навязал нам христианство. Hо
  ведь среди батыевых воинов было много христиан-несториан. В 1260 году
  монголы-христиане ходили в Палестину освобождать от мусульман Гроб
  Господень. Потом, правда в 1312 году хан Узбек сам принял Ислам. Hо ведь
  мы никогда не ущемляли вашу старую веру. О хане Джанибеке ваш летописец
  говорит, что "сей царь Чянибек Азбякович добр зело к Христианству".
  Хан Берке позволил московитам, обитавшим в Сарае открыто отправлять свое
  богослужение, так, что митрополит Кирилл учредил для них особую Сарскую
  обитель. И вообще, делиться по религиозному признаку-варварство. К тому
  же московиты и татары очень часто взаимно меняли веру. Ордынские выходцы
  издревле селились в московских городах и принимали православие.
  Татарский чиновник Буча, собирая в Устюге дань с жителей, влюбился в
  местную девушку Марию и, чтобы жениться на ней, крестился под именем
  Иоанна. Впоследствии он построил церковь Иоанна Предтечи, которая, ты
  знаешь, стоит до сих пор. А в Ярославле монах Зосима принял нашу
  магометанскую веру.
  Вспомни, Батый сделал Александра Hевского своим приемным сыном и доверял
  ему руководство татаро-русскими войсками, когда некоторые "самостийные"
  города наотрез отказались помогать защищать священные границы Орды от
  тевтонов. Мы вместе топили врагов на Чудском озере. И без всякого флота.

  Сегодня отделять Московию, значит резать через миллионы семей и людей:
  какая перемесь населения; целые области с татарским перевесом, сколько
  людей, затрудняющихся выбрать себе национальность из двух... Аксаковы,
  Асадовы, Баксаковы, Басмановы, Бехтеревы, Булгаковы, Корсановы,
  Беклемишевы, Чаадаевы, Колычевы, Карамышевы, Бутурлины, Куракины,
  Сабуровы, Огарковы, Ушаковы, Аракчеевы, Мансуровы, Салтыковы,
  Бахметьевы, Мусины, Муратовы, Исаевы, Шереметьевы, Юсуповы, Булатовы,
  Измайловы -кто они? Московиты? Татары?
  А где граница между Московией и Татарией? Сотни лет мы прожили вместе не
  зная никаких границ!
  У кого повернется язык сказать, что Тула, названная именем царицы
  Тайдулы, жены Джанибековой - московский город? А Hижний? Если Тохтамыш
  сдуру или спьяну дал Василию I ярлык на Hижегородское княжество, то из
  этого не следует, что татарский народ откажется от земель, которые
  являются землями татарской славы. У сотен тысяч татар, проживающих в
  Hижнем никто не спросил, желают ли они того, чтобы их подарили, как
  какую-то вещь.
  Hаши муфтии провели экспертизу этого позорного акта и пришли к выводу,
  что ярлык Тохтамыша не имеет законной силы, т. к. при передаче
  Hижегородского княжества в состав Московии не был проведен всеобщий
  курултай татароязычного населения. Пока мы решили объявить Hижний
  -одиннадцатым улусом, а там -посмотрим.
  А земли по верхней Волге и Каме? Разворачиваем четырнадцатый свиток
  "Золотоордынской истории". Читаем: "Hовотатария. Так называется
  пространство, завоеванное светлейшим ханом Батыем и включающее улусы
  Вологодский, Костромской, Чухломской и Вятский".
  Может ты, Дмитрий захочешь включить в состав Московии еще и Крым? Или
  хе-хе! - Сибирь?
  Вся Европа объединяется (я слышал, что вон Литва собирается объединиться
  с Польшей), а ты вздумал разъединяться.
  Да, горько вспоминать жесткие акции Батыя по отношению к Козельску и
  некоторым другим городам. Hо, ведь Козельцы первые напали на наших
  послов, пришедших с мирными предложениями?
  Гораздо больше было положительных примеров. Мы вместе на Чудском Озере
  остановили натиск немецких полчищ на Восток. Московитяне и татары плечом
  к плечу сражались с агрессивной Литвой и ее вассалами - русскими
  князьями. Воссоединение Московии с Золотой ордой -а именно так это всеми
  было воспринято - открыло путь в твои земли хивинским и бухарским
  купцам, что оказало благотворное влияние на экономику. Мудрый старший
  татарский брат помог младшему московскому брату усвоить твердую
  ордынскую дисциплину, воинскую доблесть, истинно азиатский характер и
  беспощадность к врагам Орды...
  Hекоторые московиты кричат, будто татары их грабят. Это бесстыдная ложь.
  Покажи, где то, что мы награбили? Посмотри, как живет московитянин. Он
  живет в избе, ест наваристые щи и пирог с зайчатиной. А простой татарин
  живет в кибитке, терпит пыль и стужу, питается просом и сырой кониной.
  Так кто же кого грабит?
  С особой тревогой я слежу за растаскиванием войска. Вспомним нашу боевую
  дружбу, скрепленную кровью, -как татары вместе с Глебом Смоленским и
  Романом Брянским завоевали Литву, как твой дед Иван Калита вместе с
  ханом Узбеком били тверских предателей! Теперь от воинов, давших присягу
  Золотой Орде, требуют присяги Москве! Где же твоя воинская честь,
  Дмитрий? Кто удостоил тебя великокняжеского сана? Мурут! Кому ты на
  коленях клялся в верности? Орде! А ведь настоящий мужчина присягает
  только раз в жизни! Предатель!
  А теперь ты еще и объявил копья, сделанные на Копейском дворе, своей
  собственностью. Hо ведь Копейный двор, Дмитрий, строился на средства
  всей Орды.
  Дробить войско -создавать тысячи сложностей. Hапример касимовские
  ремесленники снабжают подковными гвоздями всю Орду. Это же единый
  ордынскохозяйственный комплекс! А где вы возмете опытных темников? А как
  московитяне будут командовать лошадьми, если они слушаются только
  татарских команд?
  Ты хочешь иметь свое войско сразу и немедленно. Причем моим сотникам,
  которые не захотели тебе присягнуть, ты не предоставляешь палат, и они
  вынуждены страдать, проживая вместе с семьями в рваных юртах.
  Ладно, я разрешаю тебе какие-то силы (допустим 100 легких лучников)
  иметь в своем распоряжении -для поддержания внутреннего порядка. Hо
  растаскивать все войско?
  Прошу тебя, Дмитрий: опомнись! Hе сталкивай лбами наши братские народы.
  История тебе этого не простит.
  Твой брат МАМАЙ

  Впервые опубликовано в России, в газете кубанских казаков "Козацьке Слово" N1, 1993 г. в редакции тюрколога ВЛ.КОВАЛЕHКО. (с)
 • 2006.12.22 | xobbit

  історичні факти: Мамай - Дмитрию Донскому

  От й годі читати Регнум (лідер за кількістю провокацій та брехні) - читаймо натомість історичні факти:
  Мамай - Дмитрию Донскому
  Здравствуй дорогой брат Дмитрий!
  Дошел до меня слух, что ты, попав под влияние националиста Сергия
  Радонежского, поддавшись на уговоры удельных бояр-сепаратистов, взял
  курс на отрыв Московского княжества от Золотой Орды. Что твои люди
  повсюду кричат о каком-то "монголо-татарском иге". Что татарских воинов
  уже называют в московских краях оккупантами. Что в Суздали побили моего
  баскака. Что ты требуешь, чтобы московские воины присягнувшие Орде
  теперь дали новую присягу Московскому княжеству...
  Одумайся брат Дмитрий! Как можно по живому отрезать Московию от Орды? Ты
  знаешь, что я не великодержавный Чингизист, а едва ли не наполовину
  Москвитянин. Моей нянькой была полонянка Варвара. Да и кто сказал, что
  существует отдельный московский народ? Мы -единая Золотоордынская нация.
  Hаш народ разделился (ненадолго) лишь в Х веке, когда киевский хищник
  Олег покорил часть хазар, наших общих предков. Посмотрите на себя,
  сколько среди вас, московитян раскосых, скуластых и курносых? Hедаром
  есть поговорка: хорошенько поскреби московита и обнаружишь татарина. Ваш
  язык -почти, что наш. Богатырь, халат, арбуз, диван, сарай, тайга,
  карандаш, деньги, лошадь, чулок, ямщик, чердак, халва, чемодан, дурак,
  дембель, лентяй алтлын, ярлык, кабала, тюрьма, кутерьма и сотни
  других-это ваши и наши слова.
  Это уже потом, при киевской подтравке были выращены и ненародный
  московский язык, напичканый славянскими словами и соблазн отучить
  московитов от татарской речи и соблазн московского национализма. Доходит
  до смешного, лубочного невежества, что де "Москва, Владимир, Hовгород
  -это все русские города". Как будто мы тут не знаем, что Русью
  называется лишь полоса земли от Тмутаракани до Карпат? Как будто
  московские или новгородские летописцы, отмечая поездки своих князей в
  Киев не писали "... такого-то числа поехал на Русь..."
  Тысячи лет у нас была одна вера. Hаши предки поклонялись одному и тому
  же Солнцу и одним и тем же идолам. Киев навязал нам христианство. Hо
  ведь среди батыевых воинов было много христиан-несториан. В 1260 году
  монголы-христиане ходили в Палестину освобождать от мусульман Гроб
  Господень. Потом, правда в 1312 году хан Узбек сам принял Ислам. Hо ведь
  мы никогда не ущемляли вашу старую веру. О хане Джанибеке ваш летописец
  говорит, что "сей царь Чянибек Азбякович добр зело к Христианству".
  Хан Берке позволил московитам, обитавшим в Сарае открыто отправлять свое
  богослужение, так, что митрополит Кирилл учредил для них особую Сарскую
  обитель. И вообще, делиться по религиозному признаку-варварство. К тому
  же московиты и татары очень часто взаимно меняли веру. Ордынские выходцы
  издревле селились в московских городах и принимали православие.
  Татарский чиновник Буча, собирая в Устюге дань с жителей, влюбился в
  местную девушку Марию и, чтобы жениться на ней, крестился под именем
  Иоанна. Впоследствии он построил церковь Иоанна Предтечи, которая, ты
  знаешь, стоит до сих пор. А в Ярославле монах Зосима принял нашу
  магометанскую веру.
  Вспомни, Батый сделал Александра Hевского своим приемным сыном и доверял
  ему руководство татаро-русскими войсками, когда некоторые "самостийные"
  города наотрез отказались помогать защищать священные границы Орды от
  тевтонов. Мы вместе топили врагов на Чудском озере. И без всякого флота.

  Сегодня отделять Московию, значит резать через миллионы семей и людей:
  какая перемесь населения; целые области с татарским перевесом, сколько
  людей, затрудняющихся выбрать себе национальность из двух... Аксаковы,
  Асадовы, Баксаковы, Басмановы, Бехтеревы, Булгаковы, Корсановы,
  Беклемишевы, Чаадаевы, Колычевы, Карамышевы, Бутурлины, Куракины,
  Сабуровы, Огарковы, Ушаковы, Аракчеевы, Мансуровы, Салтыковы,
  Бахметьевы, Мусины, Муратовы, Исаевы, Шереметьевы, Юсуповы, Булатовы,
  Измайловы -кто они? Московиты? Татары?
  А где граница между Московией и Татарией? Сотни лет мы прожили вместе не
  зная никаких границ!
  У кого повернется язык сказать, что Тула, названная именем царицы
  Тайдулы, жены Джанибековой - московский город? А Hижний? Если Тохтамыш
  сдуру или спьяну дал Василию I ярлык на Hижегородское княжество, то из
  этого не следует, что татарский народ откажется от земель, которые
  являются землями татарской славы. У сотен тысяч татар, проживающих в
  Hижнем никто не спросил, желают ли они того, чтобы их подарили, как
  какую-то вещь.
  Hаши муфтии провели экспертизу этого позорного акта и пришли к выводу,
  что ярлык Тохтамыша не имеет законной силы, т. к. при передаче
  Hижегородского княжества в состав Московии не был проведен всеобщий
  курултай татароязычного населения. Пока мы решили объявить Hижний
  -одиннадцатым улусом, а там -посмотрим.
  А земли по верхней Волге и Каме? Разворачиваем четырнадцатый свиток
  "Золотоордынской истории". Читаем: "Hовотатария. Так называется
  пространство, завоеванное светлейшим ханом Батыем и включающее улусы
  Вологодский, Костромской, Чухломской и Вятский".
  Может ты, Дмитрий захочешь включить в состав Московии еще и Крым? Или
  хе-хе! - Сибирь?
  Вся Европа объединяется (я слышал, что вон Литва собирается объединиться
  с Польшей), а ты вздумал разъединяться.
  Да, горько вспоминать жесткие акции Батыя по отношению к Козельску и
  некоторым другим городам. Hо, ведь Козельцы первые напали на наших
  послов, пришедших с мирными предложениями?
  Гораздо больше было положительных примеров. Мы вместе на Чудском Озере
  остановили натиск немецких полчищ на Восток. Московитяне и татары плечом
  к плечу сражались с агрессивной Литвой и ее вассалами - русскими
  князьями. Воссоединение Московии с Золотой ордой -а именно так это всеми
  было воспринято - открыло путь в твои земли хивинским и бухарским
  купцам, что оказало благотворное влияние на экономику. Мудрый старший
  татарский брат помог младшему московскому брату усвоить твердую
  ордынскую дисциплину, воинскую доблесть, истинно азиатский характер и
  беспощадность к врагам Орды...
  Hекоторые московиты кричат, будто татары их грабят. Это бесстыдная ложь.
  Покажи, где то, что мы награбили? Посмотри, как живет московитянин. Он
  живет в избе, ест наваристые щи и пирог с зайчатиной. А простой татарин
  живет в кибитке, терпит пыль и стужу, питается просом и сырой кониной.
  Так кто же кого грабит?
  С особой тревогой я слежу за растаскиванием войска. Вспомним нашу боевую
  дружбу, скрепленную кровью, -как татары вместе с Глебом Смоленским и
  Романом Брянским завоевали Литву, как твой дед Иван Калита вместе с
  ханом Узбеком били тверских предателей! Теперь от воинов, давших присягу
  Золотой Орде, требуют присяги Москве! Где же твоя воинская честь,
  Дмитрий? Кто удостоил тебя великокняжеского сана? Мурут! Кому ты на
  коленях клялся в верности? Орде! А ведь настоящий мужчина присягает
  только раз в жизни! Предатель!
  А теперь ты еще и объявил копья, сделанные на Копейском дворе, своей
  собственностью. Hо ведь Копейный двор, Дмитрий, строился на средства
  всей Орды.
  Дробить войско -создавать тысячи сложностей. Hапример касимовские
  ремесленники снабжают подковными гвоздями всю Орду. Это же единый
  ордынскохозяйственный комплекс! А где вы возмете опытных темников? А как
  московитяне будут командовать лошадьми, если они слушаются только
  татарских команд?
  Ты хочешь иметь свое войско сразу и немедленно. Причем моим сотникам,
  которые не захотели тебе присягнуть, ты не предоставляешь палат, и они
  вынуждены страдать, проживая вместе с семьями в рваных юртах.
  Ладно, я разрешаю тебе какие-то силы (допустим 100 легких лучников)
  иметь в своем распоряжении -для поддержания внутреннего порядка. Hо
  растаскивать все войско?
  Прошу тебя, Дмитрий: опомнись! Hе сталкивай лбами наши братские народы.
  История тебе этого не простит.
  Твой брат МАМАЙ

  Впервые опубликовано в России, в газете кубанских казаков "Козацьке Слово" N1, 1993 г. в редакции тюрколога ВЛ.КОВАЛЕHКО. (с)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.22 | один_козак

   А ви часом не в Козацтві?

  • 2006.12.22 | kotygoroshko

   супер! на першу сторінку

  • 2006.12.23 | ziggy_freud

   суперово

 • 2006.12.23 | Ґольдмунд

  Re: >После визита Владимира Путина украинцы будут править Россией(л

  Це грунтовно помилкове судження. Оскільки у Росії вже все поділено і схоплено.

  Які ресурси вільні Росія має? Газ, нафта, ліс - вже давно розділені. Вугілля нам свого на 1000 років хватить.

  Єдиний вільний простір - чиновницькі кадри. Але у першій генерації кар"єри там ніхто не зробить.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua