МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УПА перейшла Збруч

12/22/2006 | keymaster
Депутати Хмельницької обласної ради 20 грудня проголосували за визнання на території Хмельницької області вояків ОУН-УПА воюючою стороною у Другій світовій війні, повідомив депутат Хмельницької облради, заступник голови Хмельницької обласної організації Конгресу Українських Націоналістів Микола ЯНЧУК. „За” проголосувало 53 депутати із 79 зареєстрованих у залі. Рішення передбачає надання ветеранам ОУН-УПА таких самих пільг на території області, як і ветеранам Великої Вітчизняної війни.

„Це рішення можна назвати історичним, оскільки Хмельниччина стала першим регіоном за Збручем, який на офіційному рівні визнав ветеранів ОУН-УПА борцями за волю та незалежність України”, — наголосив Микола Янчук.
„Прийняття цього рішення було непростим, оскільки окремі представники Партії регіонів та Блоку Литвина виступили проти і намагалися не допустити його ухвалення. Але те, що Хмельницька облрада ухвалила-таки це рішення, є ознакою патріотизму більшості депутатів, а також усвідомленням ролі ОУН-УПА у визвольній боротьбі за українську національну державу”, — підкреслив депутат облради.

Прес-служба КУН
Отримано Майданом Fri, 22 Dec 2006 17:06:02 +0200 (EET)

Відповіді

 • 2006.12.23 | Poizd

  Re: УПА перейшла Збруч

  Молодці!!!!!!
  нарешті зважились на рішучі кроки!!!!!
  в єдності сила!!!!!
  разом підем на ворога, а то буде скоро!!!!
  Слава Україні!!!!!!!!!!!!!!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.23 | Hoja_Nasreddin

   Re: УПА перейшла Збруч

   Так, і для мене це виглядає подією непересічною. Цікаво, де буде той кордон: визнали - невизнали. І чи слабо Києву це зробити (чи київській обласній раді)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua