МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тепер Корчинський буде махновцем

12/22/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Дописувач Майдану повідомляє з Дніпропетровська:

Сьогодні в Дніпропетровську в центрі міста, на вході в готель” Асторія”, в якому у 1919 році розміщувався штаб Нестора Івановича Махна, було встановлено меморіальну дошку.

Під шалений спротив правоохоронців та охорони та керівництва готелю яке намагалося перешкодити встановленню меморіальної дошки ініціатори встановлення партія “Братство” на чолі з Дмитром Корчинським все ж таки встановили дошку з написом “В цьому будинку в 1919 році був штаб борця за свободу Нестора Махно”. Працівники готелю заявили присутній пресі , що дошку все одно знімуть, але братчики мають на це свій план, який поки що в секреті .

Встановлення дошки завершилося фейерверком.

У свою чергу, "Братство" Корчинського у прес-релізі, надісланому Майдану, так коментує своє право на встановлення дошки:

"...цинізмом було б питати у влади дозвіл на встановлення пам’ятного знаку на честь класика українського анархізму. Тому природно - дозволу ніхто і не запитував. Міська влада дуже хворобливо сприйняла ініціативу Братства по усуненню історичної несправедливості. Виявилося, що вивіски із рекламою нижньої білизни можна вішати на цей історичний будинок, а меморіальну дошку – ні."

Трансформація Корчинського з націоналіста в анархіста завершилась. Цікаво, яким буде наступний напрямок його трансформації?

Відповіді

 • 2006.12.23 | Микола

  Re: Тепер Корчинський буде махновцем

  Які таргани копошаться в голові Корчинского, не відомо мабуть і йому самому. Почав як націоналіст, потім як маргінальний філософ, потім як "обличитель" Ющенко та Нашої України, і під кінець спільна прес конференція з Вітренко в футболці з написом СССР.А тепер ще й це. Що таке Корчинський мені здаеться треба щоб розказав психіатр. В непослідовності він перевешуе навіть Т. Чорновола(який в памьять свого батька навідь не проголосував, щоб визнати Голодомор геноцидом).

  Сумно що зрадніцтво та зміна поглядів на догоду своїм швидкоминучим интересам стала нормою серед українськіх політиків. Чи нема вже таких як Шухевич, чи Тютюнник, які на смерть йшли за свої переконання? Нема в нас свої Дудаевих, чи Масхадових які не боялися померти за власний народ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.24 | Л. П.

   Re: Тепер Корчинський буде махновцем

   А євразійців Ви забули?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua