МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Митців Андріївського узвозу почали виселяти

12/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Нагадуємо, що Громадянська мережа ОПОРА заявляла про можливість масового виселення з майстерень на вулиці Андріївський узвіз. Якщо раніше це були побоювання, основані на тому, що договори оренди майстрів та художників одночасно закінчувалися під новий 2007 рік, то 22 грудня перше офіційне повідомлення надійшло на адресу Голови правління Асоціації діячів сучасного мистецтва, Євгена Карася. Згідно повідомлення, питання продовження оренди приміщення за адресою вул.Андріївський узвіз, 22 А літ.Б, було розглянуто на засіданні районної конкурсної комісії 14.11.2006 року. Згідно рішення комісії договір оренди не продовжено, а приміщення передано іншому орендарю. Повідомлення підписано заступником голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації А.Уманцем.

Таким чином, ми маємо підтвердження факту розгляду продовження договорів оренди приміщень на Андріївському узвозі, які використовуються художниками та митцями під творчі майстерні та галереї, без участі самих орендарів. Чому повідомлення про розірвання договорів йде протягом півтора місяці, хто є наступним орендарем та яким чином використовуватимуться приміщення залишається загадкою.

Громадянська мережа ОПОРА ініціюватиме звернення працівників майстерень, визнаних діячів мистецтва України до Подільської РДА з вимогою провести відкритий перегляд питання оренди кожного приміщення з участю нинішніх орендарів на конкурсній основі. Крім того, всі ті, хто заявляє про бажання зайняти приміщення на цій вулиці повинні також оприлюднити та обґрунтувати функціональні особливості об’єкту та його відповідність філософії вулиці.

Також ми ініціюватимемо висунення пропозиції від кількох легалізованих в установленому порядку об’єднань громадян, діяльність яких поширюється на відповідну територію, щодо проведення публічних консультацій з громадськістю з питання перегляду оренди нежитлових приміщень на вулиці Андріївський узвіз. Нагадуємо, що згідно пункту 14 Постанови Кабінету України від 15 жовтня 2004 року №1378 об’єднання громадян можуть ініціювати проведення консультацій з громадськістю з питань, не передбачених орієнтовним планом, шляхом подання відповідних пропозицій громадській раді або органу виконавчої влади. Їх розгляд є обов’язковим.

В разі відхилення пропозиції щодо публічного конкурсу переглядів оренди приміщень на вулиці Андріївський узвіз, Громадянська мережа ОПОРА залишає за собою право в судовому порядку вимагати прозорості процесів пов’язаних з Узвозом.

Громадянська мережа ОПОРА

Відповіді

  • 2006.12.24 | Уляна

    Такі дзвіночки лунають на форумі не вперше

    Я якось була відгукнулася на подібну проблему тут:
    http://www2.maidan.org.ua/n/arch2006/1161122680

    але особливого зацікавлення не спостерігалося. Потрібна масовість хоча б, як з кіно-перекладом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua