МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Омбудсмен: "На тобі, Боже,..."?

12/25/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Майдан-ІНФОРМ продовжує ретельно збирати геть усю інформацію, що стосується признчення Верховною Радою нового омбудсмена. Тиждень, що минув, був щедрий на інформацію парламентських кулуарів.

Вам судити, чи правдива ця інформація, чи вона правдивою не є, а є, натомість, маніпулятивною та провокативною.

За даними одного втаємниченого в депутатські справи джерела, справжньою причиною висунення Головою ВР паном Морозом кандидатури Н. Карпачової є особисте бажання спікера не бачити пані Карпачову у сесійній залі, кулуарах Парламенту, тощо.
Інше джерело стверджує, що пан Мороз висунув кандидатуру пані Карпачової у відповідь на настійливі прохання поважних представників фракції ПР, бо вона там "... всіх просто забембала своєю амбітністю та примхами", і фракція має нестримне бажання замінити її значно більш адекватною людиною,-- Юрієм Кічатим, наступним у виборчому списку Партії Регіонів.

Попри незалежність джерел, обидва повідомлення узгоджуються і доповнюють одне інше.

Майдан-ІНФОРМ: Якщо в наведеній інформації хоч щось є правда, маємо з сумом констатувати, що в разі обрання пані Карпачової омбудсменом, принаймні нинішня парламентська більшість вчинить їй повну обструкцію. З відповідними наслідками для прав людини та громадянських свобод. Схоже на те, що парламентарі ладні вчинити з пані Карпачовою за відомим прислів`ям: "На тобі, Боже, що нам негоже!". І дуже шкода, що нарід український не має практичної можливості відповісти (анти)кризовій більшості в Парламенті: "Бачили очі, що купували? Їжте, аж повилазьте!".

Відповіді

  • 2006.12.25 | ozkid

    Re: Омбудсмен: "На тобі, Боже,..."?

    Не *на тобі,Боже...*, а *на тобі,небоже, що мені негоже*. Так звучить прислів*я, не спотворене в совкові часи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua