МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Добкін виставив УНП рахунок за зруйнований пам’ятник УПА

12/25/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Мер Харкова Михайло Добкін виставив обласній організації Української народної партії рахунок на суму 1441 грн. за відновлення зруйнованого в місті пам’ятного знака воїнам Української повстанської армії. Про це повідомив журналістам перший заступник голови Харківської обласної організації УНП Віктор Козоріз.

«Ми отримали рахунок на суму 1441 грн. 20 коп. і доручення Михайла Добкіна з його власноручною резолюцією «Сплатити рахунок», – розповів Козоріз.

Разом з тим, він висловив здивування, чому рахунок на відшкодування вартості відновлювальних робіт у Молодіжному парку виставлений саме парторганізації УНП.

При цьому Козоріз нагадав, що, згідно із законом про місцеве самоврядування, забезпечення, охорона і збереження пам’ятників історії і культури належить до компетенції органів місцевого самоврядування. У зв’язку з цим, відзначив він, рахунок на оплату відновлювальних робіт пам’ятного Каменя УПА був повернутий до Харківської міської ради.

Крім того, підкреслив Козоріз, пам’ятний Камінь УПА в Молодіжному парку був відновлений буквально наступного дня після його зруйнування силами активістів УНП і працівників комунального шляхо-експлуатаційного підприємства №2 м. Харкова.

Як повідомлялося, вранці 20 грудня 2006 р. в Молодіжному парку Харкова невідомі знесли пам’ятний знак на честь воїнів УПА. Лідер Євразійського союзу молоді Павло Заріфуллін заявив, що відповідальність за організацію демонтажу пам’ятника УПА в Харкові взяло на себе керівництво цієї організації.

За матеріалами УНІАН, «Обкому».

Відповіді

  • 2006.12.26 | 261206

    Re: Добкін виставив УНП рахунок за зруйнований пам’ятник УПА

    Можє це рахунок за руйнування?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua