МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Панове, як вам живеться у дурдомі?

12/25/2006 | один_козак
Знеєте, люди добрі, так склалося, що для мене вираз "ета дебільная страна" стосовно України (а раніше - СРСР) завжди звучав як особиста образа. Якось складно розуміти людей, які не ладнають, не прибирають свій будинок, а натомість зрікаються його. І однією з ознак помаранчевої революції було піднесення патріотизму в людях, яких я бачу навколо, та той факт, що вираз "ета дебільная страна" робиться (як здавалося) неактуальним. Було... Здавалося...

Та, прочитавши щойно в новинах "Майдану" повідомлення про деякі господарчі стосунки між владою міста Харкова та однією з українських партій, іншого слова як "ДУРДОМ" підібрати до цієї ситуації не можу.

Майдан-ІНФОРМ 25-12-2006 16:06 пише:

> Мер Харкова Михайло Добкін виставив обласній організації Української народної партії рахунок на суму 1441 грн. за відновлення зруйнованого в місті пам’ятного знака воїнам Української повстанської армії. Про це повідомив журналістам перший заступник голови Харківської обласної організації УНП Віктор Козоріз.

> «Ми отримали рахунок на суму 1441 грн. 20 коп. і доручення Михайла Добкіна з його власноручною резолюцією «Сплатити рахунок», – розповів Козоріз.

> Разом з тим, він висловив здивування, чому рахунок на відшкодування вартості відновлювальних робіт у Молодіжному парку виставлений саме парторганізації УНП.

> При цьому Козоріз нагадав, що, згідно із законом про місцеве самоврядування, забезпечення, охорона і збереження пам’ятників історії і культури належить до компетенції органів місцевого самоврядування. У зв’язку з цим, відзначив він, рахунок на оплату відновлювальних робіт пам’ятного Каменя УПА був повернутий до Харківської міської ради.

> Крім того, підкреслив Козоріз, пам’ятний Камінь УПА в Молодіжному парку був відновлений буквально наступного дня після його зруйнування силами активістів УНП і працівників комунального шляхо-експлуатаційного підприємства №2 м. Харкова.

> Як повідомлялося, вранці 20 грудня 2006 р. в Молодіжному парку Харкова невідомі знесли пам’ятний знак на честь воїнів УПА. Лідер Євразійського союзу молоді Павло Заріфуллін заявив, що відповідальність за організацію демонтажу пам’ятника УПА в Харкові взяло на себе керівництво цієї організації.

> За матеріалами УНІАН, «Обкому».

Відповіді

 • 2006.12.25 | igorg

  Re: Панове, як вам живеться у дурдомі?

  А чого Ви запитуєте? Їжу не всю забирають, на прогулянку часом випускають, постіль іноді дають поміняти. Чого ще треба?
  То Ви лишень зараз помітили, що ті що розумово неповноцінні і розумово повноцінні просто помінялися місцями :). Розумово повноцінні докладають просто неймовірних зусиль і винахідливості, щоб покрити збитки, які роблять розумово неповноцінні керівники. Щоб зовні це виглядало хоч трохи пристойно, а може просто стусанів бояться. Свою розумову неповноцінність, випущені з палат нинішні керівники, компенсують владою й грубою силою. Ну а розумово повноцінні свою безпорадність розумом і винахідливістю. Що зрештою не рятує від елементарних стусанів в розумну частину :).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.25 | BIO

   Ти диви яка культурна людина нам трапилася цей жлобкин -

   вперше бачу що ото мурло ригиональне благає не цеглини,
   а меморийной дошки - зніми капелюха поперед паном бо біс
   його знає можна й голомозим на морозі залишитися якщо не
   за просто так наї*буть...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua