МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вам подобається цирк Верховної Ради?

12/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Ви ще хору Верховної Ради не чули...

26 грудня 2006 року у Національній Філармонії України відбудеться мистецький вечір хору Верховної Ради України

У концерті візьмуть участь також знані літератори Б.Олійник, В.Черепков, М.Шевченко, Ю.Гундарєв, оркестрова група Національного Заслуженого Академічного Українського народного хору ім. Г.Верьовки і камерний оркестр Інституту мистецтв при Національному педагогічному університеті ім. М.Драгоманова. У виконанні відомих українських співаків прозвучать українські народні і сучасні пісні, твори, написані народними депутатами України і працівниками апарату.

Хор створений три роки тому. В колективі задіяно майже 50 учасників - народних депутатів різних скликань, працівників апарату парламенту. У 2006 році самодіяльним митцям було присвоєно високе звання "народного аматорського колективу". Працює з хором на громадських засадах заслужений діяч мистецтв України Зіновій Корінець - головний режисер-диригент Національного хору імені Г.Верьовки.


За повідомленням на сайті www.rada.gov.ua

Майдан-Інформу, можливо "не в тему" (бо ми нічого поганого не хочемо сказати про художній рівень співаків і співачок того хору), чомусь згадуються хорові співи "домкому" у "Собачому серці".

Відповіді

 • 2006.12.26 | kotygoroshko

  чому ж не в тему?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Майдан-Інформу, можливо "не в тему" (бо ми нічого поганого не хочемо сказати про художній рівень співаків і співачок того хору), чомусь згадуються хорові співи "домкому" у "Собачому серці".


  в тему - Рада не українська, працює на господарів з кремля, співають гарно - працюють погано
  живуть у своєму власному світі

  замість запросити професійних музик і заплатити їм гроші - займаються самодіяльністю, а цей момент ("под трасляцію в ряд") непогано обсмоктувався у радянському фільмі "Чародєї"

  може хто з Майдану там буде - запишіть відео мобілкою і вишліть, або хоча б пару фот


  а тема з "Собачого серця" - у яблучко, плюс Швондер у ролі прем*єр-міністра


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua