МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Знущання

12/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Київська міська державна адміністрація знизила тарифи на 11% на холодну й гарячу воду, водовідведення після їх підвищення в 3,4 рази, а також на опалення для населення після його підвищення в 2,8 рази з 1 грудня.

Зниження тарифів на 11% стосується мешканців всіх будинків, які не є будинками барачного типу, гуртожитками й будинками першого періоду індустріальної забудови.

Таким чином, після зниження тариф на холодну воду й водовідведення у приміщеннях, обладнаних лічильниками, становитиме 2,52 гривні за 1 куб. м. замість 2,82 гривні, і для приміщень, необладнаних лічильниками, - 13,97 гривні замість 15,51 гривні за 1 людину на місяць.

Тариф на гарячу воду й водовідведення у приміщеннях, обладнаних лічильниками, буде становити 11,58 гривні замість 12,86 гривні за 1 куб. м., для приміщень без лічильників - 40,51 гривні замість 45 гривень за 1 людину на місяць.

При цьому Київміськадміністрація не знизила тариф на холодне водопостачання й відведення для бюджетних організацій, він залишився 2,82 гривні за 1 куб. м, тоді як для інших організацій - 4,5 гривні за 1 куб. м.

Крім того, тариф на послуги централізованого опалення, які надаються комунальними підприємствами, для населення буде становити 2,01 гривні замість 2,24 гривні за 1 кв. метр опалювальної площі приміщення на місяць.

Водночас опалення для бюджетних установ й організацій в опалювальний період залишилося незмінним і становить 4,24 гривні за 1 кв. метр опалювальної площі, для інших споживачів - 4,48 гривні.

Незмінними після підвищення Київміськадміністрація також залишила тарифи на теплову енергію, вироблювану енергопостачальними компаніями "Київенерго" й "Укр-Кан-Пауер".

За розпорядженням, тарифи для житлових і бюджетних організацій становитимуть 158,89 гривні/Гкал (із ПДВ), для промислових споживачів - 169,48 гривні/Гкал.

Київміськадміністрація встановлює тарифи на опалення для комунальних підприємств, що виробляють тепло (котелень), для "Київенерго" й "Укр-Кан-Пауер" Київміськадміністрація тарифи тільки погоджує.

Крім того, Київміськадміністрація також залишила незмінним коефіцієнт 3,43 для підвищення квартплати.

Всі зниження тарифів дійсні з 1 грудня.

Як повідомляло агентство, у грудні мер Києва Леонід Черновецький вирішив знизити тарифи на житлово-комунальні послуги на 10% для всіх категорій населення з доручення Президента Віктора Ющенка після їх підвищення в 3,4 рази із грудня.

У жовтні Київміськадміністрація вирішила збільшити тарифи на послуги централізованого опалення, які надаються комунальними підприємствами, для населення в 2,8 рази до 2,24 гривні за 1 кв. метр опалювальної площі приміщення на місяць із 1 грудня.

Адміністрація також вирішила підвищити тарифи на холодну, гарячу воду й водовідведення в 3-3,4 рази, і квартплату в 3,43 рази з 1 грудня.

Джерело: Українські новини

Відповіді

 • 2006.12.26 | Влад

  Re: Знущання

  Кияни ! Чому ви обурюєтесь ? У вас, в порівнянні з нами, просто смішні тарифи ! Нам би ваші тарифи, так все б місто від радості танцювало. У вас, в порівнянні з нами, просто дармові тарифи!
  Гляньте на "карті тарифів" м. Пологи, Запорізької області і заспокойтеся. А зарплата в 600-700 гривень на місяц в нашому місті вважається пристойною.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.26 | Sean

   Запитання

   Влад пише:
   > Кияни ! Чому ви обурюєтесь ? У вас, в порівнянні з нами, просто смішні тарифи ! Нам би ваші тарифи, так все б місто від радості танцювало. У вас, в порівнянні з нами, просто дармові тарифи!
   > Гляньте на "карті тарифів" м. Пологи, Запорізької області і заспокойтеся. А зарплата в 600-700 гривень на місяц в нашому місті вважається пристойною.
   Як Ви там на це реагуєте? Крім обурення себто.

   Це не іронія, це інтерес.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.26 | Влад.

    Re: Запитання

    > > Гляньте на "карті тарифів" м. Пологи, Запорізької області і заспокойтеся. А зарплата в 600-700 гривень на місяц в нашому місті вважається пристойною.
    > Як Ви там на це реагуєте? Крім обурення себто.
    > Це не іронія, це інтерес.
    Ну спочатку комуністи зібрали мітинг. Але туди прийшли переважно пенсіонери. Постояли, "поклемілі позором", та й на тому розійшлися.
    А люди виживають хто як може. Хто шкребе останні копійки, щоб заплатити, хто оформив субсидії, хто "забив на все" й просто не платить, тому що не має чим.
    За тим будинком, в якому я живу, борг тільки за опалення складає 25000 грн. Я особисто плачу регулярно. Хоч і інвалід другої групи, але вимушений працювати, тому що пенсії навіть на комунальні платежі не вистачить.
 • 2006.12.27 | Олечка

  Re: Знущання

  А в Одессе за отопление (?) надо платить 5,80 за 1 кв.метр? Так что отдыхайте, Киевляне! 65 метров - и пенсии инвалида нет! Так что азаровского кефира не хватит....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua