МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПрЮвєт БЮТ від Пинзеника!(л)

12/26/2006 | Shooter

Відповіді

 • 2006.12.26 | Предсказамус

  Shooter, без Вас мы не справимся. Даже с Пинзенником

  Проблема в том, что в современной голубой Украине сделки с землей сельскохозяйственного назначения приведут к появлению крупных феодалов с голубоватым отливом. Для того, чтоб этого не произошло, нужно или менять власть на менее воровитую, или возле каждого земельного участка ставить палатки и стучать в барабаны. Впрочем, для начала можно сделать это возле всех районных прокуратур.
  Так что объявляем мобилизацию. Одевайтесь потеплее, у нас уже минусовая температура.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.26 | Shooter

   Дякую за нескромну оцінку моїх скромних можливостей.

   Предсказамус пише:
   > Проблема в том, что в современной Украине сделки с землей сельскохозяйственного назначения приведут к появлению крупных феодалов

   о! Прямо агітатор в палатці КПУ чи дурнуватої Наташі...цікаве співпадіння, правда? ;)

   Правда, відсутність права торгівлі землею с/г призначення веде до ще гіршої ситуації: рожевих та червоних феодалів, які користуються все тією ж самою землею, тільки вже задурно. Це якщо вже обмежитися лише с/г господарством і не дивитися на решту наслідків, описаних все в тій же статті.

   Доречі, Прєдсказамусе, спробуйте пояснити логіку майбутніх галубих феодалів - чому ж це вони голосували за такий закон? Як Ви вважаєте?

   Ну і ще одне: спекуляції землею с/г призначення можна відносно нескладно запобігти. Без заборони продажі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.26 | Предсказамус

    Не скромничайте

    Shooter пише:
    > Предсказамус пише:
    >> Проблема в том, что в современной Украине сделки с землей сельскохозяйственного назначения приведут к появлению крупных феодалов
    > о! Прямо агітатор в палатці КПУ чи дурнуватої Наташі...цікаве співпадіння, правда? ;)
    Вы эти палатки где видели?

    > Правда, відсутність права торгівлі землею с/г призначення веде до ще гіршої ситуації: рожевих та червоних феодалів, які користуються все тією ж самою землею, тільки вже задурно. Це якщо вже обмежитися лише с/г господарством і не дивитися на решту наслідків, описаних все в тій же статті.
    Бла-бла.

    > Доречі, Прєдсказамусе, спробуйте пояснити логіку майбутніх галубих феодалів - чому ж це вони голосували за такий закон? Як Ви вважаєте?
    Мне это совершенно не интересно. Вариант: социки с комми уперлись (как-никак программные положения), а расплевываться с ними еще рано.

    > Ну і ще одне: спекуляції землею с/г призначення можна відносно нескладно запобігти. Без заборони продажі.
    Так расскажите. Только сразу же скажите, кто это несложное будет делать.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.26 | Shooter

     Не буду

     Предсказамус пише:
     > Shooter пише:
     > > Предсказамус пише:
     > >> Проблема в том, что в современной Украине сделки с землей сельскохозяйственного назначения приведут к появлению крупных феодалов
     > > о! Прямо агітатор в палатці КПУ чи дурнуватої Наташі...цікаве співпадіння, правда? ;)
     > Вы эти палатки где видели?

     я? на вулицях українських міст.
     чи Ви стверджуєте, що КПУ та вітренківці цуралися цього методу агітації перед виборами?
     (хоча це й є поза предметом дискусії)

     > > Правда, відсутність права торгівлі землею с/г призначення веде до ще гіршої ситуації: рожевих та червоних феодалів, які користуються все тією ж самою землею, тільки вже задурно. Це якщо вже обмежитися лише с/г господарством і не дивитися на решту наслідків, описаних все в тій же статті.
     > Бла-бла.

     Аргументація переконлива.

     > > Доречі, Прєдсказамусе, спробуйте пояснити логіку майбутніх галубих феодалів - чому ж це вони голосували за такий закон? Як Ви вважаєте?
     > Мне это совершенно не интересно. Вариант: социки с комми уперлись (как-никак программные положения), а расплевываться с ними еще рано.

     354 голосів - социки і коммі курять в сторонці. Чи Ви думаєте, що вони шугали ПРУшників виходом з коаліції (особливо социки)?

     Натомість, всякі там засухи та інші кучморилі з набагато більшим задоволенням користуються чужою землею за копійки, замість того, щоб платити за неї нормальну ціну.

     > > Ну і ще одне: спекуляції землею с/г призначення можна відносно нескладно запобігти. Без заборони продажі.
     > Так расскажите.

     Що саме? Що непотрібно вчергове придумувати велосипед?
     Бо методи регулювання потенційно спекулятивних ринків є, в принципі, широко відомі.В тому числі ринків, які творяться з допомогою приватизації. В тому числі ринку землі.

     Найбільш систематичним рішенням, звісно, є кадастрація земель і встановлення на перехідний період мінімальних цін на кожну боніту. З встановленням цілої низки суміжних заходів - наприклад, дискаунту при приватизації, якщо земля протягом наступних n років буде використовуватися в с/г, що паралельно вирішує і проблему продажу с/г земель для не-с/г призначення (як і дєрібан не-с/г земель, проти якого, скажімо, так активно БЮТ сьогодні бореться в Києві). Етс.

     Було би бажання. Натомість, бажання є зберегти кріпацьку систему, яка існує сьогодні на селі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.26 | Предсказамус

      Урок чтения

      Shooter пише:
      > Предсказамус пише:
      >> Так расскажите.
      > Що саме? Що непотрібно вчергове придумувати велосипед?
      Мошенническое цитирование не проходит. После "Так расскажите" было продолжение: "Только сразу же скажите, кто это несложное будет делать."
      Или, как Илья 25-й, будете рассказывать, какие януковичи порядочные и рыночные?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.26 | Shooter

       Радий, що Ви навчились читати

       Тепер перед Вами відкриваються майже безмежні можливості.

       Предсказамус пише:
       > Shooter пише:
       > > Предсказамус пише:
       > >> Так расскажите.
       > > Що саме? Що непотрібно вчергове придумувати велосипед?
       > Мошенническое цитирование не проходит.
       После "Так расскажите" было продолжение: "Только сразу же скажите, кто это несложное будет делать."

       Ага, логіку зрозумів. Жилізна. Будь-які дії, які можуть викликати спротив галубо-красной коаліції, неварті зусиль - потрібно "лєчь і нє шєвєліцца".

       Заодне простіше за бюджет патаргаваЦЦА, а потім істерику закатати, що інші виявилися кращими торгашами (ще й з користю для великої когорти малозабезпечених людей) чи проголосувати за все той же "кріпацький" закон про землю. В обмін за "закон про (примазану) опозицію". Це набагато продуктивніше.

       А от розробити відповідний проект закону про кадастрацію земель, який би був наріжним каменем ринку землі, чітко пояснити людям, що збереження совіцьких відносин на землю лише погіршує їхні шанси на справедливе вирішення цього питання, внести відповідний закон на розгляд у ВР - це ж стільки клопотів. Зайвих - бо галубиє всьо равно нічєво нє пазволят.

       Результат відповідної "дженерал тактики" наліцо: за Януковича сьогодні готові голосувати 32% виборців (ці в подавляючій більшості залізобетонні, вони у будь-якому випадку проголосують), за Юлю - 19% (бо серед "неянуковичів" залізобетонних менше, значна частина є думаючою і їй явно замало аргументу "томущонеЯкнувич"). І так буде і надалі - поки опозиційна діяльність не перестане обмежуватися лише пламєнними рєчами.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.26 | Предсказамус

        Даже не представляете, как давно это со мной случилось...

        А Вы, Шутер, как были пиздоболом, так им и остались. Томущо уже не в первый и не в десятый раз рассказываете, какая классная вещь инжекторный двигатель и делаете вид, что не помните - речь идет о "Запорожце", а не "Мерседесе". Поэтому очень возмущаетесь Юлькой-шантажисткой, упорно не желающей водрузить инжектор на "Запор".
     • 2006.12.26 | samopal

      Правільна. І прідлажить заняцца етай кадастрохвай Їханураву...

      Він же у нас "опитний". У нього великий стабілізаційний досвід с/г роботи - свого чпсу він успішно займався розведенням приватизаційних "вавчурів"... :bounce:
     • 2006.12.26 | дідусь

      Re: Не буду

      > Натомість, всякі там засухи та інші кучморилі з набагато більшим задоволенням користуються чужою землею за копійки, замість того, щоб платити за неї нормальну ціну.

      Ага - і хто їх змусить платити нормальну ціну?
      Це так як із ринком зерна - його монополізували кілька структур і селянам платять мізер.
      Он у нас уже приватизували промисловість "нормально". тепер більшість акціонерів (бабусь і дідусів) - отримують бублик від дирки, на свої акції.
      Те ж буде і з "вільним продажем" у сьогоднішніх умовах тотального зубожіння селян та правової безграмотності.
   • 2006.12.26 | дідусь

    Re: Дякую за нескромну оцінку моїх скромних можливостей.

    Вони не користуються задарма - селяни хоч якусь тону зерна отримують на пай. А дасть бог їх діти, які будуть грамотніші - продадуть за нормальну ціну, а не за пляшку чи кілька сот баксів, як це сьогодні зроблять бідні старики (і на що надіються ті, хто так нетерпляче жде продажу української землі - особливо для сердобольних "іноземних інвесторів"
 • 2006.12.26 | bas

  Пинзеник хоть и пророк, но жизнь знает больше, чем он

  В нашей стране при любом раскладе итог известен.
  Уже были персональные ваучеры. Где та собственность ?
  Теперь повторение с персональными наделами. Криков со всех сторон не счесть Все бьют себя в грудь. Только нетрудно уже составить список радетелей за народ как с одной, так и с другой стороны, которые останутся с выигрышными земельными билетами.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.26 | saha

   да гдето так

   начинать страшно потому что действительно будут продажи по дешевке, но и отлаживать смерти подобно. Раньше сядешь раньше війдешь. Все єти отстрочки ничего не дадут. Только усугубят ситуацию.
 • 2006.12.26 | толя дейнека

  навдивовиж пуста стаття на УП

  безліч пустих галасливих речень.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.26 | Shooter

   навдивовиж

   толя дейнека пише:
   > безліч пустих галасливих речень.

   Вам до них дійсно не зрівнятися - одне речення, зате бездонно порожнє
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.26 | толя дейнека

    нема смислу цитувати і обговорювати пусте

    Шутере, ну ви хіба не здатні відрізнити якісний матеріал від однозначної тенденційності? Ну хоч би для пристойності автор вставив аналіз законодавства чи думку хоч одного ображеного інвестора замість відсебятіни.

    звісно, це вас обходить найменше, бо ваша задача вчергове ляпнути гімном в Юльку-воровку. Це виконано, вітаю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.26 | дідусь

     Re: нема смислу цитувати і обговорювати пусте

     стаття у "Українській правді" мене просто вражає, особливор такі перли: - "Занепокоєння західних інвесторів зрозуміти можна. Два роки тому їм довго і оптимістично розмальовували райдужні перспективи. Більше того – їх навіть переконали".

     Я звіняюсь конєшно - А ПРИЧОМ ТУТ ЗАХІДНІ ІНВЕСТОРИ"?
     Законодавством України продаж землі сілдьськогосподарського призначення іноземцям - ЗАБОРОНЕНИЙ!
     А продаж землі несільськогосподарського призначення і сьогодні не є забороненим.
     То обчьом "плач ярославни"?

     Тут суть не у західних інвесторах, а у відчизняних нуворішах, які вже давно все прибрали до рук (у тому числі скупивши за безцінь у людей акції заводів і фабрик - і єдине, - що має дуже велику ціну і що ще можна буде скупити - ЗА БЕЗЦІНЬ у бідних і безграмотних селян - це земля. І декому дуже невтєрьпьож.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua