МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ніяких повторних виборів в Ірпені не буде

12/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Як ми же повідомляли, сьогодні Києво-Святошинський районний суд скасував протизаконне рішення Ірпінської міської територіальної виборчої комісії, яка раптом вирішила визнати недійсними давно минулі вибори міського голови.

Суддя Микола Коцюрба винесенням справедливої постанови підтвердив свою позитивну репутацію, про яку ми дізналися від своїх джерел, наводячи довідки про нього. Зрештою, в правовій державі таке рішення виніс би будь-який суд, адже і рішення ТВК №28/1 і Протокол засідання комісії №28 містять абсолютно брехливі твердження від початку до кінця.

В суді були пред’явлені всі підтверджуючі документи (до того ж всі вони є у судових справах Ірпінського та Київського обласного апеляційного суду, які витребував Києво-Святошинський суд), що Мирослава Свистович була законно обрана Ірпінський міським головою, підсумки виборів були підведені, міським головою її проголосили на сесії, і правомірність всіх процедур давно встановлена судами.

Тепер Мирослава Свистович має намір ініціювати відкриття кримінальної справи проти маніакально налаштованих на війну фальсифікаторів істини, оскільки під всіма розглянутими судом документами є всі необхідні підписи членів ТВК, в т.ч. і тих, які у бєспрєдєльному рішенні вказали, що ніяких підписів там немає. Це вже не кажучи про ревізію виборчого законодавства та адміністративно-територіального устрою України, здійсненого членами тервиборчкому, які проголосували за відверто протизаконне рішення. І будь-яка експертиза підписів підтвердить брехню окремих членів ТВК, так само як будь-який суд не зможе не побачити брехні газети „Громадський актив Ірпеня”, яка не критикує нинішню ірпінську владу, а просто вигадує про неї брехливі нісенітниці (і це елементарно доводиться у суді).

Сама Мирослава Свистович на суді присутня не була, а спочатку проводила засідання виконкому, а зараз головує на сесії міської ради. Її інтереси захищали у суді представники за виданими нею дорученнями. Відомих дружніх до нинішньої ірпінської міської влади юристів вирішили до процесу не залучати, оскільки прийнята ТВК нісенітниця не варта того, щоб відволікати на оскарження такого абсурду поважних адвокатів, хочяа ті були готові захищати інтереси Мирослави Свистович (звичайно, безкоштовно, хоча у таке ну ніяк не можуть повірити її схиблені на втраченій (нездобутій) владі та грошах опоненти).

Відповіді

 • 2006.12.27 | 121

  Re: Ніяких повторних виборів в Ірпені не буде

  Пропоную В.Ющенко призначити всіх суддів Києво-Святошинського суду членами Верховного Суду України. Це жарт, але правди в ньому більше - вже давно звернув увагу на принципову позицію цього суду. Про інші суди знаю не по розмовам.
 • 2006.12.27 | Чучхе

  Невеличку осанну суду я проспівав сьогодні в колонці "ГпК"

  однак автор матеріалу явно перебрав куті меду з епітетами, від чого матеріал вийшов аж приторним.  > Суддя Микола Коцюрба винесенням справедливої постанови підтвердив свою позитивну репутацію, про яку ми дізналися від своїх джерел, наводячи довідки про нього.

  мало того, що ці "довідки" і "джерела" виглядають аж якось погрозливо, речення просто стилістично ускладнене, справедливість постанов суду є явищем апріорним (це ж суд), а репутація не буває "позитивною"

  і далі текст в такому ж дусі
 • 2006.12.27 | 121

  Re: Ніяких повторних виборів в Ірпені не буде

  Товарищ Чучхе, а когда Вы последний раз были в нашем отечественном суде. Если попался справедливый, дайте, пожалуйста, адрес.
  Я бывал в них не раз и не два, а могу назвать одного, двух Человек. Может мне не везло?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua